Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта Вие се съгласяванте с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Информационен сутрешен блок с водещ Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /16 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /21 епизод/
09:55
Арабела
Арабела
детски тв филм /12 епизод/
10:25
"Под морските вълни" с Цветелина Атанасова
Под морските вълни
документална поредица
10:35
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Царят дипломат/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /22 епизод/
13:25
Бакстър
Бакстър
тв филм /10 епизод/
13:50
Златно сърце
Златно сърце
3-сериен детски тв филм /България, 1983г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова и др.
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /21 епизод/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /4 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:30
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /4 епизод/
19:15
Митове и легенди
Митове и легенди
документален филм /10 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Последният велосипедист
Последният велосипедист
игрален филм /2, последна част/
22:30
Международен тероризъм след 1945г.
Международен тероризъм след 1945 година: Фатах и Хамас
документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /2 серия/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:40
По съвест
По съвест 5
тв филм /4 епизод/п/
01:35
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /21 епизод/п/
02:20
Международен тероризъм след 1945г.
Международен тероризъм след 1945 година: Фатах и Хамас
документална поредица/п/
02:55
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
03:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Царят дипломат/п/
04:45
Митове и легенди
Митове и легенди
документален филм /10 епизод/п/
05:15
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /4 епизод/п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Информационен сутрешен блок с водещ Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /17 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /22 епизод/
09:55
Арабела
Арабела
детски тв филм /13, последен епизод/
10:25
Под вълните на Черно море
10-серийна документална поредица на журналистката Цветелина Атанасова
10:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Плебеят, който стана цар - Ивайло/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
/п/
13:55
Златно сърце
Златно сърце
детски тв филм /2 серия/
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /22 епизод/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /5 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:30
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /5 епизод/
19:15
Митове и легенди
Митове и легенди
документален филм /11 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Прокуден
Прокуден
2-сериен игрален филм /Великобритания, 2015г./, 1 част, режисьор Иън Софтли, в ролите: Джордж Макей, Джесика Браун Финдли, Грег Уайз и др.
22:30
В кадър
В кадър
Клаудия Кардинале: 152 живота.../п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /3 серия/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:40
По съвест
По съвест 5
тв филм /5 епизод/п/
01:35
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /22 епизод/п/
02:20
В кадър
В кадър
Клаудия Кардинале: 152 живота/п/
02:55
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
03:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Плебеят, който стана цар - Ивайло/п/
04:45
Митове и легенди
Митове и легенди
документален филм /11 епизод/п/
05:15
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /5 епизод/п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Информационен сутрешен блок с водещ Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /18 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /23 епизод/
09:55
Лошите добри приятели
Лошите добри приятели
13-сериен детски тв филм /Австралия, 2002г./, 1 епизод
10:20
Под вълните на Черно море
документална поредица
10:35
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Двама братя, едно въстание, Второ българско царство/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:55
Концерт на Симфоничния оркестър на БНР
солист Миша Майски /виолончело/, диригент Александър Земцов
13:55
Златно сърце
Златно сърце
детски тв филм /3, последна серия/
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /23 епизод/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /6 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:30
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /6 епизод/
19:15
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Случки с бърколини
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Прокуден
Прокуден
игрален филм /2, последна част/
22:30
В кадър
В кадър
Човешкият глас/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /4 серия/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:40
По съвест
По съвест 5
тв филм /6 епизод/п/
01:35
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /23 епизод/п/
02:25
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
03:15
Туристически маршрути
/п/
03:40
България от край до край
България от край до край 4
/3 епизод/п/
04:10
В кадър
В кадър
Човешкият глас/п/
04:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Двама братя, едно въстание, второ българско царство/п/
05:40
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /6 епизод/
06:25
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Информационен сутрешен блок с водещ Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /19 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /24 епизод/
10:00
Лошите добри приятели
Лошите добри приятели
детски тв филм /2 епизод/
10:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Убийства, заговори, царе/п/
11:30
