Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
07:30
Топчовците
анимационен филм /п/
07:40
Жирафчето
Жирафчето
детски тв филм /1988 г./, режисьори Боян Даскалов и Николай Георгиев, в ролите: Росен Пенчев, Валентин Ганев, Пламена Гетова и др.
08:50
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
09:00
Неделна литургия
пряко предаване от Варна
10:30
Домът на вярата
Домът на вярата
/п/
11:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Рецитал на Антонина Бонева /пиано/
Празници на изкуствата "Аполония 2018"
14:30
Вапцаров. Пет разказа за един разстрел
Вапцаров. Пет разказа за един разстрел /110 години от рождението на поета Никола Вапцаров/
документален филм
15:45
Песен за човека
Черно-бяло кино: "Песен за човека"
игрален филм /1954 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Динко Динев, Иван Братанов, Стефан Караламбов, Николина Лекова, Апостол Карамитев, Досьо Досев, Лео Конфорти и др.
17:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/
18:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
18:15
Шифт
Шифт
18:30
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
19:00
№1 Туризмът: Арената на Марцианопол
/БНТ 2 Варна/
19:30
Световно наследство
Световно наследство Манастирът в Баталя /п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Топчовците
20:00
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:30
Концертен цикъл „Сцена и маски“
концерт на Софийската филхармония със солисти Светлин Русев, Франсоа Салк и Йоръм Сон
22:00
​Изгубени в пустошта
Изгубени в пустошта
игрален филм /Канада, 1990 г./, режисьор Майкъл Скот, в ролите: Никълъс Шийлдс, Еван Адамс, Лий Джей Камбъл, Греъм Грийн и др.
23:30
По света и у нас
По света и у нас
23:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Брест-Литовският мирен договор /п/
00:45
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
01:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
02:45
По света и у нас
/п/
03:00
Джинс
Джинс
/п/
03:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:00
​Изгубени в пустошта
Изгубени в пустошта
игрален филм /п/
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:00
Пирин Бояджиев – неизвестни страници
документален филм /БНТ 2 Русе/
06:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Топчовците
анимационен филм /п/
07:10
Български уроци – аз уча български
07:25
Защо?
Защо корабът плава /п/
07:50
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/
08:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
Джинс
Джинс
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Днес и утре
Днес и утре /п/
09:45
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /2 епизод/п/
10:30
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 2 епизод/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
11:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
14:00
Библиотеката
Библиотеката
15:00
Песни от рая
Народни песни от Дали
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:15
Защо?
Мохамед – пророкът от Мека
16:45
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Топчовците
20:00
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /3 епизод/
20:45
Телохранителят
В памет на Стоянка Мутафова: Телохранителят
тв новела /1978 г./, режисьор Ангел Вълчанов, в ролите: Стоянка Мутафова, Георги Парцалев, Асен Ангелов
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/
21:30
В близък план
В близък план
22:00
Брат за брата 3
Брат за брата 3
сериен тв филм /24 епизод/ (16)
22:45
Япония днес
Япония днес
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност”
сериен тв филм /10, последен епизод/
00:40
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
01:40
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:20
Днес и утре
Днес и утре /п/
02:50
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:50
В близък план
В близък план
/п/
04:20
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност”
сериен тв филм /10, последен епизод/п/
05:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
05:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
06:00
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/п/
06:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
07:00
Топчовците
анимационен филм /п/
07:10
Български уроци – аз уча български
07:25
Защо?
Мохамед – пророкът от Мека /п/
08:00
БНТ на 60
БНТ на 60
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
09:45
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /3 епизод/п/
10:30
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 3 епизод/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
11:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
14:00
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
14:45
Малкият самурай
тв филм на Евровизия
15:00
Днес и утре
Днес и утре
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Защо?
Ислямът – начин на живот
16:45
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Топчовците
20:00
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /4 епизод/
20:45
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 4 епизод/
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
21:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица
22:00
Брат за брата 3
Брат за брата 3
сериен тв филм /25 епизод/ (16)
22:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /1 епизод/
00:40
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
01:40
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
03:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
04:00
Песни от рая
Народни песни от Дали /п/
04:30
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /1 епизод/п/
05:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/
06:00
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Гражданинът Спиридон
документален филм /БНТ 2 Пловдив/
07:00
Топчовците
анимационен филм /п/
07:10
Български уроци – аз уча български
