Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.

site.'.bnthd Събота от 17:40 ч.

РЕКЛАМА


Любомир Ганев - волейбол 00:14:10

12.04.2020 | Зала на славата

Любомир Ганев - волейбол

Любомир Ганев - волейбол
Даниел Боримиров - едно от златните имена в българския футбол 00:15:01

21.03.2020 | Зала на славата

Даниел Боримиров - едно от златните имена в българския футбол

Даниел Боримиров - едно от златните имена в българския футбол
Анка Узунова - волейбол 00:17:03

14.03.2020 | Зала на славата

Анка Узунова - волейбол

Анка Узунова - волейбол
з.м.с. Андон Николов - вдигане на тежести 00:13:49

07.03.2020 | Зала на славата

з.м.с. Андон Николов - вдигане на тежести

з.м.с. Андон Николов - вдигане на тежести
Тереза Маринова - лека атлетика 00:13:50

29.02.2020 | Зала на славата

Тереза Маринова - лека атлетика

Тереза Маринова - лека атлетика
Мария Гроздева - стрелба 00:19:03

23.02.2020 | Зала на славата

Мария Гроздева - стрелба

Мария Гроздева - стрелба
Ваня Гешева - гребане 00:15:25

18.02.2020 | Зала на славата

Ваня Гешева - гребане

Ваня Гешева - гребане
Петкана Макавеева - баскетбол 00:17:36

08.02.2020 | Зала на славата

Петкана Макавеева - баскетбол

Петкана Макавеева - баскетбол
Таня Богомилова - плуване 00:15:59

25.01.2020 | Зала на славата

Таня Богомилова - плуване

Таня Богомилова - плуване
Светла Златева и Николина Щерева - лека атлетика 00:18:25

14.01.2020 | Зала на славата

Светла Златева и Николина Щерева - лека атлетика

Светла Златева и Николина Щерева - лека атлетика
Константин Михаилов - хокей на лед 00:17:31

05.01.2020 | Зала на славата

Константин Михаилов - хокей на лед

Константин Михаилов - хокей на лед
Георги Мърков - борба 00:13:28

15.12.2019 | Зала на славата

Георги Мърков - борба

Георги Мърков - борба
Петър Киров - борба 00:09:57

24.11.2019 | Зала на славата

Петър Киров - борба

Петър Киров - борба
Ваня Дерменджиева - баскетбол 00:15:40

16.11.2019 | Зала на славата

Ваня Дерменджиева - баскетбол

Ваня Дерменджиева - баскетбол
Гинка Загорчева - лека атлетика 00:19:02

09.11.2019 | Зала на славата

Гинка Загорчева - лека атлетика

Гинка Загорчева - лека атлетика
Боян Радев - класическа борба 00:13:28

02.11.2019 | Зала на славата

Боян Радев - класическа борба

Боян Радев - класическа борба
Пенка Стоянова - баскетбол 00:08:20

19.10.2019 | Зала на славата

Пенка Стоянова - баскетбол

Пенка Стоянова - баскетбол
Георги Гаджев - водна топка 00:15:50

29.09.2019 | Зала на славата

Георги Гаджев - водна топка

Георги Гаджев - водна топка