Възстановка
Възстановка
документален филм/България, 2001г./, режисьор Асен Владимиров
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Полицаят в Ню Йорк
Полицаят в Ню Йорк
игрален филм /копродукция, 1965г./, режисьор Жан Жиро, в ролите: Луи дьо Фюнес, Мишел Галабрю, Женевиев Гра и др.
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Мера според мера
Мера според мера: Пролетта на 1903
тв филм /3 серия/
17:35
Как се прави: Автомобили на мечтите
Как се прави: Автомобил на мечтите
документална поредица
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:30
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /7 епизод/
19:15
Митове и легенди
Митове и легенди
документален филм /12, последен епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Големият влаков обир: Разказът на обирджията
игрален филм /Великобритания, 2013г./, режисьор Джулиан Джарълд, в ролите: Люк Евънс, Робърт Гленистър, Пол Андерсън и др.
22:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:50
Виж БиБиСи: Променящото се лице на терора
документален филм/Великобритания, 2016г./, режисьор Хауърд Брадбърн
23:20
Гуча
ГУЧА! Фестивалът на любовта
игрален филм /копродукция, 2006г./, режисьор Душан Милич, в ролите: Александра Манасиевич, Марко Маркович, Младен Нелевич и др.(12)
00:50
Последният велосипедист
Последният велосипедист
игрален филм /1 част/п/
02:15
Полицаят в Ню Йорк
Полицаят в Ню Йорк
игрален филм/п/
04:10
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
05:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Убийства, заговори, царе/п/
06:00
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /7 епизод/п/
06:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
/п/
08:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:30
Митове и легенди
Митове и легенди
документален филм /3 епизод/
09:00
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /20 епизод/
09:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /25 и 26 епизод/
10:00
Мъже без мустаци
Мъже без мустаци
детски тв филм /5 серия/
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
/най-доброто/
13:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
14:05
Навътре в камъка
Навътре в камъка
документален филм /България, 2014г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова
15:05
Драконите на Камелот
Драконите на Камелот
игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Марк Лестър, в ролите: Марк Грифин, Джеймс Нити, Александра Еванс и др.
16:35
Семеен бизнес
Семеен бизнес
тв филм
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/най-доброто/ Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен…с Ути Бъчваров
Животът е вкусен
/п/
19:00
Срещи с извънземни
Срещи с извънземни
документален филм /3 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Луда надпревара
Луда надпревара
игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Джери Зукър, в ролите: Роуън Аткинсън, Ланей Чапман, Упи Голдбърг, Куба Гудинг младши и др.
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:15
Малки драми
Малки драми
игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Сара Коланджело, в ролите: Елизабет Банкс, Бойд Холбук, Клое Севини и др.
01:00
Последният велосипедист
Последният велосипедист
игрален филм /2, последна част/п/
02:20
Прокуден
Прокуден
2-сериен игрален филм /1 част/п/
04:00
Семеен бизнес
Семеен бизнес
тв филм /12 епизод/п/
04:25
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт /п/
04:40
Срещи с извънземни
Срещи с извънземни
документален филм /3 епизод/п/
05:25
Бразди
Бразди
/най-доброто/п/
06:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
06:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:10
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
08:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:30
Митове и легенди
Митове и легенди
документален филм /4 епизод/
09:00
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /21 епизод/
09:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /27 и 28 епизод/
10:00
Мъже без мустаци
Мъже без мустаци
детски тв филм /6 серия/
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
България от край до край
/4 епизод/
13:00
Музикална сцена БНТ1 Парсифал
опера от Рихард Вагнер, постановка на Софийската опера и балет /2 част/
15:30
Принцесата и понито
Принцесата и понито
детски игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Рейчъл Голденбърг, в ролите: Фиона Пери, Бил Обърст младши, Боби Джо Лейтън и др.
17:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
17:30
Спортна треска
Спортна треска
Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:05
Срещи с извънземни
Срещи с извънземни
документален филм /4 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Случки с бърколини
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Твърда игра
Твърда игра
игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Браян Робинс, в ролите: Киану Рийвс, Даян Лейн, Джон Хоукс и др.
22:45
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:00
Нощни птици
Нощни птици
/п/
00:00
Смъртоносната стая
Смъртоносната стая
игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Джонатан Лийбсман, в ролите: Ник Кенън, Клеа Дювал, Тимъти Хътън и др.(12)
01:35
Прокуден
Прокуден
игрален филм /2, последна част/п/
03:15
Срещи с извънземни
Срещи с извънземни
документален филм /4 епизод/п/
04:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
05:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/най-доброто/п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /22 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /29 епизод/
09:55
Лошите добри приятели
Лошите добри приятели
детски тв филм /3 епизод/
10:25
Под вълните на Черно море
документална поредица
10:35
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Ромеоктон, Скилойоан, Ромеоубиец, Цар Калоян/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /23 епизод/
