Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Фолклористката Райна Кацарова
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Гугулиада
Гугулиада детски тв сериал
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Под вълните на Черно море
Под вълните на Черно море /п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Изкачване към дълбините
документален филм /БНТ 2 Варна/
10:10
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Туризмът №1: Плажни игри
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
11:05
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
11:35
Днес и утре
Днес и утре
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Библиотеката
Библиотеката /п/
13:30
Най-големите музеи в света
Италианското посолство в Париж
14:00
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /6 сезон, 5 епизод/п/
15:05
Битките за Европа: Никопол - последната столица
документален филм /п/
15:40
Капри
Капри сериен тв филм /30 епизод/п/
16:35
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:05
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:35
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:05
ИСТОРИЯ.BG
История.bg Подир сянката на феномена /п/
19:05
Тя, майка ми
документален филм за Юлия Берберян
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:10
Акага и Funky Miracle със специалното участие на Ицо Хазарта
Празници на изкуствата "Аполония 2015"
22:40
Каблуи
Каблуи игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Скот Прендергаст, в ролите: Лиса Кудроу, Скот Прендергаст, Кристин Тейлър, Кончата Феръл и др.
00:05
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
01:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
01:25
ИСТОРИЯ.BG
История.bg Подир сянката на феномена /п/
02:25
Пътеводител БГ
/избрано/п/
02:50
Изкачване към дълбините
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
03:45
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
04:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:45
Тя, майка ми
документален филм за Юлия Берберян /п/
05:40
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:10
Специалитетите на Бабет
Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване /14 епизод/
06:35
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
07:05
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
07:35
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
08:05
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
08:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
Пътеводител БГ
/избрано/п/
09:25
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
11:00
България от край до край 2
/3 епизод/п/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
12:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Битките за Европа: Плевен: Краят на войната. Началото на Европа
документален филм
13:05
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
14:05
Каблуи
Каблуи
игрален филм /п/
15:30
Концерт на женския народен хор "Цветница"
/БНТ 2 Варна/
16:15
Туризмът №1: На лов за летовници
документален филм /БНТ 2 Варна/
16:45
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
17:15
Геният
Геният
сериен тв филм /9 епизод/
18:05
Гласове от Холоцена
Гласове от Холоцена
документален филм
19:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Децата са добре
Децата са добре
игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Лиса Холоденко, в ролите: Джулиан Мур, Анет Бенинг, Марк Ръфало и др. (12)
22:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
23:30
Геният
Геният
сериен тв филм /9 епизод/п/
00:20
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:50
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
01:20
Днес и утре
Днес и утре /п/
01:45
Ленти и документи: „Ритнитопковци“
документален филм /1990 г./п/
03:00
Краят остава за вас
Краят остава за вас
тв постановка /п/
04:05
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
05:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Туризмът №1: На лов за летовници
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
06:00
Специалитетите на Бабет
Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване /15 епизод/
06:25
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/п/
06:55
Битките за Европа: Плевен: Краят на войната. Началото на Европа
документален филм /п/
07:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
08:00
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
08:30
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
08:55
Духовна обител: Тайнственият манастир
/БНТ 2 Пловдив/
09:20
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
09:50
Метафора
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Български уроци – аз уча български
/п/
11:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
12:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Шифт
Шифт
12:45
Япония на фокус
13:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
14:00
Децата са добре
Децата са добре
игрален филм /п/ (12)
15:45
Брак по любов
музикален филм за дует "Ритон"
17:10
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/
17:40
Геният
Геният
сериен тв филм /10, последен епизод/
18:30
Америка днес
/п/
19:30
На опера с БНТ 2: "Вечното плаване"- "Летящият холандец" от Рихард Вагнер
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Епоха на герои
Епоха на герои
