Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:15
Колоездене: Сантос тур - Австралия
обзорна програма
07:05
Арена спорт
Арена спорт
08:05
Ветроходство: Барколана 51
обзор
09:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
11:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
13:10
Извън играта
Извън играта
13:40
Спортни новини
Спортни новини
13:50
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
16:00
Арена спорт
Арена спорт
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /Великобритания, 2016 г/, 1 епизод
18:10
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /1 епизод/
18:35
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
19:50
Радиограмофон
Радиограмофон
игрален филм /п/
21:10
Спомени от Лозана
обзор на Зимните младежки олимпийски игри
21:35
Зала на славата
Зала на славата
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /21 епизод/ (16)
22:45
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
01:10
Спортни новини
Спортни новини
01:20
Брат за брата
сериен филм /21 епизод/ /п/ (16)
02:10
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - полуфинали
06:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
08:05
Световно първенство по модерен петобой
обзор
09:00
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /1 епизод/ /п/
09:50
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - полуфинали
13:40
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
14:10
Спортни новини
Спортни новини
14:20
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
15:10
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Академик Бултекс /Пловдив/ - четвъртфинална среща от "Ефбет Купа на България"
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /2 епизод/
18:15
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
18:40
Аз съм...
Аз съм…
19:00
Европейско първенство по борба /55 кг и 61 кг, кл. стил - финали/
пряко предаване от Рим
20:00
Спомени от Лозана
обзор на Зимните младежки олимпийски игри
20:35
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
21:30
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /3 епизод/
21:55
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /22 епизод/ (16)
22:45
Европейско първенство по борба /55 кг и 61 кг, кл. стил - финали/
23:45
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/ - Черно море Тича /Варна/ - четвъртфинална среща от "Ефбет Купа на България"
01:30
Спортни новини
Спортни новини
01:40
Брат за брата
сериен филм /22 епизод/ /п/ (16)
02:25
Ветроходство: Барколана 51
обзор
03:15
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /1 епизод/
03:45
Зала на славата
Зала на славата
04:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
06:00
Часът на спорта
Часът на спорта
06:15
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Академик Бултекс /Пловдив/ - четвъртфинална среща от "Ефбет Купа на България"
08:05
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /1 епизод/
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /2 епизод/ /п/
09:50
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали
11:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
13:55
Спортни новини
Спортни новини
14:05
Аз съм...
Аз съм…
14:15
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/ - Черно море Тича /Варна/ - четвъртфинална среща от "Ефбет Купа на България"
16:00
Европейско първенство по борба /55 кг и 61 кг, кл. стил - финали/
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /3 епизод/
18:10
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /3 епизод/
18:40
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
20:30
Европейско първенство по борба /82 кг и 97 кг, кл. стил - финали/
пряко предаване от Рим
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /23 епизод/ (16)
22:45
Моят плейлист
Моят плейлист
музикално-развлекателно предаване
23:45
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Берое - полуфинална среща от "Ефбет Купа на България"
01:45
Брат за брата
сериен филм /23 епизод/ /п/ (16)
02:30
Баскетбол /мъже/: Балкан - Рилски спортист - полуфинална среща от "Ефбет Купа на България"
04:30
Колоездене: Сантос тур - Австралия
обзорна програма
05:35
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/ - Черно море Тича /Варна/ - четвъртфинална среща от "Ефбет Купа на България"
08:00
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /3 епизод/
08:30
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
09:00
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /3 епизод/ /п/
09:50
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Берое - полуфинална среща от "Ефбет Купа на България"
11:50
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали
13:40
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
14:05
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Ветроходство: Барколана 51
обзор
15:00
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /3 епизод/
15:30
Европейско първенство по борба /82 кг и 97 кг, кл. стил - финали/
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /4 епизод/
18:10
Световно първенство по модерен петобой
обзор
19:00
Европейско първенство по борба /жени - 50 кг, 55 кг и 59 кг, финали/
пряко предаване от Рим
21:30
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /1 епизод/
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /24 епизод/ (16)
22:45
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
01:10
Брат за брата
сериен филм /24 епизод/ /п/ (16)
01:55
Световно първенство по модерен петобой
обзор
02:40
Колоездене: Сантос тур - Австралия
обзорна програма
03:45
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
06:00
Зала на славата: Петкана Макавеева
06:15
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
08:15
Часът на спорта
Часът на спорта
08:30
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /1 епизод/
09:00
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /4 епизод/ /п/
09:50
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
10:40
Рали Мароко
обзорна програма
11:05
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
13:15
Аз съм...
Аз съм…
13:25
Спомени от Лозана
обзор на Зимните младежки олимпийски игри
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
14:30
Европейско първенство по борба /жени - 50 кг, 55 кг и 59 кг, финали/
