Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване /п/
08:00
Четири хиляди и четиристотин
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
1000 години без цар Самуил /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Световните градове на България: Сапарева баня - началото на началото
документален филм /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ2 Варна/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
предаване за градските забележителности /БНТ 2 Русе/
19:20
Капри
Капри
сериен тв филм /69 и 70 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Ромеоктон, скилойоан, ромеоубиец, цар Калоян /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Открадната съдба
Открадната съдба
игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Джордж Ейшбеймър, в ролите: Ерин Карплък, Локлин Мънро, Джейми Лунър, Гилдарт Джаксън и др. (12)
00:55
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
01:40
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
02:30
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
02:45
Капри
Капри
сериен тв филм /69 и 70 епизод/п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ2 Варна/избрано/п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
5 минути София
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване /п/
08:00
Потомци на Фичето
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Ромеоктон, скилойоан, ромеоубиец, цар Калоян /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
13:30
На опера с БНТ 2: "Мадам Бътерфлай"
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
15:00
Опознай България
Опознай България
/избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
предаване за градските забележителности /БНТ 2 Варна/
19:20
Капри
Капри
сериен тв филм /71 и 73 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Плебеят, който стана цар - Ивайло /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Насън
Насън
игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Алън Улф, в ролите: Филип Уинчестър, Тим Драксъл, Лейси Чабът, Абигейл Спенсър, Кели Овъртън, Ейми Акуино и др. (12)
01:05
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:20
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
01:50
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Варна/п/
02:40
5 минути София
02:45
Капри
Капри
сериен тв филм /71 и 73 епизод/п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Русе/
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване /п/
08:00
TrendY
TrendY
младежко лайфстайл предаване
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Плебеят, който стана цар - Ивайло /п/
09:40
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
Вечната музика
предаване за класическа музика и джаз с водещ Марио Николов
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
13:30
На опера с БНТ 2: "Катерина Измайлова" от Дмитрий Шостакович
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
предаване за градските забележителности /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Капри
Капри
сериен тв филм /73 и 74 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските царици /1 част/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Написано с кръв
Написано с кръв
игрален филм /САЩ, 2005 г./, режисьор Джон Терлески, в ролите: Майкъл Вайс, Питър Койоти, Морийн Фланиган, Стив Ранкин и др. (12)
01:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:15
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Капри
Капри
сериен тв филм /73 и 74 епизод/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
Знаете ли, че...
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване /п/
08:00
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските царици /1 част/п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
предаване за литература и култура с водещи Андрей Захариев и Николай Колев
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Опознай България
Опознай България
/избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Новодомци"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Днес и утре
Днес и утре
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Америка днес
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
предаване за градските забележителности /БНТ 2 София/
19:20
Капри
Капри
сериен тв филм /75 и 76, последен епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Горяните
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Колебание
Колебание
игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьори: Скот Макгий, Дейвид Зигел, в ролите: Джоузеф Гордън-Левит, Лин Колинс, Асумпта Серна, Оливия Търлби и др.
01:10
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:25
Туризмът №1: Чешката връзка
документален филм /БНТ 2 Варна/
01:55
В близък план
В близък план
/п/
02:25
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие
/п/
02:40
Капри
Капри
сериен тв филм /75 и 76, последен епизод/п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
06:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /8 епизод/
06:55
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
07:20
Сид – дете на науката
анимационен сериал
07:45
Гимназия „Черна дупка“
тв филм
08:10
Япония днес: Красотата на природата
Токийският залив
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Домът на вярата
Домът на вярата
/БНТ 2 София/п/
09:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
10:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
11:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Варна/п/
13:00
В близък план
В близък план
/п/
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
информационно предаване с водещи Тони Рапонска и Николай Дограмаджиев
15:00
Пътешествие между два филма
Пътешествие между два филма /90 години от рождението на режисьора Рангел Вълчанов/
документален филм
16:00
Езоп
Езоп
игрален филм /1970 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите Георги Калоянчев, Доротея Тончева, Стоянка Мутафова, Джоко Росич, Констанин Коцев, Петър Вучков, Димитър Бочев, Найчо Петров, Рангел Вълчанов и др.
17:30
На опера с БНТ 2: "Мадам Бътерфлай"
/БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
19:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
публицистично предаване
19:30
