Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Световно първенство по баскетбол: САЩ - Франция - четвъртфинална среща
07:50
Колоездачна обиколка на Германия
обзорна програма
08:40
След милион години
След милион години
документален филм /3 епизод/
09:25
Светът на конете
Светът на конете
09:40
УЕФА Eвропейски квалификации
обзор от 10 септември
10:10
Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща
12:05
Европейско първенство по волейбол /жени/: Сърбия - Турция - финал
14:55
Спортни новини
Спортни новини
15:05
 Гледайте мачовете на България от Европейско първенство по волейбол за мъже
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Гърция
пряко предаване от Монпелие
17:15
След милион години
След милион години
документален филм /4 епизод/
18:05
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
18:35
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
19:30
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
20:00
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Гърция
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 8 епизод/ (16)
22:50
УЕФА Европейски квалификации: Румъния - Испания
00:40
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 8 епизод/ (16)
01:30
Спортни новини
Спортни новини
01:40
Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща
03:30
CAERM: Ревю на класически автомобили
магазинно предаване
04:00
Европейско първенство по волейбол /жени/: Финал
06:00
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Гърция
07:50
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
08:20
След милион години
След милион години
документален филм /4 епизод/
09:10
Европейско първенство по модерен петобой
обзор
10:00
Историята на световните първенства по баскетбол
документален филм
10:50
Световно първенство по баскетбол: Испания - Австралия - полуфинална среща
пряко предаване от Пекин
13:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Турция
14:40
Спортни новини
Спортни новини
14:50
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Франция - полуфинална среща
пряко предаване от Пекин
17:00
Светът на конете
Светът на конете
17:15
Златна жила в бронз
Златна жила в бронз
документален филм /2003 г./
18:05
Гледайте срещата България - Румъния от Европейското първенство по волейбол
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Румъния
пряко предаване от Монпелие
20:15
Европейско първенство по волейбол /жени/: Азебрайджан - България - осминафинална среща
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 9 епизод/ (16)
22:50
 Гледайте мачовете на България от Европейско първенство по волейбол за мъже
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Румъния
00:40
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 9 епизод/ (16)
01:30
Спортни новини
Спортни новини
01:40
Световно първенство по баскетбол: Испания - Австралия - полуфинална среща
04:10
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Франция - полуфинална среща
06:00
 Гледайте мачовете на България от Европейско първенство по волейбол за мъже
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Румъния
07:50
Световно ветроходно шоу
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Световно първенство по баскетбол: Испания - Австралия - полуфинална среща
11:40
УЕФА Европейски квалификации: Германия - Холандия
13:30
Капитаните на кораба "Черноморец"
Капитаните на кораба "Черноморец"
документален филм за 100-годишнината на ФК "Черноморец 1919"
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Франция - полуфинална среща
16:00
УЕФА Европейски квалификации: Англия - България
17:50
 Гледайте мачовете на България от Европейско първенство по волейбол за мъже
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Румъния
19:40
Младият върколак
Младият върколак
сериен филм /5 сезон, 13 и 14 епизод/ (12)
21:00
Извън играта
Извън играта
21:30
Спортни новини
Спортни новини
21:35
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Португалия
пряко предаване от Монпелие
23:45
Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща
01:35
Спортни новини
Спортни новини
01:45
УЕФА Европейски квалификации: Германия - Холандия
03:55
УЕФА Европейски квалификации: Англия - България
08:10
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Китай, І манш
пряко предаване от Шанхай
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща
11:10
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Китай, ІІ манш
пряко предаване от Шанхай
12:00
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Франция - полуфинална среща
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Историята на световните първенства по баскетбол
документален филм
14:50
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Испания - финал
пряко предаване от Пекин
17:15
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Португалия
19:10
Извън играта
Извън играта
19:40
Младият върколак
Младият върколак
сериен филм /5 сезон, 15 и 16 епизод/ (12)
21:00
Арена спорт
Арена спорт
22:00
Аутсайдерът
Аутсайдерът
игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Брайън Милър, в ролите: Крейг Феърбрас, Шанън Елизабет, Джеймс Каан, Джейсън Патрик и др.(14)
23:30
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Испания - финал
01:30
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Португалия
03:20
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
04:20
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Китай
05:40
Световно първенство по баскетбол: Испания - Австралия - полуфинална среща
06:00
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Португалия
07:50
Аз съм...
Аз съм…
08:00
Арена спорт
Арена Спорт
09:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Китай
10:40
УЕФА Европейски квалификации: Англия - България
12:30
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
13:20
Спортни новини
Спортни новини
13:30
Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща
15:20
След милион години
След милион години
документален филм /5 епизод/
16:10
Арена спорт
Арена Спорт
17:10
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Португалия
19:00
Лига Европа
магазинно предаване /1 епизод/
19:30
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Испания - финал
21:30
Гледайте на живо волейбол от Монпелие: Франция - България
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Франция - България
пряко предаване от Монпелие
23:45
Европейско първенство по волейбол /жени/: Сърбия - Турция - финал
02:35
Колоездачна обиколка на Германия
обзорна програма
03:30
Светът на конете
Светът на конете
04:05
УЕФА Европейски квалификации: Румъния - Испания
06:00
УЕФА Европейски квалификации: Северна Ирландия - Германия
07:50
Лига Европа
магазинно предаване /1 епизод/
08:40
След милион години
След милион години
документален филм /5 епизод/
09:30
Световно първенство по баскетбол: Испания - Австралия - полуфинална среща
11:55
УЕФА Европейски квалификации: Армения - Италия
13:55
Колоездачна обиколка на Германия
обзорна програма
14:45
Спортни новини
Спортни новини
14:55
Аз съм...
Аз съм…
15:05
УЕФА Европейски квалификации: Румъния - Испания
16:50
След милион години
След милион години
документален филм /6 епизод/
17:35
Лига Европа
магазинно предаване /1 епизод/
18:25
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Франция - България
20:15
НА ЖИВО по БНТ3 срещата Италия - България от Европейското първенство по волейбол
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Италия - България
пряко предаване от Монпелие
22:30
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 10 епизод/ (16)
23:20
Младият върколак
Младият върколак
сериен филм /5 сезон, 13 и 14 епизод/ (12)
00:40
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 10 епизод/ (16)
01:30
УЕФА Европейски квалификации: Сърбия - Португалия
03:20
УЕФА Европейски квалификации: Германия - Холандия
05:10
Европейско първенство по модерен петобой
обзор
06:00
Световно първенство по баскетбол: Испания - Австралия - полуфинална среща
08:25
Извън играта
Извън играта
08:55
След милион години
След милион години
документален филм /6 епизод/
09:45
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Франция - полуфинална среща
11:40
УЕФА Европейски квалификации: Сърбия - Португалия
13:35
Светът на конете
Светът на конете
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 55 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
16:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /САЩ, 2013г./, 1 епизод
16:30
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 45 кг /жени/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
18:10
УЕФА Европейски квалификации: Германия - Холандия
20:00
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Италия - България
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 11 епизод/ (16)
22:50
Младият върколак
Младият върколак
сериен филм /5 сезон, 15 и 16 епизод/ (12)
00:10
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 11 епизод/ /п/ (16)
01:00
Спортни новини
Спортни новини
01:10
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 55 кг /мъже/
02:55
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 45 кг /жени/
04:40
Световно ветроходно шоу
05:10
Колоездачна обиколка на Германия
обзорна програма
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Франция - полуфинална среща
08:00
Лига Европа
магазинно предаване /1 епизод/
08:50
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /1 епизод/
09:20
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Испания - финал
11:35
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 55 кг /мъже/
13:20
София сити спорт
