Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
здравно предаване с водеща Мария Андонова/най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров /п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност
12-сериен тв филм /Италия, 2017г./, 1 епизод, режисьор Фабрицио Коста, в ролите: Ванеса Инконтрада, Джузепе Дзено, Елеонора Гаджеро и др.
14:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
15:00
Швеция - Република Корея, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Нижни Новгород
17:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
18:00
Белгия - Панама, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Сочи
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Тунис - Англия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Волгоград
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 3
тв филм /9 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
00:55
Швеция - Република Корея, среща от Световното първенство по футбол
/п/
02:45
Белгия - Панама, среща от Световното първенство по футбол
/п/
04:35
Въпрос на чест
Въпрос на чест 3
тв филм /9 епизод/п/(16)
05:30
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
здравно предаване с водеща Мария Андонова/най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност
тв филм /2 епизод/
14:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
15:00
Колумбия - Япония, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Саранск
17:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
18:00
Полша - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Москва
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Русия - Египет, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Санкт Петербург
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 3
тв филм /10 епизод/(16)
00:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
01:00
Колумбия - Япония, среща от Световното първенство по футбол
/п/
02:50
Полша - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол
/п/
04:40
Въпрос на чест
Въпрос на чест 3
тв филм /10 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
здравно предаване с водеща Мария Андонова /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност
тв филм /3 епизод/
14:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
15:00
Португалия - Мароко, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Москва
17:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
18:00
Уругвай - Саудитска Арабия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Ростов на Дон
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Иран - Испания, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Казан
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 3
тв филм /11 епизод/(16)
00:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
01:00
Португалия - Мароко, среща от Световното първенство по футбол
/п/
02:50
Уругвай - Саудитска Арабия, среща от Световното първенство по футбол
/п/
04:40
Въпрос на чест
Въпрос на чест 3
тв филм /11 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
здравно предаване с водеща Мария Андонова /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност
тв филм /4 епизод/
14:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
15:00
Дания - Австралия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Самара
17:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
18:00
Франция - Перу, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Екатеринбург
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Аржентина - Хърватия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Нижни Новгород
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 3
тв филм /12, последен епизод/(16)
00:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
01:00
Дания - Австралия, среща от Световното първенство по футбол
/п/
02:50
Франция - Перу, среща от Световното първенство по футбол
/п/
04:40
Въпрос на чест
Въпрос на чест 3
тв филм /12, последен епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
10:30
Зелената линейка
Зелената линейка
здравно риалити с водеща Ива Димитрова /най-доброто/
11:30
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност
тв филм /5 епизод/
14:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
15:00
Бразилия - Коста Рика, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Санкт Петербург
17:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
18:00
Нигерия - Исландия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Волгоград
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Сърбия - Швейцария, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Калининград
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Адел на живо в Лондон
00:50
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
01:05
Бразилия - Коста Рика, среща от Световното първенство по футбол
/п/
02:55
Нигерия - Исландия, среща от Световното първенство по футбол
/п/
04:45
Денят започва с култура
Денят започва с Култура /п/
06:00
Зелената линейка
Зелената линейка
/най-доброто/п/
07:00
Инуяша
Инуяша анимационен филм
07:25
Животни по пижами
анимационен филм/п/
07:50
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:05
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут тв филм/п/
08:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
10:30
Почти вълшебно приключение
Почти вълшебно приключение
двусериен детски тв филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев и др.
11:30
Клиника на третия етаж
Клиника на третия етаж тв филм
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Бразди
Бразди предаване за земеделие
13:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов/п/
14:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
15:00
Белгия - Тунис, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Москва
17:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
18:00
Република Корея - Мексико, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Ростов на Дон
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Германия - Швеция, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Сочи
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Студио Х: Тайният агент