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
Viva la Музика
Viva la музика
музикално-образователно предаване
20:30
Босоногата
Босоногата
игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Андрю Флеминг, в ролите: Евън Рейчъл Уд, Скот Спийдман, Трийт Уилямс, Кейт Бъртън, Джей Кей Симънс, Йън Нелсън и др.
21:55
Концерт на джаз формация "Джабе" /Унгария/
Джаз фестивал "Банско 2017"
23:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:00
Туристически маршрути
Туристически маршрути
00:30
Америка днес
/п/
01:25
Босоногата
Босоногата
игрален филм /п/
02:50
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:20
Три алюра
Три алюра
документална поредица /8 епизод/п/
03:50
Европейски маршрути
Европейски маршрути
04:05
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
04:35
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
05:30
Домът на вярата
Домът на вярата
/БНТ 2 София/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
/БНТ 2 София/п/
07:00
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
07:25
Сид - дете на науката
Сид – дете на науката
анимационен сериал
07:50
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия „Черна дупка“
тв филм
08:15
Шифт
Шифт
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Неделна литургия
пряко предаване от София
10:30
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 Русе/
10:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/
10:55
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/
11:05
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
„Варненско лято“ 2018
концерт на Международния камерен оркестър East-West Chamber Orchestra, диригент Ростислав Кример
13:20
Света Петка Българска
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
13:55
5 минути София
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
15:00
На първия ред на историята: "За българските работи: От Арденица до Голо бърдо"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
15:35
Трети благотворителен крос "Спри рака"
репортажен филм /БНТ 2 Пловдив/
16:05
Любимец 13
Черно-бяло кино: "Любимец 13" /95 години от рождението на актьора Апостол Карамитев/
игрален филм /България, 1958 г./, режисьор Владимир Янчев, в ролите: Апостол Карамитев, Гинка Станчева, Елена Хранова, Петко Карлуковски и др.
17:30
Опера на открито /премиера/
/БНТ 2 Варна/
18:00
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
18:15
Натисни F1
Натисни F1
/п/
18:30
Дълга репетиция
Дълга репетиция
документален филм за актрисата Мария Стефанова /БНТ 2 София/
19:00
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
19:30
Днес и утре
Днес и утре
20:00
Летище "Санта Мария"
Летище "Санта Мария"
документален филм
21:00
Майсторски клас на Райна Кабаиванска
22:20
Туристически маршрути
Туристически маршрути
22:55
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:10
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:10
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
00:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
01:00
Viva la Музика
Viva la музика
/п/
01:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Варна/п/
02:00
Света Петка Българска
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:35
Туризмът №1: Чешката връзка
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
03:00
Америка днес
/п/
04:00
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
04:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/
05:00
В близък план
В близък план
/п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:25
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване /п/
07:55
Света Петка Българска
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Горяните /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
11:30
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
11:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
14:00
Viva la Музика
Viva la музика
/п/
14:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Опознай България
Опознай България
/избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/
19:20
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
20:10
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
20:40
В близък план
В близък план
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Гоце Делчев /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Варненско лято 2018
концерт на Международния камерен оркестър East-West Chamber Orchestra, диригент Ростислав Кример /п/
00:15
Натисни F1
Натисни F1
/п/
00:30
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:30
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
02:45
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
03:15
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:45
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
04:15
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
08:00
Аджария - там, където планината среща морето
документален филм /БНТ 2 Варна/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Гоце Делчев /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Живот между земята и небето
документален филм
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
19:20
Бързи срещи
Бързи срещи
игрален филм /Ирландия, 2007 г./, режисьор Тони Хърбърт, в ролите: Хю О'Конър, Ема Чой, Дон Уичърли, Флора Монтгомъри и др.
20:45
Днес и утре
Днес и утре
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Апостолите от 1876 г. /п/
23:00
Бяхме войници
Бяхме войници
игрален филм /САЩ, Германия, 2002 г./, режисьор Рандал Уолъс, в ролите: Мел Гибсън, Грег Киниър, Крис Клайн, Бари Пепър, Маделин Стоу и др. (14)
01:15
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:30
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
02:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
03:00
Бързи срещи
Бързи срещи
игрален филм /п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
5 минути София
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:25
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
07:55
На първия ред на историята: "За българските работи: От Арденица до Голо бърдо"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Апостолите от 1876 г. /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
15:00
Опознай България
Опознай България
/избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/
19:20
Мистър Щайн е онлайн
Мистър Щайн е онлайн
игрален филм /копродукция, 2017 г./, режисьор Стефан Роблен, в ролите: Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет и др.
21:00
Евроновини: В бъдещето
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Храбрият, неумолимият, жестокият, страшният терорист /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Последно пътуване
Последно пътуване
игрален филм /Австралия, 2009 г./, режисьор Глендин Айвин, в ролите: Хюго Уийвинг, Том Ръсел, Джон Бръмптън, Соня Суарес и др.
01:05
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:20
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
01:50
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Варна/п/
02:40
Мистър Щайн е онлайн
Мистър Щайн е онлайн
игрален филм /п/
04:20
Евроновини: В бъдещето
/п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
08:00
TrendY
TrendY
младежко лайфстайл предаване
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Храбрият, неумолимият, жестокият, страшният терорист /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
Вечната музика
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
На опера с БНТ 2: "Моята прекрасна лейди"
/БНТ 2 Пловдив/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/
19:20
Графинята
Графинята
игрален филм /Германия, 2009 г./, режисьор Джули Дилпи, в ролите: Джули Дилпи, Даниел Брюл, Уилям Хърт и др. (12)
20:55
Европа днес
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Защо бе убит Борис Сарафов? /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Престъпления на ума
Престъпления на ума
игрален филм /САЩ, Канада, 2014 г./, режисьор Джон Мурловски, в ролите: Кристина Кокс, Пола Трики, Мат Корбой, Манди Левин и др.
01:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:15
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Графинята
Графинята
игрален филм /п/ (12)
04:20
Европа днес
/п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
Знаете ли, че…
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
08:00
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Защо бе убит Борис Сарафов? /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Опознай България
Опознай България
/избрано/
15:25
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Днес и утре
Днес и утре
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Америка днес
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/
19:20
Кралицата на Боливуд
Кралицата на Боливуд
игрален филм /Великобритания, 2002 г./, режисьор Джереми Удинг, в ролите: Прия Калидас, Джеймс Макавой, Мат Бардък и др.
20:50
Шифт
Шифт
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Борил - слабият цар
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Синя стомана
Синя стомана
игрален филм /САЩ, 1989 г./, режисьор Катрин Бигълоу, в ролите: Джейми Лий Къртис, Рон Силвър, Кланси Браун и др. (12)
01:05
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:20
В близък план
В близък план
/п/
01:50
Кралицата на Боливуд
Кралицата на Боливуд игрален филм /п/
03:15
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
03:25
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
03:55
Viva la Музика
Viva la музика
музикално-образователно предаване /п/
04:25
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:25
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
06:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /9 епизод/
07:00
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
07:25
Сид - дете на науката
Сид – дете на науката
анимационен сериал
07:50
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия „Черна дупка“
тв филм
08:15
Япония днес: Красотата на природата
полуостров Ширетоко
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 Русе/ п/
09:15
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
09:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
10:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
11:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Благоевград/п/
13:00
В близък план
В близък план
/п/
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
15:00
Пътешествие по Дунавския римски Лимес
документален филм
15:15
Ваш даскал Апостол
Ваш даскал Апостол /95 години от рождението на актьора Апостол Карамитев/
документален филм за Апостол Карамитев
16:10
Специалист по всичко
Специалист по всичко
игрален филм /1962 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Апостол Карамитев, Георги Калоянчев, Гинка Станчева, Катя Чукова, Андрей Чапразов, Ирина Тасева и др.
17:30
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
18:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
18:50
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
19:30
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
Viva la Музика
Viva la музика
музикално-образователно предаване
20:30
Да се влюбиш в Грейс
Да се влюбиш в Грейс
игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Фей Ан Лий, в ролите: Кристин Барански, Лаура Бенанти, Луис Блак и др.
22:20
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:35
Началото е край
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
23:05
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:05
Туристически маршрути
Туристически маршрути
00:35
Америка днес
/п/
01:30
Да се влюбиш в Грейс
Да се влюбиш в Грейс
игрален филм /п/
03:15
Япония днес: Красотата на природата
полуостров Ширетоко /п/
03:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /9 епизод/п/
04:00
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
04:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
05:30
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
05:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
07:00
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
07:25
Сид - дете на науката
Сид – дете на науката
анимационен сериал
07:50
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия „Черна дупка“
тв филм
08:15
Шифт
Шифт /п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Неделна литургия
Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 София/п/
11:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
11:50
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Варненско лято 2018