2-сериен тв филм /Великобритания, 2011 г./,, режисьор Ейдриън Виктория, в ролите: Шон Бийн, Дани Дайър, Аксел Хени и др. /1 и 2 част/ (12)
22:20
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
23:20
Геният
Геният
сериен тв филм /10, последен епизод/п/
00:10
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:40
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:10
Епоха на герои
Епоха на герои
игрален филм /п/ (12)
02:45
Най-големият музей в света
Италианското посолство в Париж /п/
03:15
Под вълните на Черно море
Под вълните на Черно море
/п/
03:25
Битките за Европа: Плевен: Краят на войната. Началото на Европа
документален филм /п/
04:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
06:00
Шарена китка
фолклор
06:25
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
06:55
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:20
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:50
5 минути София
08:00
Гугулиада
Гугулиада
детски тв сериал
08:20
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:50
Знаете ли, че...
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Български уроци – народни танци, песни и обичаи
/п/
11:05
Пред олтара на операта
/избрано/
11:35
Днес и утре
Днес и утре
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Църква за вълци
Църква за вълци
12-сериен тв филм /2004 г./, режисьор Николай Ламбрев, в ролите: Михаил Мутафов, Меглена Караламбова, Васил Михайлов, Анастасия Ингилизова, Елен Колева, Христо Мутафчиев и др. /1 епизод/
13:25
Пътеводител БГ
/избрано/
13:55
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /6 сезон, 6 епизод/п/
15:20
Китай: Земя на чудесата
Красотата на природата /п/
15:35
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:00
Капри
Капри
сериен тв филм /31 епизод/
18:55
Европа днес
19:05
Около света за 202 дни
Около света за 202 дни
документален филм /БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
21:15
Търси се шмекер
Йорданка Кузманова на 80: "Търси се шмекер"
телевизионна постановка, режисьор Магда Каменова, в ролите: Йорданка Кузманова, Константин Коцев, Доротея Тончева, Антон Радичев и др.
22:25
Ленти и документи: "Пансионът"
документален филм /1979 г./
23:25
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
23:55
Днес и утре
Днес и утре
00:25
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
00:55
Църква за вълци
Църква за вълци
сериен тв филм /1 епизод/п/
01:50
Пред олтара на операта
/избрано/п/
02:20
Под вълните на Черно море
Под вълните на Черно море
/п/
02:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:25
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
03:55
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:25
Япония днес
Япония днес ИЗУ - островът на цветята /п/
04:45
Концерт на женския народен хор "Цветница"
/БНТ 2 Варна/п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Нотите на живота - Лиляна Галевска
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Гугулиада
Гугулиада
детски тв сериал
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Европа днес
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
11:15
България от край до край 4
/9, последен епизод/
11:45
Шифт
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Църква за вълци
Църква за вълци
сериен тв филм /2 епизод/
13:30
Опознай България
Опознай България
/избрано/
13:55
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /6 сезон, 7 епизод/п/
15:20
Евроновини: В правилната посока
15:35
Капри
Капри
сериен тв филм /31 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 1 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
Капри
Капри
сериен тв филм /32 епизод/
18:55
Очарователни погледи от Китай
19:05
Един живот песен
филм за Михаил Белчев
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:10
Една нощ във Венеция - оперета от Йохан Щраус
спектакъл на Държавния музикален и балетен център – София
23:05
Шекспир по Балкански
Ленти и документи: „Шекспир по Балкански“
документален филм /2002 г./
23:45
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:15
Днес и утре
Днес и утре
00:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
01:10
Църква за вълци
Църква за вълци
сериен тв филм /2 епизод/п/
02:05
България от край до край 4
/9, последен епизод/п/
02:35
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:35
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
04:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:30
Америка днес
/п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Българин да се наричам
фолклорен танцов спектакъл
06:45
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:35
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Гугулиада
Гугулиада
детски тв сериал
08:20
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:50
Очарователни погледи от Китай
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:15
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:45
Опознай България
Опознай България
/избрано/п/
11:10
България от край до край 5
/1 епизод/
11:40
Многоликата Япония: Земята е само една
Градът, който не спи
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Америка днес
/п/
13:30
Български уроци – аз уча български
14:00
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /6 сезон, 8, последен епизод/п/
15:45
Капри
Капри
сериен тв филм /32 епизод/п/
16:40
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:10
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 2 епизод/
