Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Момичето, което спаси небето
Момичето, което спаси небето тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
„Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
15:15
Здравето отблизо /най-доброто/
/п/
16:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика /п/
17:30
Местно време
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
На опера с БНТ 2: "Аида" от Джузепе Верди
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
Малки истории
Малки истории /п/
19:45
Историята на едно писмо
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум
22:00
Offlines & Шопен на струните на триото
Международен джаз фестивал Банско 2017 г.
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
00:00
Ай да идем
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:10
Съвременници 2: "Завръщане в образа"
Съвременници 2: "Завръщане в образа" документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Местно време
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
Малки истории
Малки истории /п/
03:10
Лебедите
научнопопулярен филм /п/
03:30
Извън играта
Извън играта /п/
04:00
„Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории
Малки истории /п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Историята на едно писмо
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
14:45
„Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
15:15
Здравето отблизо /най-доброто/
/п/
16:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
17:30
Местно време
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура" документален филм /БНТ 2 Русе/
19:30
Малки истории
Малки истории /п/
19:45
На мястото на татко
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Ламята
Ламята /90 години от рождението на актьора Никола Тодев/ игрален филм /1974 г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Вълчо Камарашев, Домна Ганева, Евстати Стратев, Лъчезар Стоянов и др.
22:15
Европейски маршрути
Европейски маршрути
22:30
Непозната земя
Непозната земя /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg 330 години от Чипровското въстание /п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:10
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Местно време
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
Нощни птици
Нощни птици /п/
03:10
Съдби човешки
Училищата са нашето спасение
03:30
Ай да идем
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
„Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории
Малки истории /п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg 330 години от Чипровското въстание /п/
13:30
На мястото на татко
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
14:45
„Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
15:15
Здравето отблизо /най-доброто/
/п/
16:30
Библиотеката
Библиотеката /п/
17:30
Местно време
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Квадрат 500
документален филм
18:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
19:00
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева /п/
19:30
Малки истории
Малки истории /п/
19:45
Моето куче-спасител
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Втори сезон на формата „Обещанието“ предлага БНТ тази пролет
Обещанието 2 състезание с български евродепутати
22:00
Концерт на Минчо Минчев и Николай Минчев
Празници на изкуствата - Аполония 2017
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
България от край до край 3
/3 епизод/п/
00:30
Европейски архитектурни награди за българска архитектура VIZAR 2018
01:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Местно време
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:30
Библиотеката
Библиотеката /п/
03:30
Бразди
Бразди /п/
04:00
„Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории
Малки истории /п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Зелената линейка /най-доброто/
11:30
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве /п/
11:45
Малки истории
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум /п/
13:30
Моето куче-спасител
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Непотребното Вълшебно
Непотребното вълшебно
документален филм /БНТ 2 Пловдив/
14:50
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа документална поредица /4 епизод/п/
15:15
Зелената линейка /най-доброто/
/п/
16:15
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве /п/
16:30
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
17:00
Извън играта
Извън играта /п/
17:30
Местно време
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите /п/
18:30
Две ръце на масата 3
документален филм за европейското първенство по канадска борба
19:00
България от край до край 3
/4 епизод/
19:30
Малки истории
Малки истории /п/
19:45
Кормчията
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Равновесие
Равновесие игрален филм /1983 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Константин Коцев, Пламена Гетова, Павел Поппандов, Катерина Евро, Ваня Цветкова, Стефан Данаилов и др.
22:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
23:15
Бразди
Бразди /п/
23:45
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева /п/
00:15
Непозната земя
Непозната земя /п/
00:45
Граница на мечтите
Границата на нашите мечти документален филм за Христо и Анани Явашеви
02:00
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
02:30
Местно време
Местно време /БНТ 2 София/п/
03:00
Две ръце на масата 3
документален филм /п/
03:30
Езера край морския бряг
научнопопулярен филм
04:00
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура" документален филм /БНТ 2 Русе/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории
Малки истории /п/
06:00
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Зелената линейка /най-доброто/
/п/
07:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
08:00
Ай да идем
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
08:30
Български уроци – аз уча български
09:00