13:25
Бакстър
Бакстър
тв филм /11 епизод/
13:50
Английският съсед
Английският съсед
4-сериен тв филм /България, 2011г./, 1 серия, режисьор Дочо Боджаков, в ролите: Лесли Грантам, Татяна Лолова, Румен Угрински, Николай Урумов и др.
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /24 епизод/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /7 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:35
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /8, последен епизод/
19:20
Как се прави?
26-сериен документален филм /Канада, 2007г./, 1 епизод
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:40
Спортни новини
Спортни новини
20:50
Агресията
Агресията
документален филм /България, 2015г./, режисьор Анна Петкова
22:30
Международен тероризъм след 1945 година
ООП - документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /5 епизод/(16)
00:35
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:45
По съвест
По съвест 5
тв филм /7 епизод/п/
01:40
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /24 епизод/п/
02:25
Международен тероризъм след 1945 година
ООП - документална поредица /п/
03:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
03:50
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Ромеоктон, Скилойоан, Ромеоубиец, Цар Калоян/п/
04:50
Как се прави?
документален филм /1 епизод/п/
05:15
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документален филм /8, последен епизод/п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /23 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /30 епизод/
09:55
Лошите добри приятели
Лошите добри приятели
детски тв филм /4 епизод/
10:25
Под вълните на Черно море
документална поредица
10:35
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Цар Иван Шишман - краят/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /24 епизод/
13:25
Бакстър
Бакстър
тв филм /12 епизод/
13:50
Английският съсед
Английският съсед
тв филм /2 серия/
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /25 епизод/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /8 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:35
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
6-сериен документален филм /САЩ, 2013г./, 1 епизод
19:20
Как се прави?
документален филм /2 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:50
Спортни новини
Спортни новини
21:05
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо
2-сериен игрален филм /Италия, 2013г./, 1 част, режисьор Рикардо Милани, в ролите: Джузепе Фиорело, Касия Смутниак, Алесандро Тибиери и др.
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /6 епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:40
По съвест
По съвест 5
тв филм /8 епизод/п/
01:35
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /25 епизод/п/
02:20
Туристически маршрути
/п/
03:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
03:50
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Цар Иван Шишман - краят/п/
04:50
Как се прави?
документален филм /2 епизод/п/
05:15
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
документален филм /1 епизод/п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /24 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /31 епизод/
09:55
Лошите добри приятели
Лошите добри приятели
детски тв филм /5 епизод/
10:25
Под вълните на Черно море
документална поредица
10:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските царици /1 част/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
/п/
13:55
Английският съсед
Английският съсед
тв филм /3 серия/
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /26 епизод/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /9 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:35
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
документален филм /2 епизод/
19:20
Как се прави?
документален филм /3 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:50
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо
игрален филм /2, последна част/
22:30
В кадър
В кадър
На лов за енергия/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /7 епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:40
По съвест
По съвест 5
тв филм /9 епизод/п/
01:35
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /26 епизод/п/
02:20
В кадър
В кадър
На лов за енергия/п/
03:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
03:50
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските царици /1 част/п/
04:50
Как се прави?
документален филм /3 епизод/п/
05:15
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
документален филм /2 епизод/п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /25 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /32 епизод/
09:55
Лошите добри приятели
Лошите добри приятели
детски тв филм /6 епизод/
10:20
Под вълните на Черно море
документална поредица
10:35
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Византия vs. България/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:55
Концерт на клавирно дуо Марко Скиаво и Серджо Маркеджани
Фестивал "Пиано екстраваганца"/п/
13:50
Английският съсед
Английският съсед
тв филм /4, последна серия/
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Музика на сърцето
Музика на сърцето
12-сериен тв филм /Италия, 2013г./, 1 епизод, режисьор Амброджо Ло Джудиче, в ролите: Франческа Каварин, Йоханес Брандруп и др./п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /10 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:25
Европейско първенство по волейбол: България - Русия /мъже/
пряко предаване от Катовице /Полша/
20:25
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:50
Спортни новини
Спортни новини
21:05
Сатен
Сатен
игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Крис Олнес, в ролите: Хамилтън фон Уотс, Мелиса Джоун Харт и др.