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /5 епизод/
18:10
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
20:10
Зала на славата: Петкана Макавеева
20:30
Европейско първенство по борба /жени - 65 кг, финали/
пряко предаване от Рим
21:30
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /2 епизод/
22:00
Грийнбърг
Грийнбърг
игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Ноа Баумбах, в ролите: Грета Гъруиг, Бен Стилър, Рис Ифанс и др.
23:45
Европейско първенство по борба /жени - 65 кг, финали/
00:45
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
03:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
04:10
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали
06:00
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
11:15
Европейско първенство по борба /жени - 65 кг, финали/
12:15
Зала на славата: Петкана Макавеева
12:35
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /2 епизод/
13:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:15
Аз съм...
Аз съм…
13:25
Спортни новини
Спортни новини
13:35
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
16:00
Грийнбърг
Грийнбърг
игрален филм /п/
17:40
Зала на славата: Ваня Гешева
17:55
Баскетбол /жени/: Финал на "Ефбет Купа на България"
пряко предаване от з. "Универсиада"
20:15
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /3 епизод/
20:40
Спомени от Лозана
обзор на Зимните младежки олимпийски игри
21:05
Зала на славата: Ваня Гешева
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Извън играта
Извън играта
22:00
Не ме забравяй
Не ме забравяй
игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Алан Кълтър, в ролите: Робърт Патисън, Лена Олин, Пиърс Броснан, Емили де Равин и др. (14)
23:50
Баскетбол /жени/: Финал на "Ефбет Купа на България"
01:50
Спортни новини
Спортни новини
02:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
04:15
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
04:45
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
06:00
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
Часът на спорта
09:30
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
11:00
БНТ Ретро спорт
11:50
Ветроходство: Барколана 51
обзор
12:45
Часът на спорта
Часът на спорта
13:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:15
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /3 епизод/
13:40
Зала на славата: Ваня Гешева
13:55
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Баскетбол /жени/: Финал на "Ефбет Купа на България"
16:00
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
17:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
19:30
Извън играта
Извън играта
20:00
Арена спорт
Арена спорт
21:00
Моят плейлист
Моят плейлист
музикално-развлекателно предаване
22:00
Рънауейс
Рънауейс
игрален филм /САЩ, 2010 г./, сценарист и режисьор Флория Сигизмонди, в ролите: Кристен Стюарт, Дакота Фанинг, Майкъл Шенън и др. (16)
23:45
Не ме забравяй
Не ме забравяй
игрален филм /п/ (14)
01:30
Арена спорт
Арена спорт
02:30
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
04:30
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
05:35
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /2 епизод/
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:15
Ветроходство: Барколана 51
обзор
07:05
Арена спорт
Арена спорт
08:05
Колоездачна обиколка на Саудитска Арабия
обзор
09:00
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /5 епизод/ /п/
09:50
Баскетбол /жени/: Финал на "Ефбет Купа на България"
11:50
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
13:10
Извън играта
Извън играта
13:40
Спортни новини
Спортни новини
13:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
16:00
Арена спорт
Арена спорт
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /6 епизод/
18:10
World Chase Tag - скоростна надпревара
обзорна програма
19:00
Лига Европа
магазинно предаване
19:30
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
21:55
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Отрядът
Отрядът
сериен филм /Русия, Украйна, 2008 г./, режисьор Сергей Чекалов, в ролите: Игор Лифанов, Лариса Шахворостова, Владимир Симонов, Виталий Линецки и др. /1 епизод/ (12)
22:50
Рънауейс
Рънауейс
игрален филм /п/ (16)
00:35
Спортни новини
Спортни новини
00:45
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
02:55
Ветроходство: Барколана 51
обзор
03:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
06:00
Баскетбол /жени/: Финал на "Ефбет Купа на България"
08:00
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /2 епизод/
08:30
Лига Европа
магазинно предаване
09:00
Изумителните хотели
Изумителните хотели
документален филм /1 епизод/ /п/
09:50
World Chase Tag - скоростна надпревара
обзорна програма
10:40
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - полуфинали
14:30
Спортни новини
Спортни новини
14:40
Часът на спорта
Часът на спорта
15:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на Силициевата долина
Тайните на Силициевата долина
документален филм /Великобритания, 2017 г/, 1 епизод
18:10
Зала на славата
Зала на славата
18:20
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
пряко предаване от з. "Колодрума" /Пловдив/
20:30
Отрядът
Отрядът
сериен филм /1 епизод/ /п/ (12)
21:30
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /4 епизод/
21:55
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Отрядът
Отрядът
сериен филм /2 епизод/ (12)
22:50
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
00:40
Спортни новини
Спортни новини
00:50
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - полуфинали
04:40
Зала на славата
Зала на славата
05:10
World Chase Tag - скоростна надпревара
обзорна програма
06:00
Часът на спорта
Часът на спорта
06:15
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
08:05
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /4 епизод/
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Тайните на Силициевата долина
Тайните на Силициевата долина
документален филм /1 епизод/ /п/
09:50
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
11:05
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали
12:55
Аз съм...
Аз съм…
13:05
Колоездачна обиколка на Саудитска Арабия
обзор
13:55
Спортни новини
Спортни новини
14:05
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /2 епизод/
14:30
