Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Бисер Деянов /първа част/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
16:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
17:15
Яел защитава гората
тв новела на Евровизия /п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
22:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
22:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Часът на зрителите "
/избрано/
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:15
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Цар Петър 1 Миротворецът/п/
05:45
Лястовиците
научнопопулярен филм
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Бисер Деянов /втора част/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Умно село
Умно село
Художникът Николай Панайотов
22:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
22:30
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Варна/п/
22:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:15
Малки истории
Малки истории
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Първи епископ на българския език/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Поп Рок Ритъм
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Умно село
Умно село
Художникът Николай Панайотов /п/
13:25
5 минути София
13:30
Знаци по пътя: Димитър Манчев /85 години от рождението на актьора/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/
21:30
Арт стрийм /избрано/
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
22:30
В памет на режисьора Нушка Григорова: „Дневникът на Юлия“
документален филм
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Посланици на България"
00:30
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
02:10
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/п/
03:10
Европейски маршрути
Европейски маршрути
03:20
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Кой е храбрият монах? /п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Атлас /избрано/
Средногорска съкровищница
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Малки истории
Малки истории
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Песните на Левски
Песните на Левски
музикален филм /2017 г./
13:25
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Варна/п/
13:40
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
13:50
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Тържествена заря по повод 182 години от рождението на Васил Левски
пряко предаване от Карлово
21:40
1872
1872
документален филм за Васил Левски
22:30
България от край до край 8
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта
Извън играта
/п/
02:00
Бразди
Бразди
/п/
02:30
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
03:25
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Варна/п/
03:40
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
03:50
Лятно оживление
научнопопулярен филм
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
1000 години без цар Самуил/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
09:15
Атлас /избрано/
Сълзите на Виракоча
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 8
/п/
13:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
13:30
Бразди
Бразди
/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
В близък план
/избрано/
22:30
Джинс
Джинс
Родът на Тома Спространов/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
02:10
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:40
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
03:45
Езера край морския бряг
научнопопулярен филм
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Йоан Владислав/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
07:00
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
08:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Джинс
Джинс
Родът на Тома Спространов/п/
09:30
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
11:00
Приказките на госпожа Виола: Пролетен концерт
/БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
13:00
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
13:15
Фалшификаторът от "Черния кос"
тв филм /3, последна серия/
14:30
№1 Туризмът: СПА богатствата на Варна
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг /най-доброто/
16:30
Музикални следи
Богдана Карадочева
17:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
8-сериен детски филм /България, 2019 г./, режисьори: Кристина Грозева и Петър Вълчанов, в ролите: Матей Бърнев, Деян Профиров, Ирина Вълкова, Калоян Христов и др. /1 епизод/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Корави старчета
Корави старчета
игрален филм /2011 г./, режисьори Пламен Масларов и Ивайло Пенчев, в ролите: Васил Банов, Иван Джамбазов, Стефан Бобадов и др.
22:10
Хляб и зрелища
Ленти и документи: "Хляб и зрелища"
документален филм/п/
23:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
23:45
По света и у нас
По света и у нас
00:00
Среднощен концерт /музикантът Нелко Коларов на 60 г./
музикален филм
00:25
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:15
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/
01:45
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
На опера с БНТ 2: Балетът "Дон Кихот" от Лудвиг Минкус
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
03:15
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
03:45
Арт стрийм /избрано/
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/п/
04:15
№1 Туризмът: СПА богатствата на Варна
/БНТ 2 Варна/п/
04:45
Извън играта
Извън играта
/п/
05:30
България от край до край 8
/п/
06:00
Малки истории
Малки истории
/п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
10:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
# Европа
13:00
Извън играта
Извън играта
/п/
13:45
Издирва се: "Кутията на Пандора"
тв филм /1984 г./, режисьор Владислав Икономов, в ролите: Петър Слабаков, Любен Чаталов, Цветана Манева, Стефан Мавродиев, Вельо Горанов и др.
14:45
Котето талисман
тв новела на Евровизия
15:00
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
15:30
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
16:30
Часът на българската музика /избрано/
Искрен Пецов
17:35
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски сериен филм /2 епизод/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Търси се екстрасенс
Търси се екстрасенс
игрален филм /2001 г./, режисьор Михаил Мелтев, в ролите: Кръстю Лафазанов, Гергана Кладнева, Владислав Карамфилов, Пламен Сираков, Татяна Лолова и др.
22:15
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/
23:15
Извън играта
Извън играта
/п/
00:00
По света и у нас
По света и у нас
00:15
В памет на режисьора Николай Тодоров Моят ден /2006г./
00:45
Хляб и зрелища
Ленти и документи: "Хляб и зрелища"
документален филм/п/
01:50
Библиотеката
Библиотеката
/п/
02:50
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
03:50
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
04:50
Туризъм.бг /най-доброто/
05:50
Изящното фламинго
научнопопулярен филм
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Росица Баталова
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
/п/
13:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски сериен филм /1 епизод/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
16:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
17:15
Котето талисман
тв новела на Евровизия /п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
22:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
22:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Часът на зрителите "
/избрано/
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:10
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:10
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
04:05
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските походи към Константинопол/п/
05:40
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
05:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
С песните на Стефан Димитров