07:30
Защо?
Ислямът – начин на живот /п/
08:00
БНТ на 60
БНТ на 60
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
09:45
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /4 епизод/п/
10:30
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 4 епизод/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
№1 Туризмът: Арената на Марцианопол
/БНТ 2 Варна/п/
14:00
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
14:45
Трябва да има начин
тв филм на Евровизия
15:00
Супер камери
Дърводелство
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Защо?
Защо има пътни знаци
16:45
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00
Джайв ейсес /Великобритания/
Международен джаз фестивал "Банско 2018"
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Топчовците
20:00
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /5 епизод/
20:45
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 5 епизод/
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
22:00
Брат за брата 3
Брат за брата 3
сериен тв филм /26 епизод/ (16)
22:45
Шифт
Шифт
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /2 епизод/
00:40
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
01:40
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:30
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
03:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
04:00
Знаете ли…
Знаете ли…
Софийските сцени /п/
04:20
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /2 епизод/п/
05:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
05:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:00
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Топчовците
анимационен филм /п/
07:10
Български уроци – аз уча български
07:25
Защо?
Защо има пътни знаци /п/
07:50
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Русе/
08:00
БНТ на 60
БНТ на 60
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
09:45
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /5 епизод/п/
10:30
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 5 епизод/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/
11:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
14:00
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
14:45
Забравеният
тв филм на Евровизия
15:00
Вечната музика
Вечната музика
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Защо?
Защо носим очила
16:45
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /6 епизод/
20:45
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 6 епизод/
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
22:00
Брат за брата 3
Брат за брата 3
сериен тв филм /27 епизод/ (16)
22:45
Музикални следи
Росица Ганева
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /3 епизод/
00:40
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Варна/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
03:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
04:00
Супер камери
Делфини /п/
04:25
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /3 епизод/п/
05:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
06:00
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
07:00
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
07:15
Български уроци – аз уча български
07:30
Защо?
Защо носим очила /п/
08:00
БНТ на 60
БНТ на 60
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
В близък план
В близък план
/п/
09:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
10:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45
Ана и нейните братя
тв новела на Евровизия
15:00
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Защо?
Защо децата играят
16:45
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Отворени досиета: Халил Расим
Отворени досиета: Халил Расим
документална поредица /6 филм/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Русе/п/
18:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Момчил - Родопският цар
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документална поредица /САЩ, 1998 г./, 6 епизод
20:55
Япония днес
Япония днес Камакура - домът на саморайската култура
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/
21:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
22:00
Брат за брата 3
Брат за брата 3
сериен тв филм /28 епизод/ (16)
22:45
Шифт
Шифт
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /4 епизод/
00:40
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
01:10
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
01:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Момчил - Родопският цар /п/
02:40
Япония днес
Япония днес Камакура - домът на саморайската култура /п/
03:00
Култура.БГ
Култура.БГ
04:00
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:30
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /4 епизод/п/
05:20
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Русе/п/
05:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
08:00
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
08:15
Сестрите вампирки 2
Сестрите вампирки 2
игрален филм /Германия, 2014 г./ режисьор Волган Грос, в ролите: Лаура Антония Родж, Марта Мартин, Кристиане Паул, Микаел Кеслер и др.
09:45
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
10:15
Шифт
Шифт /п/
10:30
В близък план
В близък план
/п/
11:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:30
Джинс
Джинс
15:00
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
15:30
Търси се съпруг за мама
Търси се съпруг за мама /операторът Христо Тотев на 80 години/
игрален филм /България, 1985 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, оператор Христо Тотев, в ролите: Веселин Прахов, Цветана Манева, Богдан Глишев, Павел Поппандов и др.
17:00
Сага за попилените възможности
Сага за попилените възможности
документален филм /България, 2018 г./, режисьор Ралица Димитрова
18:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
