Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Мускетарите 3
Мускетарите 3
тв филм /10, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката 2
анимационен филм
14:55
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:10
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:35
Раят ще почака
Раят ще почака
двусериен тв филм /копродукция, 2002г./, 1 епизод, режисьор Том Рийв, в ролите: Андрю Маккарти, Луиз Ламбард, Бил Тричър и др.
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Хрътката 3
Хрътката 3
8-сериен тв филм /1 епизод/ (14)
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /6 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите: Заплахата от Изток
документален филм
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Без семейна прилика - В памет на Юлия Кънчева
В памет на Юлия Кънчева Без семейна прилика
тв филм /2, последна част/
00:25
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:25
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:25
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /6 епизод/п/(14)
03:15
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
03:30
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
04:30
Япония днес
Япония днес
04:40
Днес и утре
Днес и утре
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Раят ще почака
Раят ще почака
тв филм /1 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката 2
анимационен филм
14:55
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:10
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:20
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
16:35
Раят ще почака
Раят ще почака
тв филм /2, последен епизод/
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Агата и Одисей
Агата и Одисей
игрален филм /Италия, 2011г./, режисьор Маурицио Никети, в ролите: Елена София Ричи, Антонио Катания, Лучия Оконе и др.
22:40
Скритият език на парите: Разговор със създателя на чешките банкноти
документален филм
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Вечната музика
Вечната музика
00:00
Улови момента
Улови момента
/п/
00:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:30
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Греховете на баща ми
Греховете на баща ми
документален филм/п/(14)
03:55
Агата и Одисей
Агата и Одисей
игрален филм/п/
05:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Раят ще почака
Раят ще почака
тв филм /2, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Светлин Русев.Усещане за вечност
Светлин Русев. Усещане за вечност /86 години от рождението на Светлин Русев/
документален филм /България, 2018г./, 1 част, режисьор Атанас Киряков
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
22:00
Нощни птици
Нощни птици
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Концерт на "Софийски солисти" и Софийската филхармония с диригент Пламен Джуров
Софийски музикални седмици 2019
00:15
Универсални ескадрони
Универсални ескадрони
игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Марк Милхоун, в ролите: Райли Смит, Уила Форд, Бари Корбин, Крисчън Кейн и др. (16)
01:40
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
02:40
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:50
Днес и утре
Днес и утре
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:05
Инуяша
Инуяша
13-сериен анимационен филм /п/
06:30
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:15
Магна аура - изгубеният град
Магна Аура, изгубеният град
тв филм /11 серия/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Бразди
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
15:00
История на отживялото живуркане
История на отживялото живуркане
игрален филм /България, 1979г./, 1 част, режисьор Иля Велчев, в ролите: Георги Парцалев, Георги Мамалев, Юри Ангелов, Константин Цанев и др.
16:30
Светлин Русев.Усещане за вечност
Светлин Русев. Усещане за вечност
документален филм /България, 2018г./, 2 част, режисьор Атанас Киряков
17:30
Джинс
Джинс
Родът на проф. Христо Пимпирев
18:00
Извън играта
Извън играта
19:00
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски тв филм /5 епизод/
19:55
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Господин Селфридж 2
Господин Селфридж 2
тв филм /3 и 4 епизод/ (12)
22:20
По света и у нас
По света и у нас
22:35
Тайфуни с нежни имена
Студио "Х": Тайфуни с нежни имена /100 години от рождението на Богомил Райнов и 90 години от рождението на Коста Цонев/
3-сериен игрален филм /България, 1980г./, режисьор Милен Гетов, в ролите: Коста Цонев, Аня Пенчева, Лиляна Ковачева, Климент Денчев, Стойчо Мазгалов и др.
23:45
11 септември - героите от 88 етаж
11 септември - героите от 88-ия етаж
документален филм /САЩ, 2011г./(14)
01:15
Универсални ескадрони
Универсални ескадрони
игрален филм /п/ (16)
02:35
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
03:35
Частните музеи в Чехия: Музей на грамофоните
/п/
04:00
Днес и утре
Днес и утре /п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:30
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:15
Магна аура - изгубеният град
Магна Аура, изгубеният град
тв филм /12 серия/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
# Европа
13:00
Децата на Балканите с духовност в Европа
детски етно фестивал /2 част/
14:00
Библиотеката
Библиотеката
15:00
История на отживялото живуркане
История на отживялото живуркане
игрален филм /2, последна част/
16:30
Частните музеи в Чехия: Музей на велосипедите
документален филм
16:40
Семейство Даръл 3
Семейство Даръл 3
тв филм /7 епизод/
17:30
Гласове в гримьорната на Чочо
Гласове в гримьорната на Чочо
документален филм /България, 2016г./, режисьор Стоян Радев
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски тв филм /6 епизод/
19:55
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
България от край до край 8
21:15
Великият Бък Хауърд
Великият Бък Хауърд
игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Шон Макгинли, в ролите: Джон Малкович, Колин Ханкс, Емили Блънт, Стив Зан, Том Ханкс и др.
22:50
По света и у нас
По света и у нас
23:05
Изкуплението "Шоушенк"
Изкуплението Шоушенк
игрален филм /САЩ, 1994г./, режисьор Франк Дарабонт, в ролите: Тим Робинс, Морган Фрийман, Боб Гънтън, Джеймс Уайтмор и др.(12)
01:25
Господин Селфридж 2
Господин Селфридж 2