17:40
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:10
Капри
Капри
сериен тв филм /33 епизод/
19:05
Кеазим Исинов или хармонията между човека и природата
документален филм-портрет на художника
19:30
Янка Рупкина - животът на една певица /Янка Рупкина на 80/
музикален филм
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
21:15
В полите на Витоша
В полите на Витоша
тв постановка /1987 г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Елена Маркова, Атанас Атанасов, Богдан Глишев, Любомир Димитров, Бистра Марчева, Мария Каварджикова и др. /първа и втора част/
23:20
Ленти и документи: "Боклуците"
документален филм /2008 г./
23:45
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 1 епизод/п/
00:15
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
00:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:15
Америка днес
/п/
02:15
България от край до край 5
/1 епизод/п/
02:45
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:45
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
04:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:35
Под вълните на Черно море
Под вълните на Черно море
/п/
04:45
Янка Рупкина - животът на една певица
музикален филм /п/
05:15
Кеазим Исинов или още нещо за хармонията
документален филм-портрет на художника /п/
05:40
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:10
Костадин Гугов - епитафия от песни
фолклор
06:35
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:35
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:05
Гугулиада
Гугулиада
детски тв сериал
08:20
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:50
Знаете ли, че...
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Български уроци – аз уча български
/п/
11:05
България от край до край 5
/2 епизод/
11:35
Днес и утре
Днес и утре
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Умно село
Умно село
Думи извън сцената… за сцената /Константин Илиев и Стайко Мурджев/
13:25
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
13:55
Европейски маршрути
Европейски маршрути
14:10
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /8 сезон, 1 епизод/п/
15:15
Под вълните на Черно море
15:35
Капри
Капри
сериен тв филм /33 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 3 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
18:00
Капри
Капри
сериен тв филм /34 епизод/
19:00
Знаете ли че...
Вихра Григорова
19:10
Човекът, който се казваше Буров
Човекът, който се казваше Буров
документален филм /1994 г./първа част/
20:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
20:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
21:30
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие
21:45
По света и у нас
По света и у нас
22:15
Лабиринт /Чехия/
Лабиринт
7-сериен тв филм /Чехия, 2015 г./, режисьор Иржи Страх, в ролите: Иржи Лангмайер, Станислав Майер, Зузана Кануч, Мирослав Донутил и др. /1 и 2 епизод/ (14)
00:15
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
00:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
01:15
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 2 епизод/п/
01:45
Лабиринт /Чехия/
Лабиринт
7-сериен тв филм /1 и 2 епизод/п/ (14)
03:45
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
04:40
Човекът, който се казваше Буров
Човекът, който се казваше Буров
документален филм /първа част/п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Край Дунава
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:30
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Гугулиада
Гугулиада
детски тв сериал
08:20
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:50
Под вълните на Черно море
Под вълните на Черно море
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Непознатите съседи - Турция
документален филм /БНТ 2 Русе/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Туризмът №1: На лов за летовници
документален филм /БНТ 2 Варна/
10:55
Европа днес
/п/
11:05
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
11:30
Школата на Почетния легион в Сен Дени
Най-големите музеи в Париж: Школата на Почетния легион в Сен Дени
документален филм
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
13:30
Евроновини: В правилната посока
/п/
13:45
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /8 сезон, 2 епизод/п/
14:55
Битките за Европа: Плевен: Краят на войната. Началото на Европа
документален филм /п/
15:30
Капри
Капри
сериен тв филм /34 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 4 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Железният канцлер и прусаците на Балканите /п/
19:05
Човекът, който се казваше Буров
Човекът, който се казваше Буров
документален филм /1994 г./втора част/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:15
Следите остават
Следите остават
концерт на група „Клас”
22:45
Жената от пети район
Жената от пети район
игрален филм /Франция, Полша, Великобритания, 2011 г./, режисьор Павел Павликовски, в ролите: Итън Хоук, Кристин Скот Томас, Сами Гесми, Йохана Кулиг и др.
00:05
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 3 епизод/п/
00:35
Туристически маршрути
Туристически маршрути
01:05
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
01:35
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Железният канцлер и прусаците на Балканите /п/
02:40
Пътеводител БГ
/избрано/п/
03:10
Непознатите съседи - Турция
