Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
06:50
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:40
Зала на славата
Зала на славата
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната документален филм /8 епизод/
09:55
Футбол: Франция - Бразилия - полуфинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
11:50
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
14:15
Спортни новини
Спортни новини
14:20
Часът на спорта
Часът на спорта
14:35
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Русия - полуфинална среща
16:00
Световно първенство по плажен футбол: Япония - Португалия - полуфинална среща
17:20
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /9 епизод/
18:15
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00
Код 202
Код 202 сериен филм /3 епизод/ /п/ (12)
20:55
Рали Мароко
обзорна програма
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
БНТ на 60 години: Олимпийските върхове на българската лека атлетика
22:00
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин сериен филм /4 епизод/ (16)
22:45
Код 202
Код 202 сериен филм /4 епизод/ (12)
23:40
Световно първенство по плажен футбол: Финал
01:00
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин сериен филм /4 епизод/ /п/ (16)
01:45
Спортни новини
Спортни новини
01:55
Световно първенство по модерен петобой
обзор
02:40
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
05:05
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
06:00
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /7 епизод/
06:25
Световно първенство по модерен петобой
обзор
07:10
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:55
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /9 епизод/
09:45
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
12:00
Футбол: Мексико - Бразилия - финал на световното първенство за юноши до 17 г.
14:15
Спортни новини
Спортни новини
14:20
Световно първенство по плажен футбол: Русия - Япония - среща за 3-4 място
15:35
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
17:20
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /10 епизод/
18:10
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00
Код 202
Код 202
сериен филм /4 епизод/ /п/ (12)
20:50
УЕФА Лига Европа: Обзор
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Арена футбол
22:00
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин
сериен филм /5 епизод/ (16)
22:45
Код 202
Код 202
сериен филм /5 епизод/ (12)
23:40
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:40
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин
сериен филм /5 епизод/ /п/ (16)
02:25
Арена футбол
02:55
Световно първенство по плажен футбол: Русия - Япония - среща за 3-4 място
04:15
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Арена футбол
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
09:45
Часът на спорта
Часът на спорта
10:00
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
пряко предаване от Банное /Русия/
11:15
БНТ на 60 години: 60 години "Академик" - документален филм
2007 г.
11:45
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Русия - полуфинална среща
13:20
Рали Мароко
обзорна програма
13:50
Аз съм...
Аз съм…
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:05
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
15:50
Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:40
Зала на славата
Зала на славата
17:55
Часът на спорта
Часът на спорта
18:10
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00
Код 202
Код 202
сериен филм /5 епизод/ /п/ (12)
20:55
Арена футбол
21:25
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Извън играта
Извън играта
22:00
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин
сериен филм /6 епизод/ (16)
22:45
Код 202
Код 202
сериен филм /6 епизод/ (12)
23:40
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
01:00
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин
сериен филм /6 епизод/ /п/ (16)
01:45
Спортни новини
Спортни новини
01:55
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
03:45
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
04:50
Световно първенство по плажен футбол: Япония - Португалия - полуфинална среща
06:00
Световно първенство по плажен футбол: Япония - Португалия - полуфинална среща
07:15
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
Часът на спорта
09:30
Рали Мароко
обзорна програма
10:00
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
пряко предаване от Банное /Русия/
11:15
БНТ на 60 години: Зимните универсиади в София - 1983 и 1989 г.
11:45
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
13:30
Спортни новини
Спортни новини
13:40
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
15:30
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
17:15
Часът на спорта
Часът на спорта
17:30
Извън играта
Извън играта
18:00
Код 202
Код 202
сериен филм /6 епизод/ /п/ (12)
18:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
пряко предаване от з. "Универсиада"
21:00
Арена спорт
Арена спорт
22:00
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин
сериен филм /7 епизод/ (16)
22:45
Код 202
Код 202
сериен филм /7 епизод/ (12)
23:40
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
01:00
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин
сериен филм /7 епизод/ /п/ (16)
01:45
Арена спорт
Арена спорт
02:45
