Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Малки истории
Малки истории
/п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
България от край до край 6
09:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
10:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
# Европа
13:00
Извън играта
Извън играта
/п/
13:45
Данъ Коловъ
Данъ Коловъ: Роден за победи
тв филм /втора серия/
14:40
Поглед към звездите
Поглед към звездите
документален филм
15:05
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
15:35
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
16:30
Концерт на Glo Bal Can
Празници на изкуствата "Аполония 2018"
17:35
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /2 серия/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Бягство в Ропотамо
Бягство в Ропотамо
игрален филм /1973 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Наталия Маркова, Димитър Ташев, Георги Калоянчев, Константин Коцев, Иван Кондов, Стоянка Мутафова, Григор Вачков и др.
22:20
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/
23:20
Извън играта
Извън играта
/п/
00:05
По света и у нас
По света и у нас
00:20
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
00:50
Ленти и документи: "Тайната"
документален филм /1 и 2 част/п/
01:50
Библиотеката
Библиотеката
/п/
02:50
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
03:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
04:45
Туризъм.бг /най-доброто/
05:40
По вода... под земята
научнопопулярен филм /п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Васил Попов
09:55
Петя и вълкът
концерт на Фортисимо фамилия с участието на актьорите Mая Бежанска и Иван Юруков, диригент Максим Ешкенази /п/
11:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 6
13:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:30
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /1 серия/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Класика в образи
Кристина Горанчева
15:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
16:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
17:15
Феята на цветята
тв филм на Евровизия
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура"
документален филм /БНТ 2 Русе/
18:50
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:05
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:30
В кадър
В кадър
Кръговете на светлината
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
21:40
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
22:10
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Часът на зрителите "
/избрано/
00:00
Джинс
Джинс
Родът на Богдана Вулпе /п/
00:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
01:00
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура"
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
01:30
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
04:00
Птиците балерини
научнопопулярен филм
04:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Евлоги и Христо Георгиеви:Смисълът на големите пари /п/
05:55
5 минути София
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Музика за всички
09:45
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
10:15
№1 Туризмът: За легендите, гроздето и виното във Варна
/БНТ 2 Варна/п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 6
13:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
13:30
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /2 серия/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Фокусничката Лили
тв новела на Евровизия
15:15
Извън играта
Извън играта
/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
19:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:55
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Умно село
Умно село
Eлена и изгревът /Елена Панайотова - режисьор/
21:30
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
21:40
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
22:10
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
00:00
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
00:30
№1 Туризмът: За легендите, гроздето и виното във Варна
/БНТ 2 Варна/п/
01:00
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
02:00
Най-работливите насекоми
научнопопулярен филм
02:15
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:15
Малки истории
Малки истории
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Апостолите от 1876 г. /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Милена Моллова
09:50
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
10:50
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
13:00
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
13:30
Знаци по пътя /95 години от рождението на хореографа/
Богдан Ковачев
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
15:50
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/
19:10
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:50
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/
21:10
Арт стрийм /избрано/
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:40
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
22:10
Пътеки
Пътеки
/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
00:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
01:30
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
02:20
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/п/
03:25
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
04:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Капитан Петко войвода /п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Атлас /избрано/
Синовете на слънцето
09:45
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
10:15
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
10:45
Малки истории
Малки истории
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на българската музика /избрано/
Йордан Караджов
13:30
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
15:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
15:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
София в един снимачен век
На Витоша с камера
18:40
