Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта Вие се съгласяванте с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:20
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
11:35
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
11:45
Потребителската кошница
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Плюс това
Плюс това
/п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
14:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Малки истории
Малки истории
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
22:05
Варненско лято 2016: Румънски национален симфоничен оркестър
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/п/
00:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
04:00
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
05:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Божият дъжд на буквите
Божият дъжд на буквите
документален филм
06:30
Детство мое - първо и последно
спектакъл на детски ансамбъл към фолклорен танцов театър “Найден Киров” /БНТ2 Русе/
07:35
Знаете ли…
Знаете ли…
08:00
По света и у нас
По света и у нас
08:10
Празничен блок за 24 май
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Народен театър "Иван Вазов" - Институцията
документален филм
14:00
Умно село: Всичко за баща ми /85 години от рождението на актьора Григор Вачков/
14:50
Изпити по никое време
Любими БГ филми: "Изпити по никое време"
детски игрален филм /1974 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров, Войчех Тодоров, Ани Бакалова и др.
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:45
Спортни новини
Спортни новини
19:00
Аскеер 2017 - церемония по връчване на годишните награди за театрално изкуство
пряко предаване от театър "Българска армия"
21:00
Джулай
Джулай
игрален филм /България, 2012 г./, режисьор Кирил Станков, в ролите: Параскева Джукелова, Димитър Терзиев, Стефан Щерев, Ицхак Финци, Филип Аврамов, Ованес Торосян, Яна Титова, Касиел Ноа Ашер, Кирил Ефремов, Полин Лалова и др.
22:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Кой е Черноризец Храбър ?
23:40
Царете на магията
шоу-спектакъл
00:50
1914 секунди "Левски"
документален филм
01:25
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:55
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:25
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
03:40
Нощни птици
Нощни птици
/п/
04:40
Знаете ли, че…
04:50
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:20
Знаци по пътя: Гриша Островски
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Кой е Черноризец Храбър ? /п/
13:35
5 минути София
13:40
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
фолклорно шоу /п/
14:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/
18:00
Волейбол /жени/: България - Азербайджан
приятелска среща - пряко предаване от зала "Христо Ботев"
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Привързаният балон
Привързаният балон
игрален филм /1967 г./, режисьор Бинка Желязкова, в ролите: Георги Калоянчев, Григор Вачков, Константин Коцев, Георги Парцалев, Иван Братанов и др.
22:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
В кадър: Мандатът /Петър Стоянов на 65 години/
документален филм за Президента Петър Стоянов
00:30
Непозната земя
Непозната земя
/п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
01:45
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/п/
02:15
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:45
Потребителската кошница
Потребителската кошница
03:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
04:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:50
Знаете ли, че…
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:00
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева
11:30
Европейски маршрути
Европейски маршрути
11:45
Потребителската кошница
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум
/п/
13:35
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:05
Бразди
Бразди
/п/
14:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:50
Малки истории
Малки истории
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Малки истории
Малки истории
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
22:00
Концерт на Алфина Скорца /Италия/
Международен джаз фестивал Банско 2016
23:05
Светът е 7
Светът е 7
23:35
По света и у нас
По света и у нас
23:50
Зелена светлина
Зелена светлина
23:55
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева
/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/п/
02:10
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
03:55
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
04:55
Ципокрилите насекоми - осите
научнопопулярен филм
05:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/п/
07:00
Живо наследство
07:10
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
фолклорно шоу /п/
08:00
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
11:30
Национален фолклорен фестивал "Шопски наниз"
документален филм
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:35
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:05
Прилепите летят нощем
Прилепите летят нощем
тв филм /1967 г./, режисьор Людмил Кирков , в ролите: Наум Шопов, Светослав Пеев, Климент Денчев, Лидия Вълкова, Таня Масалитинова и др.
14:40
Юбилеен концерт 25 години вокална група „Радиодеца”
15:45
Момичето гущер
тв новела на Евровизия
16:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
16:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/
17:00
Добър ден с БНТ 2
18:00
Баскетбол /мъже/: Берое - Лукойл Академик
трета среща от финалните плейофи в Националната баскетболна лига - пряко предаване от Стара Загора
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Вчера
Вчера
игрален филм /1987 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Христо Шопов, Георги Стайков, София Кузева, Петър Попйорданов, Георги Рударов и др.
22:05
Все още
концерт на композитора Кристиян Бояджиев
23:25
По света и у нас
По света и у нас
23:40
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
00:40
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
01:40
Плюс това
Плюс това
/п/
02:40
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/п/
03:10
Дъга от пера
научнопопулярен филм
03:25
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева
/п/
03:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Кой е Черноризец Храбър ? /п/
05:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
05:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:00
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
06:30
Бърколино
Бърколино
06:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
07:00
Малки истории
Малки истории
08:00
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Зомбриела
тв новела на Евровизия
09:50
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
фолклорно шоу
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
По света и у нас
13:00
Извън играта
Извън играта
13:35
Надиграй ме
Надиграй ме
танцовото шоу на България /8 сезон, 3 епизод/п/
14:40
Библиотеката
Библиотеката
15:40
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
16:00
Волейбол /мъже/: България – Китай
приятелска среща - пряко предаване от Варна
18:00
Бразди
Бразди
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Надиграй ме
Надиграй ме
танцовото шоу на България /8 сезон, 4 епизод/
21:30
Летете с Росинант
Летете с Росинант
игрален филм /2008 г./, режисьор Георги Стоев-Джеки, в ролите: Ицхак Финци, Кръстьо Лафазанов, Стефания Колева, Георги Мамалев, Татяна Лолова и др.
23:10
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Часът на студентите: Ателие
00:00
Спортна треска
Спортна треска
01:05
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
02:05
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
фолклорно шоу /п/
03:15
Светът е 7
Светът е 7
/п/
03:45
Ципокрилите насекоми - осите
научнопопулярен филм /п/
04:10
Избрано от „Добро утро с БНТ 2”
05:10
Зелената линейка
Зелената линейка
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:20
Знаете ли, че...
11:30
Непозната земя
Непозната земя
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие
/п/
13:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
/п/
14:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
14:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Русе/
18:00
Знаете ли…
Знаете ли...
18:25
Баскетбол /мъже/: Берое /Стара Загора/ - Лукойл Академик
четвърта среща от финалните плейофи на Националната баскетболна лига
20:30
Годината на петела
Любовта начин на употреба: "Годината на петела"
тв филм /2003 г./, режисьор Николай Вълчинов, в ролите: Христо Гърбов, Павел Поппандов, Филип Аврамов, Ернестина Шинова, Десислава Малчева и др.
21:00
Нощни птици
Нощни птици
22:15
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
22:30
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Надиграй ме
Надиграй ме
танцовото шоу на България /8 сезон, 4 епизод/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:40
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
04:40
Съдби човешки
05:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:50
Знаете ли, че...
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:05
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
09:30
По света и у нас
По света и у нас
10:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:20
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
11:35
Европейски маршрути
Европейски маршрути
11:45
Потребителската кошница
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Плюс това
Плюс това
/п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
14:30
Ново 10+2
музикална класация
15:30
Затвори телефона
тв новела на Евровизия
15:45
Малки истории
Малки истории
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Малки истории
Малки истории
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
22:05
Рецитал на Петер Бенс /Унгария/
Фестивал "Пиано екстраваганца 2016"
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
04:00
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
05:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:20
Отдаден на вечността
Отдаден на вечността
филм за изкуствоведа проф. Асен Василиев
11:45
Потребителската кошница
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Малки истории
Малки истории
/п/
13:30
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
14:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Малки истории
Малки истории
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:50
Спортни новини
Спортни новини
21:05
Тишина
Тишина
игрален филм /1990 г./, режисьор Димитър Петков, в ролите: Христо Гърбов, Петър Попйорданов, Жорета Николова, Наум Шопов, Жана Стоянович, Ани Вълчанова, Борис Луканов и др.
22:30
Бразди
Бразди
/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Голямата екскурзия
00:35
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:45
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:45
Нощни птици
Нощни птици
/п/
05:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
Децата на Балканите - с духовност в Европа
документален филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Голямата екскурзия /п/
13:35
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
фолклорно шоу /п/
14:40
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:15
Паркът на Юго
Паркът на Юго
документален филм на Петя Тетевенска
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Тържествен митинг-заря в памет на загиналите за свободата на България и 141 години от подвига на Ботевата чета
пряко предаване от Враца
21:50
100 000 крачки с Ботев
22:45
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
В кадър
В кадър
Сделката за свободата
00:30
Огън за днес
концерт на рок група Епизод /2002 г./
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:45
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/п/
02:15
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:45
Непозната земя
Непозната земя
/п/
04:15
Потребителската кошница
Потребителската кошница
04:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Здравето отблизо /най-доброто/
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/
11:30
Знаете ли, че...
11:40
Потребителската кошница
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум
/п/
13:35
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:05
Бразди
Бразди
/п/
14:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:50
Малки истории
Малки истории
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Малки истории
Малки истории
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
21:55
Група "The Shin" /Грузия/
Джаз фестивал "Жълтите павета" 2016
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Паркът на Юго
Паркът на Юго
документален филм на Петя Тетевенска /п/
00:10
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:50