19:00
Извисяване - концерт на вокален октет "Спектрум"
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Домът на вярата
Домът на вярата
20:30
Срещи на първия ред: "Професор Ивайло Мирчев с Владимир Димитров-Майстора"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
21:00
Концерт на Малина Мой /САЩ/
Международен джаз фестивал Банско 2019
22:00
Есен в Ню Йорк
Есен в Ню Йорк
игрален филм /САЩ, 2000 г./, режисьор Джоан Чен, в ролите: Ричард Гиър, Уинона Райдер, Антъни Лапалия, Вера Фармига и др.
23:45
По света и у нас
По света и у нас
00:00
Днес и утре
Днес и утре /п/
00:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
01:30
Концертен цикъл „Сцена и маски“
концерт на Софийската филхармония със солисти Светлин Русев, Франсоа Салк и Йоръм Сон /п/
03:00
Отворени досиета: Халил Расим
Отворени досиета: Халил Расим
документална поредица /6 филм/п/
03:30
По света и у нас
/п/
03:45
Есен в Ню Йорк
Есен в Ню Йорк
игрален филм /п/
05:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
07:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
07:45
Вуйчото
детски тв филм /1996 г./, режисьор Зоя Касамакова, в ролите: Любомир Чаталов, Александър Томов и др.
08:45
Трябва да има начин
тв филм на Евровизия /п/
09:00
Неделна литургия
Неделна литургия
пряко предаване от Благоевград
10:30
Домът на вярата
Домът на вярата
/п/
11:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Срещи на първия ред: "Професор Ивайло Мирчев с Владимир Димитров-Майстора"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Концерт на Габриела Георгиева /сопрано/ и Григор Паликаров /пиано/
Празници на изкуствата "Аполония 2018"
15:00
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
15:30
# Агресия
#Агресия
документален филм /България, 2019 г./, режисьор Еленко Касалийски
16:00
Карамбол
Черно-бяло кино: "Карамбол"
игрален филм /1966 г./, режисьор Любомир Шарланджиев, оператор Емил Вагенщайн, в ролите: Невена Коканова, Анани Явашев, Евстати Стратев, Елена Райнова, Асен Миланов и др.
17:30
На опера с БНТ 2
На опера с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
18:15
Шифт
Шифт /п/
18:30
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
19:00
Иновативно
Иновативно
19:30
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:30
Връчване на наградите "Сграда на годината 2019"
/запис/
22:00
Мъж на годината
Мъж на годината
игрален филм /САЩ, 2002 г./, режисьори: Строу Вайсман, Тамара Фридман, в ролите: Джон Ритър, Джейд Картър, Брайън Къзинс, Адрия Даун, Калтин Гейти и др. (12)
23:30
По света и у нас
По света и у нас
23:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Момчил - Родопският цар /п/
00:45
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
01:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
02:45
По света и у нас
/п/
03:00
Джинс
Джинс
/п/
03:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:00
Мъж на годината
Мъж на годината
игрален филм /п/ (12)
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:00
Пътешественикът сред звездите
Пътешественикът сред звездите
документален филм за скулптора Михаил Шапкарев
06:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
07:15
Български уроци – аз уча български
07:30
Защо?
Защо децата играят /п/
08:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
08:30
Джинс
Джинс
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Иновативно
документална поредица за иновации и нови технологии /п/
09:45
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /6 епизод/п/
10:30
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 6 епизод/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
11:30
На опера с БНТ 2
На опера с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
14:00
Библиотеката
Библиотеката
15:00
Песни от рая
Народни песни на хората Цян
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:15
Защо?
Защо вали сняг
16:45
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /7 епизод/
20:45
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 7 епизод/
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/
21:30
В близък план
В близък план
22:00
Брат за брата 3
Брат за брата 3
сериен тв филм /29 епизод/ (16)
22:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /5 епизод/
00:40
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
01:40
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:20
Иновативно
документална поредица за иновации и нови технологии /п/
02:50
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:50
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /5 епизод/п/
04:45
Пътешественикът сред звездите
Пътешественикът сред звездите
документален филм /п/
05:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
05:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
06:00
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/п/
06:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
07:00
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
07:15
Български уроци – аз уча български
07:30
Защо?
Защо вали сняг /п/
07:55
5 минути София
08:00
БНТ на 60
БНТ на 60
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
09:45
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /7 епизод/п/
10:30
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 7 епизод/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
11:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
14:00
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
14:45
Ще се веселим
тв новела на Евровизия
15:00
Днес и утре
Днес и утре
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Защо?
Светите Апостоли
16:45
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /8 епизод/
20:45
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 8 епизод/
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
21:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица
22:00
Брат за брата 3
Брат за брата 3