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
03:55
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
04:25
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:55
Човекът, който се казваше Буров
Човекът, който се казваше Буров
документален филм /втора част/п/
05:50
Многоликата Япония: Земята е само една
Градът, който не спи /п/
06:10
Специалитетите на Бабет
Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване /16 епизод/
06:35
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
07:05
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
07:35
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
08:05
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
08:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
Пътеводител БГ
/избрано/п/
09:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
11:00
България от край до край 2
/4 епизод/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
12:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Битките за Европа: Ботевград - битката на героя и предателя
документален филм
13:10
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
14:10
Жената от пети район
Жената от пети район
игрален филм /п/
15:30
70 години ансамбъл "Росна Китка"
16:40
Очарователни погледи към Китай
16:50
Туризмът №1: Крайбрежно плаване или атракция
документален филм /БНТ 2 Варна/
17:15
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
17:45
SS Британия
SS Британия
сериен тв филм /Великобритания, 2017 г./, режисьор Филип Каделбах, в ролите Сам Райли, Кейт Босуърт, Райнер Бок, Анерин Барнард, Кристина Коул, Мейв Дърмоди и др. /1 епизод/
18:35
Десницата на Свети Иван
Десницата на Свети Иван
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
19:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Луиза Спаньоли
Луиза Спаньоли
4-сериен тв филм /Италия, 2016 г./, режисьор Лодовико Гаспарини, в ролите: Луиза Раниери, Виничо Маркиони, Матео Мартари, Елена Радоничич, Фредерика де Кола и др. /1 и 2 част/
22:35
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
23:35
SS Британия
SS Британия
сериен тв филм /1 епизод/п/
00:25
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 2 епизод/п/
00:55
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
01:25
Под вълните на Черно море
Под вълните на Черно море
/п/
01:35
Ленти и документи: "Боклуците"
документален филм /п/
02:00
В полите на Витоша
В полите на Витоша
тв постановка /п/
04:05
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
05:05
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
05:35
Туризмът №1: Крайбрежно плаване или атракция
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
06:00
Специалитетите на Бабет
Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване /17 епизод/
06:25
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/п/
06:55
Битките за Европа: Ботевград - битката на героя и предателя
документален филм /п/
07:35
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
08:00
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
08:30
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
08:55
Духовна обител: Мулдавски манастир
/БНТ 2 Пловдив/
09:25
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
09:50
Метафора
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Български уроци – аз уча български
11:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
12:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Шифт
Шифт
12:45
Япония днес
Япония днес Соларната енергия в Япония
13:05
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
14:05
Луиза Спаньоли
Луиза Спаньоли
сериен тв филм /1 и 2 част/п/
15:55
Теди Кацарова и приятели - Любими песни за любими хора
концерт
17:05
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/
17:35
SS Британия
SS Британия
сериен тв филм /2 епизод/
18:25
Америка днес
/п/
19:25
На опера с БНТ 2: "Силата на съдбата" от Джузепе Верди
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Кога за последно видя баща си
Кога за последно видя баща си?
игрален филм /Турция, Франция, Германия, Катар, 2007 г./, режисьор Ананд Тъкър, в ролите: Джим Броудбент, Колин Фърт, Джулиет Стивънсън, Джина Маккий и др.
22:15
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
23:15
SS Британия
SS Британия
сериен тв филм /2 епизод/п/
00:05
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 3 епизод/п/
00:35
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:05
Кога за последно видя баща си
Кога за последно видя баща си?
игрален филм /п/
02:35
Евроновини: В правилната посока
/п/
02:50
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
03:20
Битките за Европа: Ботевград - битката на героя и предателя
документален филм /п/
04:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
06:00
Мома иде от горица
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:30
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Гугулиада
Гугулиада детски тв сериал
08:20
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:50
Знаете ли, че...
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Български уроци – народни танци, песни и обичаи
/п/
11:10
Пред олтара на операта
/избрано/
11:40
Япония днес
Япония днес Камакура - домът на самурайската култура
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Църква за вълци
Църква за вълци
сериен тв филм /3 епизод/
13:25
Пътеводител БГ
/избрано/
13:55