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на Силициевата долина
Тайните на Силициевата долина
документален филм /2 епизод/
18:10
Отрядът
Отрядът
сериен филм /2 епизод/ /п/ (12)
19:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
21:00
Моят плейлист
Моят плейлист
музикално-развлекателно предаване
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Отрядът
Отрядът
сериен филм /3 епизод/ (12)
22:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
01:00
Спортни новини
Спортни новини
01:10
Баскетбол /жени/: Финал на "Ефбет Купа на България"
03:10
Колоездачна обиколка на Саудитска Арабия
обзор
04:10
Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали
06:00
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Балкан - финал на "Ефбет Купа на България"
08:30
Лига Европа
магазинно предаване
09:00
Тайните на Силициевата долина
Тайните на Силициевата долина
документален филм /2 епизод/ /п/
09:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
12:00
Баскетбол /жени/: Финал на "Ефбет Купа на България"
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Ветроходство: Барколана 51
обзор
15:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
​Кралицата майка​
Кралицата майка
документален филм /Великобритания, 2018 г/, 1 епизод
18:00
Отрядът
Отрядът
сериен филм /3 епизод/ /п/ (12)
18:50
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /2 епизод/
19:20
Лига Европа
магазинно предаване
19:50
Футбол: Айнтрахт - Залцбург - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
пряко предаване от Франкфурт
21:55
Футбол: Олимпиакос - Арсенал - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
пряко предаване от Атина
23:50
Футбол: Лудогорец - Интер - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:35
Футбол: Айнтрахт - Залцбург - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
03:25
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
05:35
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /2 епизод/
06:00
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
06:25
Футбол: Лудогорец - Интер - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:10
World Chase Tag - скоростна надпревара
обзорна програма
09:00
​Кралицата майка​
Кралицата майка
документален филм /1 епизод/ /п/
09:50
Футбол: Айнтрахт - Залцбург - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
11:40
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
13:40
Рали Мароко
обзорна програма
14:10
Спортни новини
Спортни новини
14:20
Колоездачна обиколка на Саудитска Арабия
обзор
15:10
Футбол: Олимпиакос - Арсенал - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
​Кралицата майка​
Кралицата майка
документален филм /2 епизод/
18:00
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /4 епизод/
18:25
Спомени от Лозана
обзор на Зимните младежки олимпийски игри
18:50
Баскетбол: Гърция - България - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
пряко предаване от Патра
21:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
21:30
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /3 епизод/
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Отрядът
Отрядът
сериен филм /4 епизод/ (12)
22:50
Футбол: Лудогорец - Интер - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
00:40
Спортни новини
Спортни новини
00:50
Баскетбол: Гърция - България - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
02:40
World Chase Tag - скоростна надпревара
обзорна програма
03:45
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
06:00
Ветроходство: Барколана 51
обзор
07:00
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
пряко предаване от Пъонгчанг /Република Корея/
08:15
Часът на спорта
Часът на спорта
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Футбол: Лудогорец - Интер - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
11:05
Футбол: Олимпиакос - Арсенал - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
13:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:15
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /3 епизод/
13:40
Аз съм...
Аз съм…
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Баскетбол: Гърция - България - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
15:50
Футбол: Айнтрахт - Залцбург - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:40
Зала на славата
Зала на славата
17:55
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
19:10
Футбол: Лудогорец - Интер - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
21:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
21:25
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Извън играта
Извън играта
22:00
Готард
Готард
игрален филм /Швейцария, 2016 г./, режисьор Урс Егер, в ролите: Максим Мехмет, Мириам Щайн, Паскуали Алеарди и др. /1 част/
23:30
Футбол: Олимпиакос - Арсенал - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:20
Спортни новини
Спортни новини
01:30
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Уралочка /Екатеринбург/
03:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
04:10
Баскетбол: Гърция - България - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
06:00
Часът на спорта
Часът на спорта
06:15
Футбол: Лудогорец - Интер - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
УЕФА Лига Европа: Обзор
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
10:30
БНТ Ретро спорт
11:30
Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - полуфинали
пряко предаване от Будапеща
14:30
Спортни новини
Спортни новини
14:40
Зала на славата
Зала на славата
15:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:15
Най-бързият геймър на света
магазинно предаване /4 епизод/
15:40
Суперлига по триатлон
магазинно предаване /3 епизод/
16:05
Спомени от Лозана
обзор на Зимните младежки олимпийски игри
16:30
Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - полуфинали
пряко предаване от Будапеща
18:30
Готард
Готард
игрален филм /1 част/ /п/
20:00
Арена спорт
Арена спорт
21:00
Моят плейлист
Моят плейлист
музикално-развлекателно предаване
22:00
Готард
Готард
игрален филм /2 част/
23:30
Футбол: Айнтрахт - Залцбург - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:20
Арена спорт
Арена спорт
02:20
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
03:45
Рали Мароко
обзорна програма
04:10
Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - финали