сериен тв филм /30, последен епизод/ (16)
22:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /6 епизод/ (14)
00:40
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
01:40
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
03:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
04:00
Песни от рая
Народни песни на хората Цян /п/
04:30
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /6 епизод/п/ (14)
05:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
06:00
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Иновативно
документална поредица за иновации и нови технологии /п/
07:00
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
07:15
Български уроци – аз уча български
07:30
Защо?
Светите Апостоли /п/
08:00
БНТ на 60
БНТ на 60
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Срещи на първи ред: „Проф. Ивайло Мирчев с Владимир Димитров – Майстора“
/п/
09:45
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /8 епизод/п/
10:30
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 8 епизод/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/
11:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Съдби човешки
По пътя /художникът аниматор Иван Танкушев/
14:00
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
14:45
Спи спокойно, Франк
тв новела на Евровизия
15:00
Супер камери
Зоопаркът през нощта
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Защо?
Защо всичко се движи
16:45
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:25
Волейбол /мъже/: Хебър /Пазарджик/ - Алуром Вирту Варта /Заверче, Полша/
среща от Европейския клубен турнир „Чалъндж къп“ - пряко предаване от Пазарджик
20:30
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /9 епизод/
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/
21:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
22:00
Отрядът
Отрядът
16-сериен телевизионен филм /Украйна, Русия, 2008 г./, режисьор Сергей Чекалов, в ролите: Мирослав Белоногов, Игор Лифанов, Виталий Линецки, Лариса Шахворостова, Сергей Загребнев и др. /1 епизод/ (12)
22:50
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /7 епизод/
00:40
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
01:40
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
02:30
Срещи на първия ред: „Проф. Ивайло Мирчев с Владимир Димитров – Майстора“
/п/
03:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
04:00
Днес и утре
Днес и утре /п/
04:30
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /7 епизод/п/
05:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:00
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
07:15
Български уроци – аз уча български
07:30
Защо?
Защо всичко се движи /п/
08:00
БНТ на 60
БНТ на 60
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
09:45
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /9 епизод/п/
10:30
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 9 епизод/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/
11:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
14:00
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
14:45
Моят остров е моят дом
тв новела на Евровизия
15:00
Вечната музика
Вечната музика
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Защо?
Добрият християнин
16:45
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Людмила Гурченко
Людмила Гурченко
сериен тв филм /10 епизод/
20:45
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 10, последен епизод/
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/
21:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
22:00
Отрядът
Отрядът
сериен тв филм /2 епизод/ (12)
22:50
Япония днес
Япония днес
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /8 епизод/
00:40
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Варна/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
03:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
04:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 9 епизод/п/
04:30
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /8 епизод/п/
05:20
Япония днес
Япония днес /п/
05:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
06:00
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Варна/п/
06:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
07:00
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
07:15
Български уроци – аз уча български
07:30
Защо?
Добрият християнин /п/
08:00
БНТ на 60
БНТ на 60
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
В близък план
В близък план
/п/
09:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
10:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
14:45
Оливър и планината
тв новела на Евровизия
15:00
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
15:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Защо?
Вяра, надежда и любов
16:45
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2: Цветана Джерманова
документална поредица /1 филм/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
18:35
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
18:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Константин Тих - узурпаторът на българския престол
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документална поредица /САЩ, 1998 г./, 7 епизод
20:55
Япония днес
Япония днес Какунодате - сакура и самураи
21:15
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/
21:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
22:00
Отрядът
Отрядът
сериен тв филм /3 епизод/ (12)
22:50
Европейски маршрути
Европейски маршрути
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
23:45
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /9 епизод/ (12)
00:40
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
01:10
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
01:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Константин Тих - узурпаторът на българския престол /п/