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /8 сезон, 3 епизод/п/
15:00
Китай на фокус
Китайско кунг-фу /първа част/
15:35
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 5 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:00
Капри
Капри
сериен тв филм /35 епизод/
18:55
Европа днес
19:05
Умно село
Умно село
Думи извън сцената… за сцената /с Константин Илиев и Стайко Мурджев/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
21:15
Смъртта на търговския пътник
Смъртта на търговския пътник
тв постановка по пиесата на Артър Милър /1985 г./, Магда Каменова, в ролите: Георги Калоянчев, Леда Тасева, Илия Караиванов, Любомир Димитров, Стефан Илиев, Анета Сотирова, Богдан Глишев и др. /първа част/
22:25
Ленти и документи: „Светът е сън за нас“
документален филм /1988 г./първа част/
23:20
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 4 епизод/п/
23:50
Днес и утре
Днес и утре
00:20
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
00:50
Църква за вълци
Църква за вълци
сериен тв филм /3 епизод/п/
01:50
Пред олтара на операта
/избрано/п/
02:20
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:20
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
03:50
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:20
70 години ансамбъл "Росна Китка"
/п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Пей ми песен - Ева Георгиева
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Гугулиада
Гугулиада детски тв сериал
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Европа днес
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
11:15
България от край до край 5
/3 епизод/
11:45
Шифт
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Църква за вълци
Църква за вълци
сериен тв филм /4 епизод/
13:25
Опознай България
Опознай България /избрано/
13:50
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /8 сезон, 4 епизод/п/
14:50
Китай на фокус
Китайско кунг-фу /втора част/
15:25
Евроновини: В правилната посока
15:35
Капри
Капри
сериен тв филм /35 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 6 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
Капри
Капри
сериен тв филм /36 епизод/
18:55
Япония днес
Япония днес
19:10
Емил Табаков – маестрото
документален филм /2007 г./
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:15
Балетна гала
балетен спектакъл на лауреатите на Международния балетен конкурс "Варненско лято 2016" /БНТ 2 Варна/
22:35
Ленти и документи: „Светът е сън за нас“
документален филм /1988 г./втора част/
23:25
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 5 епизод/п/
23:55
Днес и утре
Днес и утре
00:25
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
00:55
Църква за вълци
Църква за вълци
сериен тв филм /4 епизод/п/
01:50
България от край до край 5
/3 епизод/п/
02:20
Европейски маршрути
Европейски маршрути /п/
02:35
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:35
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
04:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:30
Америка днес
/п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Приказка за три сестри
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:30
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Гугулиада
Гугулиада детски тв сериал
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Япония днес
Япония днес /п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Опознай България
Опознай България /избрано/п/
11:10
България от край до край 5
/4 епизод/
11:40
Многоликата Япония: Земята е само една
Мъртвата гора
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Америка днес
/п/
13:25
Български уроци – аз уча български
13:55
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /8 сезон, 5 епизод/п/
15:05
Най-големите музеи в света
Школата на Почетния легион в Сен Дени /п/
15:35
Капри
Капри
сериен тв филм /36 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 7 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:00
Капри
Капри
сериен тв филм /37 епизод/
19:00
Архиепископ Серафим - Софийският чудотворец
Архиепископ Серафим - Софийският чудотворец
документален филм
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
21:15
Смъртта на търговския пътник
Смъртта на търговския пътник
тв постановка по пиесата на Артър Милър /1985 г./, Магда Каменова, в ролите: Георги Калоянчев, Леда Тасева, Илия Караиванов, Любомир Димитров, Стефан Илиев, Анета Сотирова, Богдан Глишев и др. /втора, последна част/
22:35
Ленти и документи: "Ние, от втория план"
документален филм /1981 г./
23:15
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 6 епизод/п/
23:45
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
00:15
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
00:45
Америка днес
/п/
01:40
България от край до край 5
/4 епизод/п/
02:10
Япония днес
Япония днес Соларната енергия в Япония /п/
02:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:30
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
04:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:30
Архиепископ Серафим - Софийският чудотворец
Архиепископ Серафим - Софийският чудотворец
документален филм /п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Из един фолклорен албум
06:30
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Гугулиада
Гугулиада детски тв сериал
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Тибет - рай на земята