Световно първенство по плажен футбол: Русия - Япония - среща за 3-4 място
04:15
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:15
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Арена спорт
Арена спорт
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната документален филм /10 епизод/
09:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
11:45
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
13:30
Извън играта
Извън играта
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
15:30
Арена спорт
Арена спорт
16:30
Тайните на войната
Тайните на войната документален филм /11 епизод/
17:20
Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:10
УЕФА Лига Европа
магазинно предаване /6 епизод/
20:00
Код 202
Код 202 сериен филм /7 епизод/ /п/ (12)
20:55
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
22:00
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин сериен филм /8 епизод/ (16)
22:45
Код 202
Код 202 сериен филм /8 епизод/ (12)
23:40
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:30
Вавилон Берлин
Вавилон Берлин сериен филм /8 епизод/ /п/ (16)
02:15
Спортни новини
Спортни новини
02:25
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
04:15
Аз съм...
Аз съм…
04:40
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
06:00
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /7 епизод/
06:25
Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:10
УЕФА Лига Европа: Обзор
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /11 епизод/
09:55
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
12:20
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
13:40
Спортни новини
Спортни новини
13:50
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
14:15
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
16:30
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /12 епизод/
17:20
УЕФА Лига Европа
магазинно предаване /6 епизод/
18:10
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00
Код 202
Код 202
сериен филм /8 епизод/ /п/ (12)
20:55
Рали Мароко
обзорна програма
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Арена волейбол
22:00
Нагласа на ума
Нагласа на ума
игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Карл Т.Еванс, в ролите: Карл Т.Еванс, Ариджа Барейкис, Крис Нот, Винсент Куратола и др.
22:25
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:15
Спортни новини
Спортни новини
01:25
Арена волейбол
01:55
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
04:10
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
05:35
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
06:00
Зала на славата
Зала на славата
06:15
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Арена волейбол
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /12 епизод/
09:55
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Русия - полуфинална среща
11:30
Световно първенство по плажен футбол: Япония - Португалия - полуфинална среща
12:50
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
14:40
Спортни новини
Спортни новини
14:45
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:30
Арена волейбол
17:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /13 епизод/
18:00
Нагласа на ума
Нагласа на ума
игрален филм /п/
19:25
Световно клубно първенство по футбол: Ал Сад /Катар/ - Иенген /Нова Каледония/ - среща от първия кръг
пряко предаване от Доха
21:30
БНТ на 60 години: 60 години "Академик" - документален филм
2007 г.
22:00
Обичам да танцувам с теб
Обичам да танцувам с теб
игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Хенри Чар, в ролите: Анодни Зорбас, Ерика Кортес, Скот Кълън, Катрин Линдстоун, Майкъл Суон и др. (12)
23:40
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:30
Спортни новини
Спортни новини
01:40
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
04:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
04:25
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Русия - полуфинална среща
06:00
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
07:45
УЕФА Лига Европа
магазинно предаване /6 епизод/
08:35
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /13 епизод/
09:25
Световно първенство по плажен футбол: Русия - Япония - среща за 3-4 място
10:45
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
12:30
Световно клубно първенство по футбол: Ал Сад /Катар/ - Иенген /Нова Каледония/ - среща от първия кръг
14:20
Спортни новини
Спортни новини
14:25
Часът на спорта
Часът на спорта
14:40
Обичам да танцувам с теб
Обичам да танцувам с теб
игрален филм /п/ (12)
16:20
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /14 епизод/
17:15
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:00
УЕФА Лига Европа
магазинно предаване /6 епизод/
19:50
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
пряко предаване от Хетафе /Испания/
21:50
Спортни новини
Спортни новини
21:55
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
пряко предаване от Манчестър
23:50
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:40
Футбол: Лудогорец - Ференцварош - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
03:30
Часът на спорта
Часът на спорта
03:45
Рали Мароко
обзорна програма
04:15
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
06:00
Футбол: Лудогорец - Ференцварош - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
07:50