02:40
Япония днес
Япония днес Какунодате - сакура и самураи /п/
03:00
Култура.БГ
Култура.БГ
04:00
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:30
Отдел "Фалшива самоличност" 2
Отдел “Фалшива самоличност” 2
сериен тв филм /9 епизод/п/ (12)
05:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
07:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
08:00
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
08:15
Когато рибата изчезне
Когато рибата изчезне
детски игрален филм /Чехия, 2014 г./, режисьор Ян Прушиновски, в ролите: Лукаш Пшиказки, Йеновефа Бокова, Онджей Вехти, Татяна Вилхелмова, Павел Лиска и др.
09:50
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
10:20
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
10:30
В близък план
В близък план
/п/
11:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
11:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:30
Джинс
Джинс
15:00
На опера с БНТ 2
На опера с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
15:30
Правилата на ергенския живот
Правилата на ергенския живот
игрален филм /2011 г./, режисьор Тонислав Христов, в ролите: Кирил Йовчев, Христиан Димов, Зоран Атанасов, Андреа Станоева, Радост Димова и др.
16:50
Япония днес
Япония днес
17:00
Ленти и документи
Ленти и документи
документален филм
17:45
Шифт
Шифт
18:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
19:00
Умно село
Умно село
Eлена и изгревът
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Домът на вярата
Домът на вярата
20:30
До Европа и напред
До Европа и напред
21:00
Виктор Тот Арура Трио и Силует&Винкс /Унгария-САЩ/
Международен джаз фестивал - Банско 2019
22:05
В търсене на Грейсланд
В търсене на Грейсленд
игрален филм /САЩ, 1998 г./, режисьор Дейвид Унклър, в ролите: Харви Кайтел, Бриджит Фонда, Гретхен Мол, Джонатан Шек и др. (14)
23:40
По света и у нас
По света и у нас
00:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
01:00
Концерт на Габриела Георгиева /сопрано/ и Григор Паликаров /пиано/
Празници на изкуствата "Аполония 2018" /п/
02:00
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2: Цветана Джерманова
документална поредица /1 филм/п/
02:30
По света и у нас
/п/
02:45
Ленти и документи
Ленти и документи
документален филм /п/
03:30
Супер камери
Зоопаркът през нощта /п/
03:55
В търсене на Грейсланд
В търсене на Грейсленд
игрален филм /п/ (14)
05:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
07:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм /п/
07:45
Птицата
Птицата
тв филм /2003 г./, режисьор Галина Кралева, в ролите: Виктория Димитрова, Бойка Велкова, Йосиф Сърчаджиев, Асен Блатечки, Невена Мандаджиева и др.
08:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
09:00
Неделна литургия
пряко предаване от София
10:30
Домът на вярата
Домът на вярата
/п/
11:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Концерт на Максим Гринченко и Роман Лопатински
Международен фестивал "Софийски музикални седмици" – 2016 г.
15:00
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
15:30
№1 Туризмът
/БНТ 2 Варна/п/
16:00
Приключение в полунощ
Черно – бяло кино: „Приключение в полунощ“
тв филм /1964 г./, режисьор Антон Маринович, в ролите: Любомир Димитров, Весела Радоева, Георги Черкелов, Найчо Петров, Георги Попов, Иван Андонов и др.
17:30
На опера с БНТ 2: „Мария от Буенос Айрес“ от Астор Пиацола
/БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
18:15
Шифт
Шифт
18:30
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
19:00
Зачеркнатият класик
Зачеркнатият класик
документален филм /2006 г./, режисьори: Оскар Кристанов и Коста Биков
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ деца
Приключенията на горските мечоци
20:00
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:30
Севилският бръснар - опера от Джоакино Росини
Моцартови празници Правец 2016
22:05
Кръвни връзки
Кръвни връзки
игрален филм /САЩ, Франция, 2013 г./, режисьор Гийом Кане, в ролите: Били Кръдъп, Ноа Емерих, Лили Тейлър, Джеймс Каан, Клайв Оуен, Марион Котияр, Зоуи Салдана, Мила Кунис и др. (12)
00:10
По света и у нас
По света и у нас
00:25
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
01:25
Часът на българската музика /избрано/
Стенли и Людмила Сланева
02:10
По света и у нас
/п/
02:25
Джинс
Джинс
/п/
02:55
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:25
Кръвни връзки
Кръвни връзки
игрален филм /п/ (12)
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Кутев: Силни хора в държавата, които искат па повлияят на БСП, винаги е имало

09:25

Кутев: Силни хора в държавата, които искат па повлияят на БСП, винаги е имало

Кутев: Силни хора в държавата, които искат па повлияят на БСП, винаги е имало
50-годишна жена беше блъсната от кола на трамвайната спирка на Лъвов мост

09:12

50-годишна жена беше блъсната от кола на трамвайната спирка на Лъвов мост

50-годишна жена беше блъсната от кола на трамвайната спирка на Лъвов мост
Климатолог: София диша сравнително чист въздух

09:04

Климатолог: София диша сравнително чист въздух

Климатолог: София диша сравнително чист въздух

Филми в програмата днес
Баща ми бояджията

БНТ 1 | 15.12.2019 15:00

Баща ми бояджията

Баща ми бояджията
# Агресия

БНТ 2 | 15.12.2019 15:30

# Агресия

# Агресия
Карамбол

БНТ 2 | 15.12.2019 16:00

Карамбол

Карамбол

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 24.3173828125 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 36.560546875 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 100.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 30.521484375 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 23.19921875 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 57 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 99.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 43.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Времето остава топло и днес