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура" документален филм /БНТ 2 Русе/п/
09:30
Непозната земя
Непозната земя /п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
Малки истории
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
Тихият беглец
100 години от рождението на режисьора Петър Василев - Милевин: "Тихият беглец" комедия /1972 г./ режисьор Петър Василев, в ролите: Константин Коцев, Жоржета Чакърова, Валентина Борисова, Живко Гарванов, Димитър Панов и др.
14:15
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
14:45
Ламята
Ламята игрален филм /п/
16:00
На опера с БНТ 2: "Любовен еликсир" от Доницети
/БНТ 2 Пловдив/
16:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:15
Състезателката
тв новела на Евровизия
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Легендата "Щурците"
Легендата "Щурците" документален филм
22:05
Кецове
Кецове игрален филм /2011 г./, режисьори: Иван Владимиров и Валери Йорданов, в ролите: Филип Аврамов, Иван Бърнев, Валери Йорданов, Васил Драганов и др.
23:55
20 години "Мери Бойс Бенд"
концерт /2016 г./
01:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
02:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите /п/
02:45
България от край до край 3
/4 епизод/п/
03:15
Непотребното Вълшебно
Непотребното вълшебно документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
04:15
Знаете ли, че...
04:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
05:00
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева /п/
05:30
Непозната земя
Непозната земя /п/
06:00
Европейски маршрути
Европейски маршрути /п/
06:15
65 години "Национално училище за танцово изкуство - София"
/първа част/
07:30
Опознай България
Опознай България /избрано/
08:00
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
08:30
Децата.com
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
България от край до край 3
/4 епизод/п/
09:30
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа документална поредица /4 епизод/п/
10:05
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика /п/
11:05
Десницата на Свети Иван
Десницата на Свети Иван документален филм /БНТ 2 Благоевград/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
#Европа
#Европа
13:00
Два диоптъра далекогледство
100 години от рождението на режисьора Петър Василев - Милевин: "Два диоптъра далекогледство" игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Георги Парцалев, Сашка Братанова, Валентин Гаджоков, Димитър Панов и др.
14:25
5 минути София
14:30
Извън играта
Извън играта
15:00
Ретро Спорт
Ретро спорт Успехите на Румяна Нейкова
16:00
Бразди
Бразди /п/
16:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:15
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Концерт на Тумбаито и Калин Вельов
21:50
Авантаж
Авантаж игрален филм /1977 г./, режисьор Георги Дюлгеров, оператор Радослав Спасов, в ролите: Руси Чанев, Мария Статулова, Пламена Гетова, Пламен Дончев, Радосвета Василева, Вельо Горанов, Димитър Ганев, Диана Челебиева и др.
00:05
Афиш
Афиш културно-информационно предаване /п/
00:20
Извън играта
Извън играта /п/
00:50
Ретро Спорт
Ретро спорт Успехите на Румяна Нейкова /п/
01:50
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика /п/
02:50
Граница на мечтите
Границата на нашите мечти документален филм /п/
04:05
Край Охридското езеро
научнопопулярен филм /п/
04:30
Малки истории
Малки истории /п/
05:30
Опознай България
Опознай България /избрано/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Малки истории
Малки истории
/п/
13:30
Кормчията
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
14:45
Ритъмът на сърцето
документален филм
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/
17:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/
17:30
Местно време
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Русе/
18:00
Човешка комедия
Изходът е там, където е входът
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Цветана Джерманова. Женският лагер „Босна“ при комунизма
19:00
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
19:30
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
19:45
Монета във въздуха
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Черните лебеди
Черните лебеди
игрален филм /1984 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Диана Райнова, Зорница Младенова, Доротея тончева, Тодор Колев, Донка Шишманова, Марис Лиепа, Леда Тасева, Ясен Вълчанов, Любен Чаталов, Христо Гърбов, Петър Деспотов и др.
22:10
В кадър
В кадър
Западни Балкани: Косово
22:40
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа
документална поредица /5 епизод/
23:05
Ритъмът на сърцето
документален филм /п/
23:35
Извън играта
Извън играта
/п/
00:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
00:35
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Цветана Джерманова. Женският лагер „Босна“ при комунизма /п/
01:00
България от край до край 3
/4 епизод/п/
01:30
Местно време
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Русе/п/
02:00
Десницата на Свети Иван
Десницата на Свети Иван
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/п/
03:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/п/
04:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Ципокрилите насекоми – осите
научнопопулярен филм
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Ретро Спорт
Ретро спорт
Успехите на Румяна Нейкова /п/
13:30
Монета във въздуха
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
Атлас
Синовете на слънцето
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Тодор Цанев. Съпротивата на горяните
19:00
На опера с БНТ 2: "Любовен еликсир" от Доницети
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Шоколадовата къщичка
Шоколадовата къщичка
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера
Мера според мера: 1901
тв сериен филм /1981 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Руси Чанев, Стефан Мавродиев, Димитър Буйнозов, Катя Иванова, Богдан Глишев, Людмил Тодоров, Иван Черкелов, Венцислав Кисьов и др. /първи епизод/