предаване за масов спорт
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Гледайте НА ЖИВО от Патая (Тайланд) Световното първенство по вдигане на тежести
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 49 кг /жени/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
16:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /2 епизод/
16:30
Гледайте НА ЖИВО от Патая (Тайланд) Световното първенство по вдигане на тежести
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 61 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
18:30
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
19:00
Лига Европа
магазинно предаване /1 епизод/
19:50
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
пряко предаване от Франкфурт /Германия/
21:45
Спортни новини
Спортни новини
21:55
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
пряко предаване от Барселона /Испания/
23:50
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:40
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
03:30
Спортни новини
Спортни новини
03:40
София сити спорт
предаване за масов спорт
04:15
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 61 кг /мъже/
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
08:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /2 епизод/
09:00
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
10:45
Историята на световните първенства по баскетбол
документален филм
11:35
Световно първенство по баскетбол: Аржентина - Испания - финал
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Гледайте НА ЖИВО от Патая (Тайланд) Световното първенство по вдигане на тежести
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 67 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
16:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /3 епизод/
16:30
Гледайте НА ЖИВО от Патая (Тайланд) Световното първенство по вдигане на тежести
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 55 кг /жени/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
18:10
Гледайте: Лудогорец - ЦСКА/Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
20:30
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
21:20
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 12 епизод/ (16)
22:50
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
00:40
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /4 сезон, 12 епизод/ (16)
01:30
Спортни новини
Спортни новини
01:40
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
03:30
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
05:30
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Златна жила в бронз
Златна жила в бронз
документален филм /2003 г./
10:10
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 59 кг /жени/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
16:00
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
16:30
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 73 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
18:20
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Италия - България
20:35
Аз съм...
Аз съм…
20:45
Извън играта
Извън играта
21:15
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Словения - България - осминафинална среща
пряко предаване от Любляна
23:30
Младият върколак
Младият върколак
сериен филм /5 сезон, 17 епизод/ (12)
00:10
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
02:00
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
03:45
Световни ветроходни серии
04:15
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 73 кг /мъже/
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
09:45
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
11:35
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Словения - България - осминафинална среща
13:25
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 81 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
15:55
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:50
Баскетбол: Рилски спортист - ПАОК /Атина/, среща по повод 55-годишнината на БК "Рилски спортист"
пряко предаване от "Арена Самоков"
20:00
Младият върколак
Младият върколак
сериен филм /5 сезон, 18 епизод/ (12)
20:35
Извън играта
Извън играта
21:00
Арена спорт
Арена спорт
22:00
Врагове
Врагове
игрален филм /България, 2017г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Иван Бърнев, Валентин Ганев, Асен Блатечки, Стефан Мавродиев и др. (12)
23:35
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
01:25
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 64 кг /жени/
03:10
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 81 кг /мъже/
05:10
Колоездачна обиколка на Германия
обзорна програма
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Арена спорт
Арена Спорт
09:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /3 епизод/
09:30
Извън играта
Извън играта
10:00
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Италия - България
12:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 71 кг /жени/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
16:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /4 епизод/
16:30
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 89 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
18:30
Арена спорт
Арена Спорт
19:30
Врагове
Врагове
игрален филм (12)
21:00
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
21:30
Пряко от Милано: Церемония по връчване на наградите на FIFA
Церемония по връчване на наградите на ФИФА
пряко предаване от Милано
23:00
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /5 сезон, 1 епизод/ (16)
23:45
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 89 кг /мъже/
01:30
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /5 сезон, 1 епизод/ (16)
02:15
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 71 кг /жени/
04:10
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Италия - България
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
08:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /4 епизод/
09:00
Европейско първенство по модерен петобой
обзор
09:45
CAERM: Ревю на класически автомобили
магазинно предаване
10:15
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 89 кг /мъже/
12:00
Баскетбол: Рилски спортист - ПАОК /Атина/, среща по повод 55-годишнината на БК "Рилски спортист"
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 96 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
16:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /5 епизод/
16:30
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 76 кг /жени/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
18:15
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00
Церемония по връчване на наградите на ФИФА
21:30
Арена волейбол
22:00
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /5 сезон, 2 епизод/ (16)
22:40
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 96 кг /мъже/
00:30
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /5 сезон, 2 епизод/ (16)
01:10
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 76 кг /жени/
02:55
Баскетбол: Рилски спортист - ПАОК /Атина/, среща по повод 55-годишнината на БК "Рилски спортист"
04:55
Аз съм...
Аз съм…
05:10
Европейско първенство по модерен петобой
обзор
06:00
Церемония по връчване на наградите на ФИФА
07:30
Арена волейбол
08:00
Извън играта
Извън играта
08:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /5 епизод/
09:00
Балканско първенство по лека атлетика
12:00
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 81 кг /жени/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
16:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /6 епизод/
16:30
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 102 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
18:15
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Италия - България
20:00
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /5 сезон, 3 епизод/ (16)
22:45
Младият върколак
Младият върколак
сериен филм /5 сезон, 17 и 18 епизод/ (12)
00:00
Въпрос на чест
Въпрос на чест
сериен филм /5 сезон, 3 епизод/ (16)
00:45
Спортни новини
Спортни новини
00:55
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 102 кг /мъже/
02:45
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 81 кг /жени/
04:30
CAERM: Ревю на класически автомобили
магазинно предаване
05:10
Колоездачна обиколка на Германия
обзорна програма
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
CAERM: Ревю на класически автомобили
магазинно предаване
08:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /6 епизод/
09:00
Балканско първенство по лека атлетика
11:10
Историята на световните първенства по баскетбол
документален филм
12:00
Баскетбол: Рилски спортист - ПАОК /Атина/, среща по повод 55-годишнината на БК "Рилски спортист"
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 109 кг /мъже/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
16:00
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /7 епизод/
16:30
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 87 кг /жени/
пряко предаване от Патая /Тайланд/
18:30
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
19:00
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
19:30
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
21:15
Европейско първенство по волейбол /мъже/: Полуфинална среща
пряко предаване от Любляна
23:30
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 109 кг /мъже/
01:15
Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 87 кг /жени/
03:00
Балканско първенство по лека атлетика
05:15
Европейско първенство по модерен петобой
обзор