тв филм /3 и 4 епизод/п/ (12)
03:15
11 септември - героите от 88 етаж
11 септември - героите от 88-ия етаж
документален филм /п/(14)
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Лодка в гората
Лодка в гората
тв постановка /България, 1972г./, режисьор Любен Морчев, в ролите: Васил Михайлов, Невена Коканова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца
5-сериен тв филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Неделчо Чернев, в ролите: Коста Цонев, Емилия Радева, Мария Каварджикова и др.
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Васко да Гама от село Рупча
Васко да Гама от село Рупча
6-сериен тв филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Димитър Петров, в ролите: Иван Ласкин, Илия Лингурски, Георги Георгиев-Гец, Павел Поппандов и др.
15:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Капри
Капри
78-сериен тв филм /Италия, 2006г./ 1 епизод, режисьори: Енрико Олдони и Франческа Мара, в ролите: Габриела Песион, Каспар Капарони, Серджо Асизи и др.
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
22-сериен тв филм /копродукция, 1999г./, 1 епизод, режисьор Иън Тойнтън, в ролите: Тиа Карере, Крисчън Анхолт и др.
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Хрътката 3
Хрътката 3
тв филм /2 епизод/(14)
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /7 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /3 епизод/(16)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /7 епизод/п/(14)
03:10
Туристически маршрути
Туристически маршрути
03:35
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
сериен тв филм /1 епизод/п/
04:20
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /3 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Капри
Капри
тв филм /1 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца
тв филм /2 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Васко да Гама от село Рупча
Васко да Гама от село Рупча
тв филм /2 серия/
15:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /2 епизод/
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
тв филм /2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /8 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /4 епизод/(16)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /8 епизод/п/(14)
03:10
Туристически маршрути
Туристически маршрути
03:35
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
тв филм /2 епизод/п/
04:20
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /4 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Капри
Капри
тв филм /2 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца
тв филм /3 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Васко да Гама от село Рупча
Васко да Гама от село Рупча
тв филм /3 серия/
15:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /3 епизод/
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
тв филм /3 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Хрътката 3
Хрътката 3
тв филм /3 епизод/ (14)
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /9 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /5 епизод/(16)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /9 епизод/п/(14)
03:15
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт /п/
03:30
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
тв филм /3 епизод/п/
04:15
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /5 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Капри
Капри
тв филм /3 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца
тв филм /4 серия/
13:40
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:10
Малки истории
Малки истории
/п/
14:20
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:35
Васко да Гама от село Рупча
Васко да Гама от село Рупча
тв филм /4 серия/
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /4 епизод/
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
тв филм /4 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Хрътката 3
Хрътката 3
тв филм /4 епизод/ (14)
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /10 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /6 епизод/(16)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /10 епизод/п/(14)
03:15
Извън играта
Извън играта
/п/
04:00
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
тв филм /4 епизод/п/
04:45
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /6 епизод/п/(16)
05:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Капри
Капри
тв филм /4 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца
тв филм /5, последна серия/
13:35
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /5 епизод/
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
тв филм /5 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /11 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Марио Станчев трио
Джаз фестивал Банско 2017/п/
00:30
Някой друг
Някой друг
игрален филм /Великобритания, 2006г./, режисьор Сол Спектър, в ролите: Стивън Мангън, Сюзан Линч, Лара Белмонт и др.(14)
01:50
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
02:50
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/
03:55
Туристически маршрути
Туристически маршрути
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:25
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:15
Магна аура - изгубеният град
Магна Аура, изгубеният град
тв филм /13, последна серия/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Бразди
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
15:00
Рокаджии
Рокаджии
игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Тод Граф, в ролите: Али Михалка, Ванеса Хъджинс, Гейлън Конъл и др.
17:00
В кадър
В кадър
Първото семейство/п/
17:30
Джинс
Джинс
Родът на проф.Атанас Герджиков/п/
18:00
Извън играта
Извън играта
/п/
19:00
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски тв филм /7 епизод/
19:55
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Господин Селфридж 2
Господин Селфридж 2
тв филм /5 и 6 епизод/(12)
22:20
По света и у нас
По света и у нас
22:35
Тайфуни с нежни имена
Студио "Х": Тайфуни с нежни имена
тв филм /2 серия/
23:45
Екстремни операции
Екстремни операции
игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Девън Соуа, Бриджет Уилсън-Сампрас и др.(12)
01:20