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/п/
02:20
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:50
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
04:10
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
05:15
Здравето отблизо /най-доброто/
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:25
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/п/
06:55
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
фолклорно шоу /п/
08:00
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
В кадър
В кадър
Сделката за свободата /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
Приключение в полунощ /110 години от рождението на режисьора Антон Маринович/
тв филм /1964 г./, режисьор Антон Маринович , в ролите: Любомир Димитров, Найчо Петров, Георги Черкелов, Весела Радоева, Георги Попов и др.
14:35
Спи спокойно, Франк
тв новела на Евровизия
14:50
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
15:20
Царете на магията
шоу-спектакъл /п/
16:30
Плюс това
Плюс това
17:30
Бразди
Бразди
18:00
Потребителската кошница
Потребителската кошница
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 София/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Тихият беглец
Тихият беглец
игрален филм /1972 г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Константин Коцев, Жоржета Чакърова, Валентина Борисова, Живко Гарванов, Димитър Панов и др.
21:55
Живот като на кино - Деси Тенекеджиева и Миро
концерт
23:30
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
00:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
01:30
Плюс това
Плюс това
/п/
02:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
03:00
Време за губене
Време за губене
/п/
03:30
Отдаден на вечността
Отдаден на вечността
документален филм /п/
03:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Голямата екскурзия /п/
05:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
05:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
05:55
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:00
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
06:30
Бърколино
Бърколино
06:45
Спи спокойно, Франк
тв новела на Евровизия /п/
07:00
Малки истории
Малки истории
08:00
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Бразди
Бразди
/п/
10:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
фолклорно шоу
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
По света и у нас
13:00
Извън играта
Извън играта
13:35
Надиграй ме
Надиграй ме
танцовото шоу на България /8 сезон, 4 епизод/п/
14:35
В кадър
В кадър
Сделката за свободата /п/
15:35
Библиотеката
Библиотеката
16:35
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
17:35
Умно село
Умно село
Кино, моя любов /Иван Терзиев/
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ 2
20:00
Беленският мост
документален филм
20:30
Надиграй ме
Надиграй ме
танцовото шоу на България /8 сезон, 5 епизод/
21:30
Под едно небе
Под едно небе
игрален филм /2003 г./, режисьор Красимир Крумов, в ролите: Марта Кондова, Иван Кондов, Красимир Доков, Николай Урумов, Леонтина Ардити и др.
23:00
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
23:20
По света и у нас
По света и у нас
23:35
Часът на студентите: Ателие
00:05
Ново 10+2
музикална класация
01:05
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
02:05
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
фолклорно шоу /п/
03:10
Пътувай с БНТ 2
/п/
03:40
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
04:10
Избрано от „Добро утро с БНТ 2”
05:10
Зелената линейка /най-доброто/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
Светлина в безкрая
Светлина в безкрая
документална поредица
11:30
Непозната земя
Непозната земя
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие
/п/
13:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
/п/
14:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
14:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Нощни птици
Нощни птици
22:00
Беленският мост
документален филм /п/
22:30
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Надиграй ме
Надиграй ме
танцовото шоу на България /8 сезон, 5 епизод/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Русе/п/
02:10
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:40
Съдби човешки
Када кум прасе и ти вречу
04:05
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:00
Здравето отблизо /най-доброто/
/п/
05:50
Знаете ли, че...
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:20
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
11:35
Европейски маршрути
Европейски маршрути
11:45
Потребителската кошница
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Плюс това
Плюс това
/п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
14:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Малки истории
Малки истории
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
22:10
Моцартови празници - 2015: Николо Паганини - Концерт за цигулка и оркестър №1
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2
/п/
00:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:40
Потребителската кошница
Потребителската кошница
/п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
04:00
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
05:00
Здравето отблизо /най-доброто/
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Приключи заседанието на КСНС при президента

13:48

Приключи заседанието на КСНС при президента

Приключи заседанието на КСНС при президента
Обществена дискусия за настилката на бул."Дондуков" ще се състои на 31 май

13:46

Обществена дискусия за настилката на бул."Дондуков" ще се състои на 31 май

Обществена дискусия за настилката на бул."Дондуков" ще се състои на 31 май
Македонският парламент гласува ново правителство

13:31

Македонският парламент гласува ново правителство

Македонският парламент гласува ново правителство

Филми в програмата днес
Фалшива принцеса

БНТ 1 | 30.05.2017 15:10

Фалшива принцеса

Фалшива принцеса
Жо

БНТ 1 | 30.05.2017 16:55

Жо

Жо
Ликвидация

БНТ HD | 30.05.2017 18:00

Ликвидация

Ликвидация

Свалете програмите на БНТ

БНТ 1 Свали (Excel, 90 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 77 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 124 kb)
BNT World Свали (Excel, 81 kb)

РЕКЛАМА

От новините Обществена дискусия за настилката на бул."Дондуков" ще се състои на 31 май