22:30
Отворени досиета
Отворени досиета: Петко Огойски
6-серийна документална поредица /1 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Димитър Коцев-Шошо/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /8 епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:40
По съвест
По съвест 5
тв филм /10 епизод/п/
01:35
Музика на сърцето
Музика на сърцето
тв филм /1 епизод/п/
02:25
Отворени досиета
Отворени досиета: Петко Огойски
документална поредица /1 филм/п/
03:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
03:55
Туристически маршрути
/п/
04:25
Днес и утре
Днес и утре /п/
04:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Византия vs. България/п/
05:55
България от край до край 4
/4 епизод/п/
06:25
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Космически кораб "Догстар"
Космически кораб "Догстар"
анимационен филм /26, последен епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /33 епизод/
09:55
Лошите добри приятели
Лошите добри приятели
детски тв филм /7 епизод/
10:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българите и другите народи/п/
11:25
Огън и плам
Огън и плам
документален филм /България, 2003г./, режисьор Иван Трайков
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Полицаят се жени
Полицаят се жени
игрален филм /копродукция, 1968г./, режисьор Жан Жиро, в ролите: Луи дьо Фюнес, Мишел Галабрю, Клод Жансак, Женевиев Гра и др.
14:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:15
Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието
14:45
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт /п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/най-доброто/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Мера според мера: Лятото на 1903
тв филм /4 серия/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:35
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
документален филм /3 епизод/
19:20
Как се прави?
документален филм /4 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:50
Големият влаков обир - Разказът на ченгето
Големият влаков обир: Разказът на ченгето
игрален филм /Великобритания, 2013г./, режисьор Джеймс Стронг, в ролите: Джим Броудбент, Джордж Костигън, Робърт Гленистър и др.
22:25
Отворени досиета: Алфред Фосколо
документална поредица /2 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Николай Василев/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Аферим
Аферим
игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Раду Жуде, в ролите: Теодор Корбан, Михал Каманеу, Алберто Диначе и др.(16)
01:15
Полицаят се жени
Полицаят се жени
игрален филм/п/
02:45
Отворени досиета: Алфред Фосколо
документална поредица /2 филм/п/
03:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
04:00
Днес и утре
Днес и утре /п/
04:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българите и другите народи/п/
05:35
Как се прави?
документален филм /4 епизод/п/
06:00
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
документален филм /3 епизод/п/
06:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
/п/
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:30
Пътеки
летни идеи за хармоничен живот
09:00
Космически кораб "Догстар"2
анимационен филм /1 епизод/
09:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /34 и 35 епизод/
10:00
Магна аура - изгубеният град
Магна Аура, изгубеният град
13-сериен детски тв филм /България, 2007г./, 1 и 2 серия, режисьор Ирина Попова, в ролите: Гюнтер Шос, Васил Василев-Зуека, Николай Урумов, Малин Кръстев, Елена Петрова и др.
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
/най-доброто/
13:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
14:05
Зачеркнатият класик
Зачеркнатият класик
документален филм /България, 2006г./, режисьори: Оскар Кръстанов и Коста Биков
15:00
Среднощен жребец
Среднощен жребец
игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Уилям Диър, в ролите: Крис Кристофърсън, Джодел Ферланд, Ейприл Телек и др.
16:35
Семеен бизнес
Семеен бизнес
тв филм
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/най-доброто/ Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен…с Ути Бъчваров
Животът е вкусен
/п/
18:55
Умно село
Умно село
Професия актьор /Борис Луканов/п/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Случки с бърколини
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Празници на изкуствата "Аполония 2017" - откриване
пряко предаване от Созопол
21:25
Европейско първенство по волейбол: България - Испания /мъже/
пряко предаване от Катовице /Полша/
23:25
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:40
Натрапчиви ритми
Натрапчиви ритми
игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Фани Ардан, в ролите: Азия Ардженто, Франко Неро, Нуно Лопес, Жерар Депардийо и др.
01:25
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо
2-сериен тв филм /1 част/п/
03:25
Семеен бизнес
Семеен бизнес
тв филм/п/
03:50
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
04:05
Днес и утре
Днес и утре /п/
04:30
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
05:25
Бразди
Бразди
/най-доброто/п/
06:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
06:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:10
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:30
Пътеки
летни идеи за хармоничен живот
09:00
Космически кораб "Догстар"2
анимационен филм /2 епизод/
09:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм /36 и 37 епизод/
10:00
Магна аура - изгубеният град
Магна Аура, изгубеният град
детски тв филм /3 и 4 серия/
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
България от край до край 4
/5 епизод/
13:00
Музикална сцена БНТ1 "Ернани" - опера от Джузепе Верди
15:10
Пътят към Изтока
Пътят към изтока
документален филм /Китай, 2017г./, режисьор Уан Джъ
15:45
Могъщият келт
Могъщият келт