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /11 епизод/п/(14)
02:05
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
тв филм /5 епизод/п/
03:00
Джинс
Джинс
Родът на проф.Атанас Герджиков/п/
03:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:25
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:15
Приказка за обърканото царство
Приказка за обърканото царство
анимационен филм /България, 2004г./
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
# Европа
13:00
Съпребиваване с културата на старите българи
Съпребиваване с културата на старите българи
документален филм /България, Австрия, 1991г./, режисьор Константина Гуляшка
14:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
15:00
Осъдени души
Осъдени души /110 години от рождението на Димитър Димов/
игрален филм /България, 1975г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Ян Енглерт, Едит Солай, Мариана Димитрова, Руси Чанев и др.
17:15
Семейство Даръл 3
Семейство Даръл 3
тв филм /8, последен епизод/
18:00
Джаз фестивал в Монтрьо "Микстейп"
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски тв филм /8, последен епизод/
19:55
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
В кадър: Опасна игра
филм за футболното хулиганство
21:15
Изненадата
Изненадата
игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Майк ван Дийм, в ролите: Йерун ван Конингсбрюге, Джорджина Вербаан, Ян Деклер и др.(12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:15
Кървавите скали
Кървавите скали
игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Джон Ву, в ролите: Тони Люн, Такеши Канеширо, Чан Чън и др.(14)
01:40
Господин Селфридж 2
Господин Селфридж 2
тв филм /5 и 6 епизод/п/(12)
03:30
Някой друг
Някой друг
игрален филм /п/(14)
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Капри
Капри
тв филм /5 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Дом за нашите деца: Време за път
5-сериен тв филм /България, 1986г./, 1 серия
13:35
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:05
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Васко да Гама от село Рупча
Васко да Гама от село Рупча тв филм /5 серия/
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Капри
Капри
тв филм /6 епизод/
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви
тв филм /6 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Хрътката 3
Хрътката 3
тв фирм /5 епизод/(14)
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /12 епизод/(14)
22:45
Националните съкровища на Чехия: Тршебич
документален филм
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /7 епизод/(16)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /12 епизод/п/(14)
03:05
Туристически маршрути
Туристически маршрути
03:30
Търсачи на реликви 2
Търсачи на реликви
сериен тв филм /6 епизод/п/
04:15
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /7 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Капри
Капри
тв филм /6 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца: Време за път
тв филм /2 серия/
13:35
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:05
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Васко да Гама от село Рупча
Васко да Гама от село Рупча тв филм /6, последна серия/
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри тв филм /7 епизод/
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви
тв филм /7 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /13 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /8 епизод/(16)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /13 епизод/п/(14)
03:10
Туристически маршрути
Туристически маршрути
03:35
Търсачи на реликви
тв филм /7 епизод/п/
04:20
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /8 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Капри
Капри тв филм /7 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца: Време за път
тв филм /3 серия/
13:35
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:05
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Резерват за розови пеликани
Резерват за розови пеликани
детски тв филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева, Валентин Ганев и др.
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри тв филм /8 епизод/
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви
тв филм /8 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Хрътката 3
Хрътката 3
тв филм /6 епизод/ (14)
22:00
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /14 епизод/(14)
22:45
Националните съкровища на Чехия: Кутна Хора
документален филм
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /9 епизод/(16)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар
Госпожо Държавен секретар
тв филм /14 епизод/п/(14)
03:10
Туристически маршрути
Туристически маршрути
03:35
Търсачи на реликви
тв филм /8 епизод/п/
04:20
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /9 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Борис Джонсън остава фаворит за лидер на британските консерватори

22:55

Борис Джонсън остава фаворит за лидер на британските консерватори

Борис Джонсън остава фаворит за лидер на британските консерватори
Земетресение от 6.7 по Рихтер в Япония

22:38

Земетресение от 6.7 по Рихтер в Япония

Земетресение от 6.7 по Рихтер в Япония
ЦИК потвърди, че Емил Радев ще бъде евродепутат

22:29

ЦИК потвърди, че Емил Радев ще бъде евродепутат

ЦИК потвърди, че Емил Радев ще бъде евродепутат

Филми в програмата днес
Васко да Гама от село Рупча 00:00:29

БНТ 1 | 19.06.2019 14:25

Васко да Гама от село Рупча

Васко да Гама от село Рупча
Последните жители на Аляска

БНТ HD | 19.06.2019 16:30

Последните жители на Аляска

Последните жители на Аляска
Капри

БНТ 1 | 19.06.2019 16:30

Капри

Капри

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 55.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 81 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 98 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 69.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 56.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 79 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 96.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 71 kb)

РЕКЛАМА

От новините Двама от ранените американски военни край Пловдив са изписани