22:00
Енвер Измайлов трио
концерт от фестивала "Жълтите павета" 2016
23:00
Притъмнее ли, значи е на разсъмване
документален филм
23:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Тодор Цанев. Съпротивата на горяните /п/
01:00
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура"
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
01:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:00
Малки истории
Малки истории
/п/
03:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Шоколадовата къщичка
Шоколадовата къщичка
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
14:45
Избери живота /100 години химически войски в България/
документален филм
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/
17:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
Знаци по пътя
Меглена Караламбова
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Стефан Сираков. Преследването на „бившите хора“ и техните семейства
19:00
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера
Мера според мера: 1901 - 1902
тв сериен филм /втора серия/
22:00
Любомир Дамянов в Полет
23:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
23:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Вождът Георги Димитров /п/
00:40
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Стефан Сираков. Преследването на „бившите хора“ и техните семейства /п/
01:05
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:35
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:05
Енвер Измайлов трио
концерт от фестивала "Жълтите павета" 2016 /п/
03:05
Съдби човешки
По пътя
03:35
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
04:05
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Вождът Георги Димитров /п/
13:40
Европейски маршрути
Европейски маршрути
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Ретро Спорт
Ретро спорт
Успехите на Румяна Нейкова /п/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/
18:00
Музикални следи
За риба с „Тоника“
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу християнската вяра
19:00
В кадър
В кадър
Западни Балкани: Косово /п/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Цезар
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Втори дубъл
Втори дубъл
тв новела /2011 г./, режисьор Надежда Косева, в ролите: Светла Цоцоркова, Стефан А. Щерев и др.
21:00
Втори сезон на формата „Обещанието“ предлага БНТ тази пролет
Обещанието 2
състезание с български евродепутати
21:55
Гала концерт на Русенската филхармония
диригент Йоханес Шлефли, солист Фабио ди Казола - кларинет /Швейцария/
23:05
Силуети
Събирачът на таланти – проф. Иван Шишманов
23:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
България от край до край 3
/4 епизод/п/
00:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу християнската вяра /п/
01:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
01:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/п/
02:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:00
Бразди
Бразди
/п/
03:30
Притъмнее ли, значи е на разсъмване
документален филм /п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Зелената линейка
Зелената линейка
/най-доброто/
11:30
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве
/п/
11:45
Малки истории
Малки истории
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
13:30
Цезар
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Средновековните крепости на Източните Родопи: Крепостите на Ахридос
документален филм /БНТ 2 Пловдив/първа част/
14:40
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Зелената линейка
Зелената линейка
/най-доброто/п/
16:15
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве
/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:00
Извън играта
Извън играта
/п/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/
18:00
Заедно
В ритъма на фришко
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Цонка Букурова и Дора Бобева. Гражданският протест срещу обгазяването на Русе
19:00
България от край до край 3
/5 епизод/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Тревога
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера: Пролетта на 1903
игрален филм /трети епизод/
21:40
Часът на българската музика
Часът на българската музика
Рут Колева и Калин Вельов
22:40
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
23:10
Бразди
Бразди
/п/
23:40
В кадър
В кадър
Западни Балкани: Косово /п/
00:10
Непозната земя
Непозната земя
/п/
00:40
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Цонка Букурова и Дора Бобева. Гражданският протест срещу обгазяването на Русе /п/
01:05
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/п/
01:35
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:05
Средновековните крепости на Източните Родопи: Крепостите на Ахридос
документален филм /БНТ 2 Пловдив/първа част/п/
03:00
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
07:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
Български уроци – аз уча български
09:00
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
100 години от рождението на режисьора Петър Василев - Милевин: "Баш майстора – фермер"
комедия /1982 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Силвия Аврамова, Мариана Аламанчева, Иван Танев, Инна Симеонова и др.
14:15
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
14:45
Мера според мера: 1901
тв сериен филм /първи епизод/п/
16:15
На опера с БНТ 2: "Ромео и Жулиета"
/БНТ 2 Пловдив/
16:45
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Регионална дискусия - Благоевград
/БНТ 2 Благоевград/
21:30
Бързо, акуратно, окончателно
Бързо. Акуратно.Окончателно.
игрален филм /1989 г./, режисьор Михаил Мелтев, оператор Венец Димитров, в ролите: Кирил Варийски, Катерина Евро, Пламен Сираков, Надя Тодорова, Никола Рударов и др.
22:50
Един свят в хармония
концерт на Диана Дафова
00:25
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
01:25