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
19:10
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:55
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна
/БНТ 2 Варна/
21:10
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
21:40
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
22:10
Пътеки
Пътеки
/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
00:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
00:30
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Извън играта
Извън играта
/п/
01:45
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
02:15
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
03:15
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/п/
03:45
Атлас /избрано/
Синовете на слънцето /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Александър Батенберг - първият, младият, прогоненият /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
09:15
Атлас /избрано/
Великата река
09:45
Извън играта
Извън играта
/п/
10:30
Феята на цветята
тв филм на Евровизия /п/
10:50
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
13:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
13:30
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
15:00
Умно село
Умно село
Eлена и изгревът /Елена Панайотова - режисьор/п/
15:50
Европейски маршрути
Европейски маршрути
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
Котвите разказват
18:30
Съвременници 2: "Млечният път"
Съвременници 2: "Млечният път"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:40
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
19:50
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
21:40
Джинс
Джинс
Родът на Гуна Иванова /п/
22:10
В близък план
В близък план
/избрано/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
Малки истории
Малки истории
/п/
01:00
Съвременници 2: "Млечният път"
Съвременници 2: "Млечният път"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
01:30
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
02:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
03:00
Концерт на Glo Bal Can
Празници на изкуствата "Аполония 2018" /п/
04:05
Под морските вълни
Котвите разказват /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Модернизаторът Фердинанд /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
06:55
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
07:05
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
08:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
България от край до край
България от край до край 6
/п/
09:00
Джинс
Джинс
Родът на Гуна Иванова /п/
09:30
Поглед към звездите
Поглед към звездите
документален филм /п/
09:55
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:45
Божествена комедия
концерт на Фортисимо фамилия под диригентството на Славил Димитров, с участието на Илиян Недев, Михаела Филева и актьорите Деян Донков и Радина Кърджилова
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
13:00
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
13:10
Данъ Коловъ
Данъ Коловъ: Царят на кеча
тв филм /трета серия/
14:00
София в един снимачен век
На Витоша с камера /п/
14:30
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг /най-доброто/
16:30
Български национален цирк "София"
17:30
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /3 серия/
18:20
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Онова нещо
Онова нещо
игрален филм /1991 г./, режисьор Георги Стоянов, в ролите: Добринка Станкова, Меглена Караламбова, Павел Поппандов, Наум Шопов, Велко Кънев и др.
22:05
Ленти и документи: "Ескизи към портрета на Панчо Владигеров"
документален филм
22:50
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
23:20
По света и у нас
По света и у нас
23:35
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
00:35
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:45
Музика, музика...
Музика, музика…
музикално-образователно предаване /избрано/п/
01:15
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
На опера с БНТ 2: „Кармен“ балет от Бизе-Шчедрин
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:15
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
02:45
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
03:15
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:45
Часът на българската музика /избрано/
Йордан Караджов /п/
04:45
Извън играта
Извън играта
/п/
05:30
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна
/БНТ 2 Варна/п/
06:00
Малки истории
Малки истории
/п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
България от край до край 6
09:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
10:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
# Европа
/п/
13:00
Извън играта
Извън играта
/п/
13:45
Данъ Коловъ
Данъ Коловъ: Царят на кеча
тв филм /четвърта, последна серия/
14:40
Знаете ли…
Знаете ли…
15:00
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/
15:30
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
16:30
Концерт на дует "Авеню"
Празници на изкуствата "Аполония 2015"
17:40
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /4, последна серия/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Опасен чар
Опасен чар /80 години от рождението на Тодор Колев/
комедия /1984 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Тодор Колев, Невена Коканова, Стефан Мавродиев, Любен Чаталов, Татяна Лолова, Георги Русев, Надя Тодорова и др.
22:10
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/
23:10
Извън играта
Извън играта
/п/
00:00
По света и у нас
По света и у нас
00:15
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
00:45
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:55
Ленти и документи: "Ескизи към портрета на Панчо Владигеров"
документален филм /п/
01:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
02:45
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
03:40
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
04:40
Туризъм.бг /най-доброто/
05:35
София в един снимачен век
На Витоша с камера /п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Вечери на оперетата