Студио Х: Тайният агент
тв филм /4, последен епизод/
00:30
Белгия - Тунис, среща от Световното първенство по футбол
/п/
02:20
Република Корея - Мексико, среща от Световното първенство по футбол
/п/
04:15
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
04:30
Отблизо с Мира
развлекателно предаване с водещ Мира Добрева/п/
05:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие/п/
06:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов/п/
07:00
Инуяша
Инуяша анимационен филм
07:25
Животни по пижами
анимационен филм/п/
07:50
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:05
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут тв филм/п/
08:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
10:30
Почти вълшебно приключение
Почти вълшебно приключение
двусериен детски тв филм /2, последна серия/
11:30
Клиника на третия етаж
Клиника на третия етаж тв филм
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
#Европа
#Европа информационно предаване с водещ Петър Георгиев
13:00
Световното накратко
студийна програма
13:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа
Децата на Балканите - с духовност в Европа
14:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
15:00
Англия - Панама, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване Нижни Новгород
17:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Екатеринбург
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Полша - Колумбия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Казан
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Огнен трус
Огнен трус
игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Джеф Браун, в ролите: Александра Пол, Зоу Баркър, Найджъл Барбър и др.
01:10
Англия - Панама, среща от Световното първенство по футбол
/п/
03:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол
/п/
05:00
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
05:15
България от край до край 6
/9 филм/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност тв филм /6 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец
Сребристият жребец 42-сериен анимационен филм /Австралия, 1998г./
15:35
Гласувайте за Беки
Гласувайте за Беки 26-сериен тв филм /Канада, 2009г./
16:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Уругвай - Русия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Самара
19:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Испания - Мароко, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Калининград
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4 тв филм /1 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
00:55
Саудитска Арабия - Египет, среща от Световното първенство по футбол
/запис/
02:45
Иран - Португалия, среща от Световното първенство по футбол
/запис/
04:35
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4 тв филм /1 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност тв филм /7 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки
Гласувайте за Беки
тв филм
16:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Дания - Франция, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Москва
19:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Нигерия - Аржентина, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Санкт Петербург
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4 тв филм /2 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
00:55
Австралия - Перу, среща от Световното първенство по футбол
/запис/
02:45
Исландия - Хърватия, среща от Световното първенство по футбол
/запис/
04:35
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4 тв филм /2 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност тв филм /8 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки
Гласувайте за Беки
тв филм
16:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Република Корея - Германия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Казан
19:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Сърбия - Бразилия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Москва
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4 тв филм /3 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
00:55
Мексико - Швеция, среща от Световното първенство по футбол
/запис/
02:45
Швейцария - Коста Рика, среща от Световното първенство по футбол
/запис/
04:35
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4 тв филм /3 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност тв филм /9 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки
Гласувайте за Беки
тв филм
16:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Япония - Полша, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Волгоград
19:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
19:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Англия - Белгия, среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Калининград
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4 тв филм /4 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
00:55
Сенегал - Колумбия, среща от Световното първенство по футбол
/запис/
02:45
Панама - Тунис, среща от Световното първенство по футбол
/запис/
04:35
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4 тв филм /4 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Зелената линейка
Зелената линейка /най-доброто/
11:30
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве /п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност тв филм /10 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт
Сийбърт анимационен филм
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Гласувайте за Беки
Гласувайте за Беки
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Създаването на "плюс един"
Създаването на "Плюс един" игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Мери Макгъкиан, в ролите: Майкъл Еклънд, Лотер Блюто, Джералдин Чаплин и др.
18:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
18:15
Игра на пропаганда
Игра на пропаганда документален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Алваро Лонгория