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
В Сидни събраха помощи за пострадалите от пожарите с 10-часов концерт

23:00

В Сидни събраха помощи за пострадалите от пожарите с 10-часов концерт

В Сидни събраха помощи за пострадалите от пожарите с 10-часов концерт
​Китайските власти ограничиха още повече движението в провинция Хубей

22:39

​Китайските власти ограничиха още повече движението в провинция Хубей

​Китайските власти ограничиха още повече движението в провинция Хубей
Фандъкова: Пътуването от "Красно село" до "Патриарх Евтимий" ще отнема 5 минути

22:08

Фандъкова: Пътуването от "Красно село" до "Патриарх Евтимий" ще отнема 5 минути

Фандъкова: Пътуването от "Красно село" до "Патриарх Евтимий" ще отнема 5 минути

Филми в програмата днес
Приключенията на Илайъс

БНТ 1 | 17.02.2020 14:30

Приключенията на Илайъс

Приключенията на Илайъс
Сид - дете на науката 2

БНТ 1 | 17.02.2020 14:45

Сид - дете на науката 2

Сид - дете на науката 2
Магна аура - изгубеният град

БНТ 1 | 17.02.2020 15:10

Магна аура - изгубеният град

Магна аура - изгубеният град

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 24.94921875 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 33.560546875 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 95.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 28.3134765625 kb)

РЕКЛАМА

От новините Жители на Силистра протестират срещу преминаването на ТИР-ове през града