09:45
Божествена комедия
концерт на Фортисимо фамилия под диригентството на Славил Димитров, с участието на Илиян Недев, Михаела Филева и актьорите Деян Донков и Радина Кърджилова /п/
11:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
13:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:30
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /3 серия/п/
14:20
5 минути София
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Класика в образи
Лора Чекоратова
15:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
16:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
17:15
Моят цветен живот
тв филм на Евровизия
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Дълга репетиция
Съвременници 2: "Дълга репетиция"
документален филм /БНТ 2 София/
18:50
Знаци по пътя /80 години от рождението на актьора/
Тодор Колев
19:20
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:35
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
21:45
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
22:15
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
22:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Часът на зрителите "
/избрано/
00:00
Джинс
Джинс
Родът на Гуна Иванова /п/
00:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
01:00
Дълга репетиция
Съвременници 2: "Дълга репетиция"
документален филм /БНТ 2 София/п/
01:30
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
03:55
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:50
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Борис III /п/
05:50
5 минути София
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Александър Бръзицов
09:45
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
10:15
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна
/БНТ 2 Варна/п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
13:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
13:30
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /4, последна серия/п/
14:20
5 минути София
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Ирко и белите мишки
тв новела на Евровизия
15:15
Извън играта
Извън играта
/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
Жажда за море
18:30
Европа без граници: "Дарители и филантропи – Румъния"
документален филм /БНТ 2 Русе/първа част/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Умно село
Умно село
Летящите рисунки /художничката Анета Дръгушану/
21:40
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
21:50
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
22:20
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/
22:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
00:00
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
00:30
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна
/БНТ 2 Варна/п/
01:00
Европа без граници: "Дарители и филантропи – Румъния"
документален филм /БНТ 2 Русе/първа част/п/
01:30
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:00
Малки истории
Малки истории
/п/
04:00
Чудеса от Индонезийската джунгла
научнопопулярен филм
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Защо бе убит Борис Сарафов? /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Митко Щерев
09:50
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
10:50
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
13:00
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
13:30
Начало на българската туристика
документален филм
14:05
Малки истории
Малки истории
/п/
15:05
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Европейски маршрути
Европейски маршрути
18:30
Европа без граници: "Дарители и филантропи – България"
документален филм /БНТ 2 Русе/втора част/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/
21:15
Арт стрийм /избрано/
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:45
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
22:15
Пътеки
Пътеки
/п/
22:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
00:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
01:30
Европа без граници: "Дарители и филантропи – България"
документален филм /БНТ 2 Русе/втора част/п/
02:00
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/п/
03:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
03:30
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
04:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:50
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
100 години без Яне Сандански /п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Атлас /избрано/
Велико Търново
09:45
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
10:15
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
10:45
Малки истории
Малки истории
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на българската музика /избрано/
Усмивката на Кармен
13:35
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/п/
14:05
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
15:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
15:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
София в един снимачен век
Софийските улици /3 епизод/
18:35
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
19:05
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:50
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
№1 Туризмът: Азбука на черноморската кухня
/БНТ 2 Варна/
21:15
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
21:45
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
22:15
Пътеки
Пътеки
/п/
22:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
00:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
00:30
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Извън играта
Извън играта
/п/
01:45
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
02:15
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
03:15
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/п/
03:45
Атлас /избрано/
Велико Търново /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Гоце Делчев /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
09:15
Атлас /избрано/
