Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи 2
Какво ще се случи 2
документален филм /13 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи 2
Какво ще се случи 2
документален филм /14 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
"Новодомци" - кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици
Нощни птици
вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
"Биг бенд Нишвил" /Сърбия/ и "Ню квартет Балаж Бади" /Унгария/
Международен джаз фестивал "Банско 2018"
00:30
Часът на истината
Часът на истината
игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Джейк Голдбъргър, в ролите: Томас Хейдън Чърч, Елизабет Шу, Мелиса Лио и др. (14)
02:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:00
100% будни
100% будни
/п/
04:05
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:05
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
информационно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
предаване за фолклор
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
предаване за религия и култура
15:00
Принцът и просякът
Принцът и просякът /Досьо Досев на 85 години /
игрален филм /България, 2005г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Досьо Досев, Иван Ранков, Пламен Димитров, Анета Сотирова, Ивайло Герасков и др.
16:40
Шоуто на Греъм Нортън 9/22
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Сара Миликън, Хю Грант, Джейсън Момоа, музика Кели Кларксън/п/ (12)
17:30
Джинс
Джинс
Родът на Георги Папакочев
18:00
Извън играта
Извън играта
развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
18:45
Частните музеи в Чехия: Музей на грамофоните
Частните музеи в Чехия: Музей на грамофоните
19:00
През коридорите на времето 2
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
документален филм /6 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Господин Селфридж
Господин Селфридж
тв филм /9 и 10, последен епизод/(12)
22:25
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:40
Не убивай
Студио "Х": Не убивай
тв филм /17 и 18 епизод/(12)
00:30
Мононоке
Мононоке
анимационен филм (16)
01:20
През коридорите на времето 2
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
документален филм /6 епизод/п/
02:05
Джинс
Джинс
Родът на Георги Папакочев/п/
02:35
Туристически маршрути
Туристически маршрути
03:00
Господин Селфридж
Господин Селфридж
тв филм /9 и 10, последен епизод/п/(12)
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
От Цветница до Великден
фолклорна програма
09:30
Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим
Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/
пряко предаване от храм "Св.Александър Невски"
11:25
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
# Европа
информационно предаване
13:00
Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск
пряко предаване от Ватикана
13:25
Църквите остават
документален филм
14:00
Библиотеката
Библиотеката
предаване за литература и култура с водещ Николай Колев
15:00
​Дивото зове
Дивото зове
игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Ричард Габай, в ролите: Кристофър Лойд, Тимъти Ботъмс, Вероника Картрайт и др.
16:35
Семейство Даръл 3
Семейство Даръл 2
тв филм /5 епизод/
17:25
Церемония по връчване наградите на Фондация "Енчо Керязов"
18:00
Джаз фестивал в Монтрьо "Микстейп"
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
През коридорите на времето 2
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
документален филм /7 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
В кадър
В кадър
Не всеки, който скита, е изгубен
21:15
Да возиш мис Дейзи
Да возиш мис Дейзи
игрален филм /САЩ, 1989г./, режисьор Брус Бересфорд, в ролите: Морган Фрийман, Джесика Танди, Дан Акройд, Пати Лупон и др.
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:15
Перфектни непознати
Перфектни непознати
игрален филм /Италия, 2016г./, режисьор Паоло Дженовезе, в ролите: Джузепе Батистон, Анна Фолиета, Марко Джалини и др.
01:00
През коридорите на времето 2
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
документален филм /7 епизод/п/
01:45
Не убивай
Студио "Х": Не убивай
тв филм /17 и 18 епизод/п/(12)
03:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
04:00
Извън играта
Извън играта
/п/
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи 2
Какво ще се случи 2
документален филм /14 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи 2
Какво ще се случи 2
документален филм /15 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Клуб "История.bg"
дискусионно предаване
22:00
Марс
Марс
тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
В памет на Виолета Гиндева Извън играта
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Марс
Марс
тв филм /4 епизод/п/
03:20
Малки истории
Малки истории
/п/
04:20
Зад кулисите на "Марс"
документален филм /САЩ, 2016г./, режисьор Еверардо Гут
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи 2
Какво ще се случи 2
документален филм /15 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи 2
Какво ще се случи 2
документален филм /16, последен епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Марс
Марс
тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /23, последен епизод/(16)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Марс
Марс
тв филм /5 епизод/п/
03:20
Клуб "История.bg"
/п/
04:20
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /23, последен епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи 2
Какво ще се случи 2
документален филм /16, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Мечтата за "Марс"
Мечтата за "Марс"
тв филм /САЩ, 2016г./, режисьор Лойд Лий Чои, в ролите: Некхебет Джъч, Уачет Джъч, Джойс Уонг и др.
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Достоевски
Достоевски
тв филм /7 епизод/ (14)
22:00
Марс
Марс
тв филм /6, последен епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /24, последен епизод/(16)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Марс
Марс
тв филм /6, последен епизод/п/
03:20
Достоевски
Достоевски
тв филм /7 епизод/п/ (14)
04:15