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
/п/
13:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
13:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски сериен филм /2 епизод/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:40
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Парижкият дъжд на българската анимация
Парижкият дъжд на българската анимация /100 години от рождението на режисьора и аниматора Тодор Динов/
документален филм /2003 г./
21:35
Знаете ли…
Знаете ли...
22:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
22:30
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Русе/
22:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:15
Малки истории
Малки истории
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Византия vs. България/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Петър Луканов
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
/п/
13:00
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
13:30
Знаци по пътя: Дончо Цончев
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/
21:30
Арт стрийм /избрано/
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
22:30
Пътеки
Пътеки
/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/п/
02:40
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
03:10
Европейски маршрути
Европейски маршрути
03:20
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Двама братя, едно въстание, Второ българско царство/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Атлас /избрано/
Гватемала
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Малки истории
Малки истории
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на българската музика
Часът на българската музика
Кичка Бодурова
13:35
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
13:50
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
№1 Туризмът: Фестивалите на Венециела
/БНТ 2 Варна/
21:30
Бразди /най-доброто/
22:00
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
22:30
Пътеки
Пътеки
/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта
Извън играта
/п/
02:00
Бразди
Бразди
/п/
02:30
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
03:25
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
03:40
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
03:50
Знаете ли…
Знаете ли...
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските царици/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
09:15
Атлас /избрано/
Хондурас
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
10:45
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
/п/
13:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
13:30
Бразди
Бразди
/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
15:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
В близък план
/избрано/
22:30
Джинс
Джинс
Родът на Орлин Горанов/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:40
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
02:10
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:40
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Убийства, заговори, царе/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
07:00
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
08:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Джинс
Джинс
Родът на Орлин Горанов/п/
09:30
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
11:00
Приказките на госпожа Виола: Оркестърът и танците
/БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
13:00
Издирва се...
Издирва се...
тв филм /1984 г./, режисьор Владислав Икономов, в ролите: Любен Чаталов, Павел Поппандов, Антон Радичев, Пепа Николова, Цветана Манева, Доротея Тончева и др.
14:00
На опера с БНТ 2: Балетът "Дон Кихот" от Лудвиг Минкус
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:30
№1 Туризмът: Фестивалите на Венециела
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг /най-доброто/
16:30
Концерт на Тумбаито и Калин Вельов
Празници на изкуствата - Аполония 2016 г.
17:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски сериен филм /3 епизод/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Време за жени
Време за жени
тв филм /2006 г./, режисьор и сценарист Илия Костов, в ролите: Аня Пенчева, Параскева Джукелова, Катерина Евро, Биляна Петринска, Любен Чаталов, Тончо Токмакчиев, Стефан Попов, Робърт Янакиев, Никола Рударов и др.
22:25
Кеймбридж
Кеймбридж
документален филм /България, 2015 г./, режисьор Елдора Трайкова
23:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
00:00
По света и у нас
По света и у нас
00:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:10
НОВО 10 + 2
Ново 10+2
музикална класация
02:10
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
02:40
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
03:10
На опера с БНТ 2: "Така правят всички" от Моцарт
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:40
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
04:10
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
04:40
Арт стрийм /избрано/
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/п/
05:10
Извън играта
Извън играта
/п/
05:55
5 минути София
/п/
06:00
Малки истории
Малки истории
/п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
10:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
# Европа
13:00
Извън играта
Извън играта
/п/
13:45
Бронзовият ключ
Издирва се: "Бронзовият ключ"
игрален филм /1984 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Ваня Цветкова, Любен Чаталов, Георги Черкелов, Искра Хаджиева, Стоянка Мутафова, Стефан Мавродиев и др.
15:05
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
15:35
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
16:30
Концерт на Андрей Дреников и приятели /2010 г./
17:35
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски сериен филм /4 епизод/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Летовници
Летовници
игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Ивайло Пенчев, в ролите: Анета Сотирова, Васил Банов, Станимир Гъмов, Китодар Тодоров и др.
22:45
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/
23:45
Извън играта
Извън играта
/п/
00:30
По света и у нас
По света и у нас
00:45
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
01:15
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
01:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
02:45
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
03:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
04:45
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
05:45
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Благоевград/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Богдана Карадочева
09:45
Приказките на госпожа Виола: Оркестърът и танците
/БНТ 2 Варна/п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 8
13:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски сериен филм /3 епизод/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Класика в образи
Сопраното Юлия Винер-Ченишева
15:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
16:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
17:15
Също като мен
тв новела на Евровизия
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
На изгрев
18:30
Съвременници: Окото на пчелата
Съвременници: "Очите на пчелата"
документален филм
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
21:40
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
22:10
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Часът на зрителите "
/избрано/
00:00
Джинс
Джинс Родът на Орлин Горанов /п/
00:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
01:00
Съвременници: Окото на пчелата
Съвременници: "Очите на пчелата"
документален филм /п/
01:25
Дъга от пера
научнопопулярен филм
01:45
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:15
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Ромеоктон, Скилойоан, Ромеоубиец, цар Калоян /п/
05:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Автобус с 50 ученици катастрофира на главния път София-Варна