Седем глътки жива вода
09:45
Извън играта
Извън играта
/п/
10:30
Моят цветен живот
тв филм на Евровизия /п/
10:45
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
13:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
13:30
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
15:00
Умно село
Умно село
Летящите рисунки /художничката Анета Дръгушану/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
Нощна приказка
18:30
Европа без граници: Живот на граница
Европа без граници: "Живот на граница"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:40
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Детски "Пирин фолк 2019"
пряко предаване от Сандански
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
Малки истории
Малки истории
/п/
01:00
Европа без граници: Живот на граница
Европа без граници: "Живот на граница"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
01:30
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
02:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
03:00
Концерт на дует "Авеню"
Празници на изкуствата "Аполония 2015" /п/
04:10
Под морските вълни
Нощна приказка /п/
04:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Стефан Стамболов /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
07:00
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
08:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
България от край до край
България от край до край 6
/п/
09:00
Ответен удар`19
документален филм
09:30
Ирко и белите мишки
тв новела на Евровизия /п/
09:45
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:45
Рицарска история
концерт под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на актьорите Деян Донков, Михаела Филева и Ангел Ковачев
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
13:00
Златният век: "Пролог"
11-сериен тв филм /България, 1984 г./, режисьор Любен Морчев, в ролите: Мариус Донкин, Румян Лазов, Васил Михайлов и др. /1 серия/
14:05
София в един снимачен век
Софийските улици /3 епизод/п/
14:30
№1 Туризмът: Азбука на черноморската кухня
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг /най-доброто/
16:30
Концерт на група "Д 2" със специалното участие на Любо Киров
Празници на изкуствата "Аполония 2016"
17:25
Най-важните неща
Най-важните неща
2-сериен тв филм /България, 2001 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Васил Михайлов, Христо Мутафчиев, Стефка Янорова, Камен Донев, Христо Шопов, Йоана Буковска, Иван Ласкин и др. /1 серия/
18:20
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Международен фестивал "Пирин Фолк" - конкурс за нова авторска македонска песен на фолклорна основа
пряко предаване от Сандански
23:35
По света и у нас
По света и у нас
23:50
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
00:45
НОВО 10 + 2
Ново 10+2
музикална класация
01:45
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
02:15
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
На опера с БНТ 2: „Дон Карлос"
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:15
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
03:45
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
04:15
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:45
Извън играта
Извън играта
/п/
05:30
№1 Туризмът: Азбука на черноморската кухня
/БНТ 2 Варна/п/
06:00
Малки истории
Малки истории
/п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
България от край до край
България от край до край 6
/п/
09:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
10:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Извън играта
Извън играта
/п/
13:15
Златният век: "Ханко тръгва на война"
сериен тв филм /2 серия/
14:15
Световните градове на България
Етрополе – Истории за величие
14:45
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/
15:15
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
16:15
Music
Концерт на група P.I.F.
17:35
Най-важните неща
Най-важните неща
сериен тв филм /2, последна серия/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Международен фестивал "Пирин Фолк" - гала вечер
пряко предаване от Сандански
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:15
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/
00:15
Извън играта
Извън играта
/п/
01:00
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
01:30
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:40
Библиотеката
Библиотеката
/п/
02:40
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
03:40
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
04:40
Туризъм.бг /най-доброто/
05:40
София в един снимачен век
Софийските улици /3 епизод/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Пхенян изпробва ракетна система за залпов огън

10:38

Пхенян изпробва ракетна система за залпов огън

Пхенян изпробва ракетна система за залпов огън
Тръмп намекна, че Путин ще бъде поканен на следващата среща на Г-7

10:18

Тръмп намекна, че Путин ще бъде поканен на следващата среща на Г-7

Тръмп намекна, че Путин ще бъде поканен на следващата среща на Г-7
Над 350 души стартираха на "Витоша Рън" 2019 (СНИМКИ)

10:00

Над 350 души стартираха на "Витоша Рън" 2019 (СНИМКИ)

Над 350 души стартираха на "Витоша Рън" 2019 (СНИМКИ)

Филми в програмата днес
Последният ерген

БНТ 1 | 25.08.2019 15:00

Последният ерген

Последният ерген
Неспокоен път

БНТ 2 | 25.08.2019 16:00

Неспокоен път

Неспокоен път
Триптих на вода

БНТ 3 | 25.08.2019 16:25

Триптих на вода

Триптих на вода

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 26.642578125 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 34.642578125 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 18.4736328125 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 33.5947265625 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 25.9853515625 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 34.6064453125 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 68.06640625 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 34.3544921875 kb)

РЕКЛАМА

От новините Днес се навършва една година от тежката катастрофа край Своге