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /24, последен епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Магията на българския иконостас
Магията на българския иконостас
документален филм /България, 2001г./, режисьор Костадин Бонев
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Да затвориш кръга
Да затвориш кръга
игрален филм /копродукция, 2007г./, режисьор Ричард Атънбъро, в ролите: Шърли Маклейн, Кристофър Плъмър, Дилан Робъртс и др.(12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Вечната музика
Вечната музика
предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
00:00
Улови момента
Улови момента с Милен Атанасов
предаване за иновации и нови технологии/п/
00:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:30
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Перфектните непознати
игрален филм /п/
04:25
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
05:25
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:40
Магията на българския иконостас
Магията на българския иконостас
документален филм /п/
06:10
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:35
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Две опашчици
Две опашчици
анимационен филм /Русия, 2018г./, режисьор Виктор Азеев
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Отвъд петолинието
филм за операта "Янините девет братя"
14:00
Малки истории
Малки истории
предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:30
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:55
Духът и неговото златно съкровище
Духът и неговото златно съкровище
детски игрален филм /Чехия, 2013г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Виктор Прайс, Иржина Бохдалова, Вероника Кубаржова и др.
17:30
Евроизбори 2019: Встъпителни клипове
17:45
Пътят на воина
Пътят на воина
документален филм /България, 2017г./, режисьор Христо Димитров - Хиндо
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Достоевски
Достоевски
тв филм /8, последен епизод/ (14)
21:45
Битие
Битие
игрален филм /копродукция, 1994г./, режисьор Ермандо Олми, в ролите: Омеро Антонути, Анаби Абделиалил, Пол Скофийлд и др.
23:25
Отец Иван и неговите деца
Отец Иван и неговите деца
документален филм /България, 2010г./, режисьор Георги Стоев - Джеки
00:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:30
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
03:25
Достоевски
Достоевски
тв филм /8, последен епизод/ (14)
04:25
Битие
Битие
игрален филм/п/
06:00
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:25
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
07:10
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова - Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
информационно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие
13:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество: Слизане на Благодатния огън в църквата при Божи гроб
пряко предаване от Йерусалим
14:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
предаване за фолклор
15:30
Слушай сърцето си
Слушай сърцето си
игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Мат Томпсън, в ролите: Кент Моран, Алексия Расмунсен, Франк Уотсън и др.
17:30
Джинс
Джинс
Родът на проф.Андрей Пантев
18:00
Извън играта
Извън играта
развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
18:45
Умно село
Умно село
Осветените дворове /Веско Велев - художник/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:20
Моисей
Моисей
игрален филм /копродукция, 1996г./, 1 и 2 част, режисьор Роджър Йънг, в ролите: Бен Кингсли, Франк Ланджела, Кристофър Лий и др.(12)
23:30
Празнично Пасхално богослужение
пряко предаване от храм "Св.Александър Невски"
00:30
Концерт на Андреа Бочели
02:00
Да затвориш кръга
Да затвориш кръга
игрален филм /п/(12)
04:00
Джинс
Джинс
Родът на проф.Андрей Пантев/п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Моисей
Моисей
игрален филм /1 част/п/
07:35
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова - Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
10:55
Празнично богослужение за Второ Възкресение
пряко предаване от храм "Св.Неделя"
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
# Европа
информационно предаване
13:00
Концерт на Андреа Бочели
/п/
14:30
Адио, Рио
Адио, Рио
игрален филм /България, 1989г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Филип Трифонов, Ваня Цветкова, Петър Попйорданов, Георги Мамалев и др.
15:55
Семейство Даръл 3
Семейство Даръл 2
тв филм /6, последен епизод/
16:45
Нощ на звездите
цирков спектакъл организиран от фондация "Енчо Керязов"
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Концерт на Шърли Беси
19:55
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Американецът
Американецът
игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Антон Корбийн, в ролите: Джордж Клуни, Ирина Бьорклънд, Ларс Хелм и др.(14)
22:20
Концерт на Каро Емералд
23:50
Мисията
Мисията
игрален филм /Великобритания, 1986г./, режисьор Ролан Жофе, в ролите: Робърт Де Ниро, Джеръми Айрънс, Ейдън Куин и др.(12)
01:55
Слушай сърцето си
Слушай сърцето си
игрален филм/п/
03:40
Американецът
Американецът
игрален филм/п/(14)
05:25
Моисей
Моисей
игрален филм /2, последна част/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
11:00
Птицата
Птицата
тв филм /България, 2003г./, режисьор Галина Кралева, в ролите: Виктория Димитрова, Бойка Велкова, Йосиф Сърчаджиев, Асен Блатечки и др.
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:20
Международен цирков фестивал Монте Карло
15:30
Изискана кухня
Изискана кухня
игрален филм /Франция, 2012г./, режисьор Кристиан Венсан, в ролите: Катрин Фро, Артюр Дюпон, Жан-Марк Руло и др.
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
 Франк Синатра - Главното събитие
Франк Синатра - Главното събитие
музикален филм
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Булката беглец
Булката беглец
игрален филм /САЩ, 1999г./, режисьор Гари Маршал, в ролите: Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Джон Кюсак, Рита Уилсън и др.
22:30
Награди за изкуство "Стоян Камбарев" 2019
церемония по връчването
00:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:00
100% будни
100% будни
/п/
02:10
Изискана кухня
Изискана кухня
игрален филм/п/
03:50
Туристически маршрути
Туристически маршрути
04:15
Часът на истината
Часът на истината
игрален филм /п/ (14)
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дъщерята на Клио
Дъщерята на Клио /90 години от рождението на Вера Мутафчиева/
документален филм /България, 2006г./, режисьор Дамян Петров
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
8-сериен документален филм /САЩ, 2013г./, 1 епизод
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Комитски времена
Комитски времена
тв филм /България, 1989г./, режисьор Николай Акимов, в ролите: Кирил Варийски, Маргарита Карамитева, Христо Гърбов и др.
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Гвардия
Гвардия
4-сериен тв филм /Украйна, 2015г./, 1 епизод, режисьор Алексий Шапарев, в ролите: Алексей Горбунов, Вано Янтбелидзе, Ахтем Сеитбалаев, Виктория Токманенко и др. (14)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
/п/
02:15
Булката беглец
Булката беглец
игрален филм /п/
03:20
Гвардия
Гвардия
тв филм /1 епизод/п/ (14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Жиравчето
тв филм /България, 1988г./, режисьори: Боян Даскалов и Николай Георгиев, в ролите: Росен Пенчев, Валентин Ганев, Пламена Гетова и др.
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Горе на черешата
Горе на черешата
тв филм /България, 1984г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Веселин Прахов, Тодор Трънкаров, Цветана Узунова, Минчо Минчев и др.
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:20
Фолклорна танцова панорама
14:20
Героите на Шипка
Героите на Шипка
игрален филм /копродукция, 1954г./, режисьор Сергей Василиев, в ролите: Иван Переверзев, Виктор Авдюшко, Петко Карлуковски, Апостол Карамитев, Стефан Пейчев и др.
16:20
Световна купа по ски - Банско 2019
документален филм
16:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:20
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
17:50
Ерудитъ 1928
Ерудитъ 1928
тв филм /България, 2005г./, режисьор Андрей Слабаков, в ролите: Ернестина Шинова, Христо Гърбов, Тончо Токмакчиев и др.
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Тържествена заря-проверка по случай 143 години от Априлската епопея
пряко предаване от Панагюрище
21:15
Мъжки времена
Мъжки времена
игрален филм /България, 1977г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Григор Вачков, Мариана Димитрова, Павел Поппандов, Велко Кънев, Никола Тодев и др.
23:30
Гвардия
Гвардия
тв филм /2 епизод/
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
/п/
02:15
Мисията
Мисията
игрален филм /п/ (12)
04:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
05:00
Гвардия
Гвардия
тв филм /2 епизод/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /1 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката
анимационен филм
14:55
Приключенията на горските мечоци
52-сериен анимационен филм
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
13-сериен детски тв филм /Великобритания, 2009г./
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /2 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Втори дубъл
Втори дубъл
тв филм /копродукция, 2011г./, режисьор Надежда Косева, в ролите: Светла Цоцоркова и Стефан А. Щерев
21:30
Студио "Футбол"
22:00
Футбол: Арсенал - Валенсия, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
пряко предаване от Лондон
00:10
Улови момента
Улови момента с Милен Атанасов
предаване за иновации и нови технологии/п/
00:40
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:40
100% будни
100% будни
/п/
02:40
Малки истории
Малки истории
/п/
03:45
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
04:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
04:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
05:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /2 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм /3 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
"Новодомци" - кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици
Нощни птици
вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Концерт на "Vladigeroff bros"
Празници на изкуствата - Аполония 2017/п/
00:35
​Непознат ​
Непознат
игрален филм /Испания, 2015г./, режисьор Дани де ла Торе, в ролите: Луис Тосар, Хавиер Гутиерес, Елвира Мингес и др. (14)
02:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:15
100% будни
100% будни
/п/
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Премиерът Борисов инспектира новоизградения бул. „Васил Левски“ във Варна

22:50

Премиерът Борисов инспектира новоизградения бул. „Васил Левски“ във Варна

Премиерът Борисов инспектира новоизградения бул. „Васил Левски“ във Варна
Украйна прие закон за задължително използване на украински език

22:43

Украйна прие закон за задължително използване на украински език

Украйна прие закон за задължително използване на украински език
Нов комплекс за обучение за безопасност на движението откриха в София

22:29

Нов комплекс за обучение за безопасност на движението откриха в София

Нов комплекс за обучение за безопасност на движението откриха в София

Филми в програмата днес
Три свещи. Белези от Балканските войни 00:00:30

БНТ World | 26.04.2019 15:00

Три свещи. Белези от Балканските войни

Три свещи. Белези от Балканските войни
Гимназия "Черна дупка"

БНТ 1 | 26.04.2019 15:30

Гимназия "Черна дупка"

Гимназия "Черна дупка"
Салто мортале

БНТ HD | 26.04.2019 15:45

Салто мортале

Салто мортале

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 54.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 52 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 100 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 73.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 56.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 70 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 98.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 64 kb)

РЕКЛАМА

От новините Какво ще е отражението на слетите почивни дни върху икономиката?