Световно първенство по плажен футбол: Русия - Япония - среща за 3-4 място
09:10
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /14 епизод/
10:00
Световно клубно първенство по футбол: Ал Сад /Катар/ - Иенген /Нова Каледония/ - среща от първия кръг
11:50
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
13:35
Световно първенство по модерен петобой
обзор
14:20
Спортни новини
Спортни новини
14:30
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /15 епизод/
17:10
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:00
Футбол: Лудогорец - Ференцварош - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:50
УЕФА Лига Европа: Обзор
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Арена футбол
22:00
Ловът
Ловът
игрален филм /копродукция, 2012г./, режисьор Томас Винтерберг, в ролите: Мадс Микелсен, Томас Бо Ларсен, Аника Ведеркоп и др. (14)
23:50
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:40
Арена футбол
02:10
Спортни новини
Спортни новини
02:20
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
04:10
Световно клубно първенство по футбол: Ал Сад /Катар/ - Иенген /Нова Каледония/ - среща от първия кръг
06:00
Часът на спорта
Часът на спорта
06:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Арена футбол
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
УЕФА Лига Европа: Обзор
09:50
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
10:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, I манш
пряко предаване от Вал д'Изер /Франция/
11:45
БНТ на 60 години: Олимпийският триумф на Екатерина Дафовска
12:20
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
13:40
Спортни новини
Спортни новини
13:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, II манш
пряко предаване от Вал д'Изер /Франция/
15:00
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
15:25
Арена футбол
15:55
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал /Саудитска Арабия/ - Есперанс /Тунис/ - среща от втория кръг
пряко предаване от Доха
18:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
18:30
Зала на славата
Зала на славата
18:50
БНТ на 60 години: Олимпийският триумф на Екатерина Дафовска
19:25
Световно клубно първенство по футбол: Среща от втория кръг
пряко предаване от Доха
21:30
Извън играта
Извън играта
22:00
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
23:20
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:10
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал /Саудитска Арабия/ - Есперанс /Тунис/ - среща от втория кръг
03:00
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
03:30
Световна купа по ски алпийски дисциплини по БНТ1 и БНТ HD
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:15
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
Часът на спорта
09:30
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
10:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/, I манш
пряко предаване от Вал д'Изер /Франция/
11:30
БНТ на 60 години: Успехите на Петър Попангелов
епизод от поредицата "Ретро спорт", посветена на най-успелия ни състезател по ски-алпийски дисциплини
12:00
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
13:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/, II манш
пряко предаване от Вал д'Изер /Франция/
14:30
Спортни новини
Спортни новини
14:40
Извън играта
Извън играта
15:10
Зала на славата
Зала на славата
15:25
Световно клубно първенство по футбол: Среща от втория кръг
17:15
Футбол: Лудогорец - Ференцварош - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
19:30
Нощта на скоковете - финален кръг от световния шампионат по фрийстайл мотокрос
21:00
Арена спорт
Арена спорт
22:00
Да израснеш в Бруклин
Да израснеш в Бруклин игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Пол Боргезе, в ролите: Уилям Демео, Майкъл Мадсън, Алек Болдуин и др. (12)
23:55
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:45
Баскетбол: Балкан - А1 Академик - среща от Националната баскетболна лига
03:30
Аз съм...
Аз съм…
03:50
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:15
Световно клубно първенство по футбол: Среща от втория кръг
08:00
Арена спорт
Арена спорт
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /15 епизод/ /п/
09:55
Световна купа по ски алпийски дисциплини по БНТ1 и БНТ HD
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/
12:25
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал /Саудитска Арабия/ - Есперанс /Тунис/ - среща от втория кръг
14:15
Спортни новини
Спортни новини
14:25
Извън играта
Извън играта
14:55
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
15:45
Арена спорт
Арена спорт
16:45
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /16 епизод/
17:40
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:30
УЕФА Лига Европа: Обзор
20:00
Да израснеш в Бруклин
Да израснеш в Бруклин
игрален филм /п/ (12)
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Под едно небе
Под едно небе
сериен филм /Германия, 2017г./, режисьор Оливър Хиршбигел, в ролите: Том Шилинг, София Хелин, Бен Бекер, Йорг Шютауф и др. /1 епизод/
22:45
Футбол: Лудогорец - Ференцварош - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
00:35
Спортни новини
Спортни новини
00:45
Световна купа по ски алпийски дисциплини по БНТ1 и БНТ HD
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/
03:10
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