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
01:55
България от край до край 3
/5 епизод/п/
02:25
Менталност
документален филм
03:05
Оазис сред житата
научнопопулярен филм /първа част/
03:20
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:50
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
/п/
05:35
Цяр
документален филм
06:15
65 години "Национално училище за танцово изкуство - София"
/втора част/
07:30
Опознай България
Опознай България
/избрано/
08:00
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/избрано/
08:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
България от край до край 3
/5 епизод/п/
09:30
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа
документална поредица /5 епизод/п/
10:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/избрано/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
#Европа
#Европа
13:00
100 години от рождението на режисьора Петър Василев - Милевин: "Баш майстора на море"
комедия /1982 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Людмила Чешмеджиева, Светослав Пеев, Юрий Яковлев, Георги Попов и др.
14:05
Извън играта
Извън играта
/п/
14:35
Мера според мера: 1901 - 1902
тв сериен филм /втора серия/п/
16:05
Бразди
Бразди
16:35
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:20
5 минути София
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Концерт на Петя Буюклиева
22:00
Царска пиеса
Царска пиеса
игрален филм /1982 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Тодор Колев, Коста Цонев, Доротея Тончева, Евстати Стратев, Лазар Ганев и др.
23:10
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
23:25
Ретро Спорт
Ретро спорт
Мария Гроздева – от Барселона до Пекин
00:30
Извън играта
Извън играта
/п/
01:00
Любомир Дамянов в Полет
/п/
02:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
02:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
03:30
Оазис сред житата
научнопопулярен филм /втора част/
03:45
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
/п/
05:30
Опознай България
Опознай България
/избрано/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Малки истории
Малки истории
/п/
13:30
Тревога
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/
17:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/
17:30
Местно време
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Регионална дискусия - Благоевград
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:00
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
19:30
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
19:45
Мами
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера
Мера според мера: Лятото на 1903
тв сериен филм /четвърта серия/
22:00
В кадър
В кадър
Човешкият глас /п/
22:30
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа
документална поредица /6 епизод/
22:55
5 минути София
23:00
Триптих за Димитър Димов
документален филм /2006 г./
23:30
Извън играта
Извън играта
/п/
00:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
00:30
Регионална дискусия - Благоевград
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:30
България от край до край 3
/5 епизод/п/
02:00
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Русе/п/
02:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/п/
03:00
Време за губене
Време за губене
/избрано/п/
03:30
Пътувай с БНТ 2
/избрано/п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира
/п/
13:30
Мами
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
17:30
Местно време
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
Атлас
Непознатата Коста Рика
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Зейнеп Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите.
19:00
На опера с БНТ 2: "Ромео и Жулиета"
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Летящият кон
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера: 1906 - 1908
тв сериен филм /пета серия/
21:50
Едмар Кастанеда трио
Музикален фестивал "Жълтите павета"
22:45
Сингапур - градът на лъва
Сингапур - градът на лъва
документален филм
23:35
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/п/
00:05
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:35
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Зейнеп Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите. /п/
01:05
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:05
Местно време
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Малки истории
Малки истории
/п/
03:35
Извън играта
Извън играта
/п/
04:05
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
САЩ планират роботизирани лунни мисии преди да изпратят астронавти на Луната

22:25

САЩ планират роботизирани лунни мисии преди да изпратят астронавти на Луната

САЩ планират роботизирани лунни мисии преди да изпратят астронавти на Луната
Фандъкова: Над 1500 сигнала са получени на тел. 112 след пороя в София

22:15

Фандъкова: Над 1500 сигнала са получени на тел. 112 след пороя в София

Фандъкова: Над 1500 сигнала са получени на тел. 112 след пороя в София
САЩ няма да станат лагер за мигранти, заяви Доналд Тръмп

22:00

САЩ няма да станат лагер за мигранти, заяви Доналд Тръмп

САЩ няма да станат лагер за мигранти, заяви Доналд Тръмп

Филми в програмата днес
Едно голямо семейство

БНТ 2 | 19.06.2018 15:35

Едно голямо семейство

Едно голямо семейство
Пътешествия

БНТ 2 | 19.06.2018 16:30

Пътешествия

Пътешествия
Отвъдморски сюжети

БНТ 2 | 19.06.2018 17:00

Отвъдморски сюжети

Отвъдморски сюжети

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 79 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 62.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 121.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 130 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 74 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 92.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 122 kb)
BNT World Свали (Excel, 100.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Над 100 сигнала са получени заради проливния дъжд в София