19:48

Автобус с 50 ученици катастрофира на главния път София-Варна

Автобус с 50 ученици катастрофира на главния път София-Варна
Външните и вътрешните министри на държавите в ЕС дискутираха миграцията в Париж

19:31

Външните и вътрешните министри на държавите в ЕС дискутираха миграцията в Париж

Външните и вътрешните министри на държавите в ЕС дискутираха миграцията в Париж
"Демократична България" ще обяви кандидата си за кмет на София до 15 август

19:15

"Демократична България" ще обяви кандидата си за кмет на София до 15 август

"Демократична България" ще обяви кандидата си за кмет на София до 15 август

Филми в програмата днес
Търсачи на реликви

БНТ 1 | 22.07.2019 19:00

Търсачи на реликви

Търсачи на реликви
Отдел "Фалшива самоличност"

БНТ 3 | 22.07.2019 20:00

Отдел "Фалшива самоличност"

Отдел "Фалшива самоличност"
Хрътката 3

БНТ 3 | 22.07.2019 21:00

Хрътката 3

Хрътката 3

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 26.3564453125 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 33.8642578125 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 20.076171875 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 32.291015625 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 26.310546875 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 32.544921875 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 99 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 31.7216796875 kb)

РЕКЛАМА

От новините Иван Гешев е първият номиниран за нов главен прокурор