04:10
Футбол: Манчестър Юнайтед - АЗ Алкмаар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:15
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал /Саудитска Арабия/ - Есперанс /Тунис/ - среща от втория кръг
08:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
08:30
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /8 епизод/
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /16 епизод/ /п/
09:55
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
12:15
Баскетбол: Балкан - А1 Академик - среща от Националната баскетболна лига
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
15:30
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /17 епизод/
16:25
Световно клубно първенство по футбол: Среща за 5-6 място
пряко предаване от Доха
18:30
Под едно небе
Под едно небе
сериен филм /1 епизод/ /п/
19:25
Световно клубно първенство по футбол: Полуфинална среща
пряко предаване от Доха
21:30
Арена волейбол
22:00
Под едно небе
Под едно небе
сериен филм /2 епизод/
22:45
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
00:35
Арена волейбол
01:05
Световно клубно първенство по футбол: Среща за 5-6 място
03:00
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
05:10
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
06:00
Часът на спорта
Часът на спорта
06:15
Световно клубно първенство по футбол: Полуфинална среща
08:00
Арена волейбол
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /17 епизод/ /п/
09:55
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
11:20
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
13:05
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
14:50
Аз съм...
Аз съм…
15:00
Спортни новини
Спортни новини
15:10
Световно клубно първенство по футбол: Полуфинална среща
17:00
Арена волейбол
17:30
Зала на славата
Зала на славата
17:45
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /18 епизод/
18:40
Под едно небе
Под едно небе
сериен филм /2 епизод/ /п/
19:25
Световно клубно първенство по футбол: Полуфинална среща
пряко предаване от Доха
21:25
БНТ на 60 години: Олимпийският триумф на Екатерина Дафовска
22:00
Под едно небе
Под едно небе
сериен филм /3 епизод/
22:45
Волейбол /мъже/: Хебър - Алорон Вирту /Полша/ - среща от CEV Challenge Cup
00:35
Световно клубно първенство по футбол: Полуфинална среща
02:20
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
03:40
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /8 епизод/
04:10
Футбол: Хетафе - Краснодар - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:15
Световно клубно първенство по футбол: Полуфинална среща
08:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /18 епизод/ /п/
09:55
Зала на славата
Зала на славата
10:10
Волейбол /мъже/: Хебър - Алорон Вирту /Полша/ - среща от CEV Challenge Cup
12:00
Световно клубно първенство по футбол: Полуфинална среща
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
пряко предаване от Кареца /Италия/
15:20
БНТ на 60 години: Успехите на Петър Попангелов
епизод от поредицата "Ретро спорт", посветен на най-успелия ни състезател по ски-алпийски дисциплини
15:55
Шампионска лига по волейбол /жени/: Уралочка /Екатеринбург/ - Марица
пряко предаване от Екатеринбург
18:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /19 епизод/
19:00
Под едно небе
Под едно небе
сериен филм /3 епизод/ /п/
19:45
УЕФА Лига Европа: Обзор
20:15
Зала на славата
Зала на славата
20:30
Спортист на годината на България
пряко предаване от "Асикс Арена"
22:00
Под едно небе
Под едно небе
сериен филм /4 епизод/
22:45
Шампионска лига по волейбол /жени/: Уралочка /Екатеринбург/ - Марица
00:35
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
02:20
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
03:10
Часът на спорта
Часът на спорта
03:30
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
04:00
Аз съм...
Аз съм…
04:10
Световно клубно първенство по футбол: Полуфинална среща

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Над 300 търговски обекта са проверени до момента в кампанията "Безопасна Коледа"

07:26

Над 300 търговски обекта са проверени до момента в кампанията "Безопасна Коледа"

Над 300 търговски обекта са проверени до момента в кампанията "Безопасна Коледа"
Откриха части от изчезналия чилийски самолет

07:02

Откриха части от изчезналия чилийски самолет

Откриха части от изчезналия чилийски самолет
НСТС ще обсъди размера на минималната заплата

06:40

НСТС ще обсъди размера на минималната заплата

НСТС ще обсъди размера на минималната заплата

Филми в програмата днес
Точица

БНТ 1 | 12.12.2019 14:30

Точица

Точица
Обичам да танцувам с теб

БНТ 3 | 12.12.2019 14:40

Обичам да танцувам с теб

Обичам да танцувам с теб
Сребристият жребец

БНТ 1 | 12.12.2019 14:50

Сребристият жребец

Сребристият жребец

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 24.3173828125 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 36.560546875 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 100.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 30.521484375 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 23.19921875 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 57 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 98.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 43.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Кое е събитието на 2019-та?