детски игрален филм /Великобритания, 2005г./, режисьор Пиърс Елиът, в ролите: Робърт Карлайл, Джилиън Андерсън и др.
17:05
Непозната земя
Непозната земя
/п/
17:35
Спортна треска
Спортна треска
Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:05
Стоунхендж
Стоунхендж
документален филм /САЩ, 2013г./
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Случки с бърколини
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Пирин фолк 2017 - гала вечер
пряко предаване от Сандански
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:15
Нощни птици
Нощни птици
/п/
00:30
Служебен дълг
Служебен дълг
игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Браян Антони Рамирес, в ролите: Джереми Рей Валдес, Уолтър Перес, Фернанда Ромеро и др.(16)
02:15
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо
игрален филм /2, последна част/п/
04:05
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
05:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/най-доброто/п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо/най-доброто/
/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев - на живо от Созопол
10:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
130 години Сръбско-българска война/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:55
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /25 епизод/
13:20
Бакстър
Бакстър
тв филм /13, последен епизод/
13:45
По следите на капитан Грант
По следите на капитан Грант
7-сериен детски тв филм /копродукция, 1985г./, 1 серия, режисьор Станислав Говорухин, в ролите: Владимир Смирнов, Коста Цонев, Аня Пенчева, Явор Милушев и др.
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Музика на сърцето
Музика на сърцето
тв филм /2 епизод/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /11 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:25
Европейско първенство по волейбол: Словения - България /мъже/
пряко предаване от Краков /Полша/
20:25
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
21:00
Пъзел
Пъзел
игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Андрей Зинка, в ролите: Дан Нуту, Адриан Титиени, Йоана Павелеску и др. (12)
22:30
Отворени досиета: Георги Саръиванов
документална поредица /3 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Димитър Коцев-Шошо/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /9 епизод/(16)
00:35
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:45
Под водата
игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Антъни Хикокс, в ролите: Стивън Сегал, Вини Джоунс, Кристин Адамс и др. (12)
02:20
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
03:35
По съвест
По съвест 5
тв филм /11 епизод/п/
04:25
Музика на сърцето
Музика на сърцето
тв филм /2 епизод/п/
05:15
Стоунхендж
Стоунхендж
документален филм/п/
06:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо/най-доброто/
/п/
06:55
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев - на живо от Созопол
10:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Да се съюзиш със съседите - Балканската война/п/
11:30
Под вълните на Черно море
документална поредица
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:55
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /26, последен епизод/
13:20
Лошите добри приятели
Лошите добри приятели
детски тв филм /8 епизод/
13:45
По следите на капитан Грант
По следите на капитан Грант
детски тв филм /2 серия/
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Музика на сърцето
Музика на сърцето
тв филм /3 епизод/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
По съвест
По съвест 5
тв филм /12, последен епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
документален филм /4 епизод/
19:25
Как се прави?
документален филм /5 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Тихата планина
игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Ернст Госнер, в ролите: Уилям Мозли, Еуджения Константини, Клаудия Кардинале и др.
22:30
Отворени досиета: Катрин Макаров
документална поредица /4 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Любомир Младенов/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Под прикритие 5
Под прикритие 5
тв филм /10 епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:40
Готов да убива
Готов да убива
игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Майкъл Обловиц, в ролите: Стивън Сегал, Мишел Го, Кори Джонсън и др. (12)
02:10
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
03:25
По съвест
По съвест 5
тв филм /12, последен епизод/п/
04:25
Музика на сърцето
Музика на сърцето
тв филм /3 епизод/п/
05:15
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
документален филм /4 епизод/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
БНТ има нужда от финансова и технологична дисциплина, смята Константин Каменаров

13:26

БНТ има нужда от финансова и технологична дисциплина, смята Константин Каменаров

БНТ има нужда от финансова и технологична дисциплина, смята Константин Каменаров
Мащабни горски пожари бушуват в Хърватия

13:06

Мащабни горски пожари бушуват в Хърватия

Мащабни горски пожари бушуват в Хърватия
Откриха женско тяло във водите край Копенхаген

12:30

Откриха женско тяло във водите край Копенхаген

Откриха женско тяло във водите край Копенхаген

Филми в програмата днес
Градчето "Сидер Коув"

БНТ 1 | 22.08.2017 15:10

Градчето "Сидер Коув"

Градчето "Сидер Коув"
Пътуване в миналото

БНТ World | 22.08.2017 15:35

Пътуване в миналото

Пътуване в миналото
По съвест

БНТ 1 | 22.08.2017 16:55

По съвест

По съвест

Свалете програмите на БНТ

БНТ 1 Свали (Excel, 81 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 85.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 131 kb)
BNT World Свали (Excel, 89.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Двама души са загинали при земетресение на италианския остров Иския