концерт на Юри Ревич /цигулка/ и Юлия Драганова /пиано/
13:35
Дълга репетиция
Дълга репетиция
документален филм за актрисата Мария Стефанова /БНТ 2 София/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
15:00
Сърце от светлина - в главната роля Николай Кимчев
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
16:00
Черно-бяло кино: "Мъже в командировка"
игрален филм /1968 г./, режисьори: Гриша Островски и Тодор Стоянов, в ролите: Иван Андонов, Жоржета Чакърова, Нейчо Попов, Невена Коканова, Георги Черкелов, Бранимира Антонова и др.
17:30
На опера с БНТ 2: "Жизел" от Адолф Адам
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
18:15
Натисни F1
Натисни F1
/п/
18:30
Прошка
Прошка
документален филм /България, 2016 г./, режисьор Ваня Жекова
19:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии
19:30
Днес и утре
Днес и утре
20:00
През един октомврийски следобед
През един октомврийски следобед
документален филм /Франция, 2013 г./
21:00
Пътешествие по Дунавския римски Лимес
документален филм /п/
21:15
Валпургиева нощ
музикален танцово-театрален спектакъл от ММФ "Моцартови празници - Правец 2018"
22:50
Евроновини: Бизнеспланета
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:15
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:15
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
00:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
01:00
Viva la Музика
Viva la музика
/п/
01:30
Началото е край
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:30
Аджария - там, където планината среща морето
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
03:00
Америка днес
/п/
04:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица /п/
04:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/
05:00
В близък план
В близък план
/п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/п/
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване /п/
08:00
Тя
документален филм /БНТ 2 Пловдив/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Борил - слабият цар /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
11:30
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
11:45
Пътешествие по Дунавския римски Лимес
документална поредица /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
13:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
14:00
Viva la Музика
Viva la музика
/п/
14:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Опознай България
Опознай България
/избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
предаване за градските забележителности /БНТ 2 Благоевград/
19:20
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
20:10
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
20:40
В близък план
В близък план
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Йоан Владислав /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Варненско лято 2018
концерт на Юри Ревич /цигулка/ и Юлия Драганова /пиано/п/
00:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
00:45
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:15
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
03:15
Тя
документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:45
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
04:15
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
06:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм /п/
06:25
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
06:35
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
08:00
Да зазвънят чановете
документален филм /БНТ 2 Русе/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Йоан Владислав /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Viva la Музика
Viva la музика
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
сериен тв филм
16:25
Животни по пижами
Животни по пижами
анимационен сериал
16:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
19:20
Джаки
Джаки
игрален филм /Холандия, 2012 г./, режисьор Антоанет Бьомер, в ролите: Карис Ван Хоутен, Йелка Ван Хоутен, Холи Хънтър, Джейкъб Брауни, Йероун Шпиценбергер и др.
20:55
Евроновини
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Рухването на Търновското царство /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Добри съседи
Добри съседи
игрален филм /Канада, 2010 г./, режисьор Джейкъб Тиърни, в ролите: Джей Барушел, Ан-Мари Кадийо, Ксавие Долан, Скот Спийдман, Емили Хемпшиър, Гари Фармър, Скот Спийдман, Джейкъб Тиърни, Кевин Тиърни, Даян Дакила и др. (12)
01:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:15
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
01:45
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
02:45
Джаки
Джаки
игрален филм /п/
04:20
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Заловиха престъпна група за разпространение на наркотици в Пернишко

13:03

Заловиха престъпна група за разпространение на наркотици в Пернишко

Заловиха престъпна група за разпространение на наркотици в Пернишко
Река Дунав достигна критично ниски нива, на места корабоплаването е спряло

12:43

Река Дунав достигна критично ниски нива, на места корабоплаването е спряло

Река Дунав достигна критично ниски нива, на места корабоплаването е спряло
Тристранният съвет обсъжда проектозакона за хората с увреждания

12:13

Тристранният съвет обсъжда проектозакона за хората с увреждания

Тристранният съвет обсъжда проектозакона за хората с увреждания

Филми в програмата днес
Сид - дете на науката

БНТ 1 | 16.10.2018 14:25

Сид - дете на науката

Сид - дете на науката
Космически кораб "Догстар"

БНТ 1 | 16.10.2018 14:50

Космически кораб "Догстар"

Космически кораб "Догстар"
Гимназия "Черна дупка"

БНТ 1 | 16.10.2018 15:15

Гимназия "Черна дупка"

Гимназия "Черна дупка"

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 129.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 138.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 128.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 83.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 122.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 140.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 128.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 82 kb)

РЕКЛАМА

От новините Тристранният съвет обсъжда проектозакона за хората с увреждания