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Български уроци – аз уча български
/п/
11:05
България от край до край 5
/5 епизод/
11:35
Днес и утре
Днес и утре
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Умно село
Умно село
Найден Тодоров: Allegro con fuoco
13:25
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
13:55
Европейски маршрути
Европейски маршрути
14:10
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /8 сезон, 6 епизод/п/
15:20
Под вълните на Черно море
15:35
Капри
Капри
сериен тв филм /37 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 8 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
Капри
Капри
сериен тв филм /38 епизод/
18:55
Очарователни погледи към Китай
19:05
Навътре в камъка
Навътре в камъка
документален филм за писателя Иван Динков
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
21:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
22:10
Лабиринт /Чехия/
Лабиринт
сериен тв филм /3 и 4 епизод/ (14)
00:10
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 7 епизод/п/
00:40
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
01:10
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
01:40
Лабиринт /Чехия/
Лабиринт
сериен тв филм /3 и 4 епизод/п/ (14)
03:40
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
04:35
Навътре в камъка
Навътре в камъка
документален филм за писателя Иван Динков /п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Берковската духова музика
06:35
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:35
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Гугулиада
Гугулиада детски тв сериал
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Под вълните на Черно море
Под вълните на Черно море
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Сватба в Пчелина
Сватба в Пчелина
документален филм /БНТ 2 Русе/
09:55
Очарователни погледи към Китай
/п/
10:05
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Туризмът №1: Крайбрежно плаване или атракция
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
11:00
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
11:30
Най-големият музей в света
Музеят Мон Сен Мишел
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
13:30
Евроновини: В правилната посока
13:45
"Надиграй ме"
танцовото шоу на България /8 сезон, 7 епизод/п/
14:55
Битките за Европа: Ботевград - битката на героя и предателя
документален филм /п/
15:35
Капри
Капри
сериен тв филм /38 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 9 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
18:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Надежди, възможности, дипломация /п/
18:55
Всеки камък е сълза
музикален филм за Любка Рондова /БНТ 2 Благоевград/
19:25
Вера Маринова - гласът, който вълнува
Вера Маринова - гласът, който вълнува
документален филм
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
21:15
Все още
концерт на композитора Кристиян Бояджиев с учасието на Маргарита Хранова, Преслава Пейчева, група ТЕ, Михаил Йончев, Кирил Калев, Орлин Горанов, Кирил Маричков и др.
22:35
Раят ще почака
Раят ще почака
двусериен тв филм /САЩ, Германия, 2001 г./, режисьор Том Рийв, в ролите: Андрю Маккарти, Луиз Ломбар, Бил Тийчър и др. /1 и 2 епизод/
00:10
Планински хроники
Планински хроники
документална поредица /1 сезон, 8 епизод/п/
00:40
Туристически маршрути
Туристически маршрути
01:05
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:35
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Надежди, възможности, дипломация /п/
02:30
Пътеводител БГ
/избрано/п/
03:00
Сватба в Пчелина
Сватба в Пчелина
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
03:45
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
04:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:45
Всеки камък е сълза
музикален филм за Любка Рондова /БНТ 2 Благоевград/п/
05:15
Вера Маринова - гласът, който вълнува
Вера Маринова - гласът, който вълнува
документален филм /п/
05:50
Многоликата Япония: Земята е само една
Мъртвата гора /п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Филмът "Ага" взе голямата награда на фестивала в Сараево

23:00

Филмът "Ага" взе голямата награда на фестивала в Сараево

Филмът "Ага" взе голямата награда на фестивала в Сараево
Учените разкриха генома на житото

22:30

Учените разкриха генома на житото

Учените разкриха генома на житото
Кога ще бъде готов окончателният вариант на Закона за хората с увреждания?(обобщение)

22:10

Кога ще бъде готов окончателният вариант на Закона за хората с увреждания?(обобщение)

Кога ще бъде готов окончателният вариант на Закона за хората с увреждания?(обобщение)

Филми в програмата днес
Сагуа - сиамската котка

БНТ 1 | 17.08.2018 15:00

Сагуа - сиамската котка

Сагуа - сиамската котка
Капри

БНТ 2 | 17.08.2018 15:30

Капри

Капри
Пътешествия

БНТ 2 | 17.08.2018 16:30

Пътешествия

Пътешествия

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 83 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 103.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 117 kb)
BNT World Свали (Excel, 110.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 81.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 95 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 123 kb)
BNT World Свали (Excel, 102.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Почина ​кралицата на соул музиката Арета Франклин