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Работна среща за финансирането на обществените медии

20:15

Работна среща за финансирането на обществените медии

Работна среща за финансирането на обществените медии
На 25 септември стават ясни номерата в бюлетините за местните избори

20:09

На 25 септември стават ясни номерата в бюлетините за местните избори

На 25 септември стават ясни номерата в бюлетините за местните избори
Депутатки от "Воля" внесоха предложения за справяне с демографската криза

19:54

Депутатки от "Воля" внесоха предложения за справяне с демографската криза

Депутатки от "Воля" внесоха предложения за справяне с демографската криза

Филми в програмата днес
Нашето кимчи семейство 00:00:26

БНТ 2 | 19.09.2019 20:00

Нашето кимчи семейство

Нашето кимчи семейство
Капитаните на кораба "Черноморец" 00:00:44

БНТ 1 | 19.09.2019 21:00

Капитаните на кораба "Черноморец"

Капитаните на кораба "Черноморец"
Брат за брата 2 00:00:33

БНТ 2 | 19.09.2019 22:00

Брат за брата 2

Брат за брата 2

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 16.7724609375 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 16.9619140625 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 17.73828125 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 18.7841796875 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 16.48828125 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 36.0009765625 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 65.6474609375 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 84 kb)

РЕКЛАМА

От новините Временната комисия в НС ще заседава за хакерската атака в НАП