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Тържествен концерт за официалното закриване на Българското председателство на Съвета на ЕС 2018
в програмата: "Симфония №8" от Густав Малер
23:45
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
00:00
Дама, поп, асо, шпионин
Дама, поп, асо, шпионин игрален филм /копродукция, 2011г./, режисьор Томас Алфредсон, в ролите: Гари Олдман, Колин Фърт, Бенедикт Къмбърбач, Том Харди и др.(14)
02:05
Денят започва с култура
Денят започва с Култура /п/
03:25
Създаването на "плюс един"
Създаването на "Плюс един" игрален филм /п/
04:55
Зелената линейка
Зелената линейка /най-доброто/п/
05:55
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев /п/
07:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм
07:25
Животни по пижами
анимационен филм/п/
07:50
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:05
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм/п/
08:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
10:30
Думата на краля
Думата на краля
игрален филм /Чехия, 2001г./, режисьор Крищоф Ханзлик, в ролите: Марош Крамар, Клара Исова, Луцие Вондрачкова и др.
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Бразди
Бразди
предаване з аземеделие
13:25
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
14:15
Скъпа моя, скъпи мой
Скъпа моя, скъпи мой /80г. от рождението на Едуард Захариев/
игрален филм /България, 1985г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Мариана Димитрова, Пламен Сираков, Рая Бъчварова, Антон Радичев и др.
16:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
17:00
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Казан
19:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Сочи
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Страхотни момичета
Страхотни момичета
игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Наоми Фонър, в ролите: Дакота Фанинг, Елизабет Олсън, Бойд Холбрук и др.(12)
01:20
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
/п/
03:10
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
/п/
05:10
Днес и утре
Днес и утре
05:40
Бразди
Бразди
/п/
06:05
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика /п/
07:00
Инуяша
Инуяша анимационен филм
07:25
Животни по пижами
анимационен филм/п/
07:50
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:05
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут тв филм/п/
08:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
10:30
Вълшебният таван
Вълшебният таван игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Майкъл Ландън Младши, в ролите: Джейн Сиймор, Том Скерит, Елън Бърнстин и др.
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Европейското председателство на България
Европейското председателство на България
документален филм
13:00
Световното накратко
студийна програма
13:30
Извън играта
Извън играта Христо Стоичков /1 част/п/
14:00
BG Music Festival 2018
фестивална вечер
16:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Москва
19:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Нижни Новгород
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Фатално изпълнение
Фатално изпълнение игрален филм /Канада, 2013г./, режисьор Джордж Ершбамер, в ролите: Никол Том, Дейвид Палфи, Стив Бейкик и др.
01:20
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
/п/
03:10
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
/п/
05:15
Днес и утре
Днес и утре
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
09:10
Кадифе 1
Кадифе
16-сериен тв филм /Испания, 2014г./, 1 и 2 епизод, режисьор Карлос Седес, в ролите: Паула Ечевария, Мигел Анхел Силвестре, Аитана Санчес Хихон и др.
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко
студийна програма
13:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
13:30
В неизвестност
В неизвестност
тв филм /11 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
15:10
Сребристият жребец
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки
Гласувайте за Беки
тв филм
16:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
17:00
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Самара
19:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
21:00
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
пряко предаване от Ростов на Дон
23:00
Трето полувреме
Трето полувреме
коментарно студио
23:45
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4
тв филм /5 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
00:55
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
/п/
02:45
Осминафинална среща от Световното първенство по футбол
/п/
04:35
Въпрос на чест
Въпрос на чест 4
тв филм /5 епизод/п/(16)
05:30
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Катастрофа между камион и кола затвори пътя Разград - Русе

17:47

Катастрофа между камион и кола затвори пътя Разград - Русе

Катастрофа между камион и кола затвори пътя Разград - Русе
Жалба до ВАС спира поръчката за закупуване на линейки

17:35

Жалба до ВАС спира поръчката за закупуване на линейки

Жалба до ВАС спира поръчката за закупуване на линейки
Президентът награди с държавни отличия дейци на културата и изкуството

16:56

Президентът награди с държавни отличия дейци на културата и изкуството

Президентът награди с държавни отличия дейци на културата и изкуството

Филми в програмата днес
Капри

БНТ 2 | 25.06.2018 18:00

Капри

Капри
Цариградски разговори с Тончо Жечев

БНТ 2 | 25.06.2018 19:20

Цариградски разговори с Тончо Жечев

Цариградски разговори с Тончо Жечев
Мера според мера

БНТ World | 25.06.2018 20:30

Мера според мера

Мера според мера

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 74 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 102 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 122 kb)
BNT World Свали (Excel, 108.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 74.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 94 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 110.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 102.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините ​Топлата вода и парното може да поскъпват със 7% от 1 юли