Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Бизнес.БГ
Бизнес.БГ
/п/
13:00
България от край до край 9
/п/
13:30
Културното наследство на България
Културното наследство на България
документален филм /4 част/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Капри
Капри
тв филм /76, последен епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Местни избори 2019: Диспут
пряко предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Потомци на слънцето
Потомци на слънцето
тв филм /15 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Някъде
Някъде
игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор София Копола, в ролите: Стивън Дорф, Ел Фанинг, Крис Понтиъс, Лаура Чиати и др.
22:40
Национални съкровища на Чехия: Плечник
Национални съкровища на Чехия: Тршебон
документален филм
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 3
тв филм /12 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Потомци на слънцето
Потомци на слънцето
тв филм /15 епизод/п/
03:20
Днес и утре
Днес и утре
03:45
Капри
Капри
тв филм /76, последен епизод/п/
04:40
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 3
тв филм /12 епизод/п/(12)
05:25
Още от деня
Още от деня
/п/
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Династията Романови
Династията Романови
документална поредица /5 епизод/
13:30
Културното наследство на България
Културното наследство на България
документален филм /5 част/
14:00
Малки истории
Малки истории
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Потомци на слънцето
Потомци на слънцето
тв филм /16, последен епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Студио Футбол
Студио Футбол
21:45
Футбол: Черна Гора - България, квалификация за Европейско първенство 2020
пряко предавне от Подгорица
00:10
На живо по БНТ и онлайн световната квалификация България - Швеция
Обзор Футбол
00:40
Другата жена
Другата жена
игрален филм /Канада, 2008 г./, режисьор Джейсън Пристли, в ролите: Джоузи Бисе, Тед Уитол, Макензи Портър, Лиса Мари Карук и др. (12)
02:10
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:10
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:20
Още от деня
Още от деня
/п/
05:00
Династията Романови
Династията Романови
документална поредица /5 епизод/
06:00
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:25
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
07:10
Спилитим и Рашо
Спилитим и Рашо
тв филм
07:25
Патиланско царство
Патиланско царство
тв филм
07:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
11:00
# Агресия
# Агресия
документален филм /България, 2019г./, режисьор Еленко Касалийски
11:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Бразди
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
15:00
Службогонци
Службогонци /85 години от рождението на Хиндо Касимов/
игрален филм /България, 1985 г./, режисьор Коста Наумов, в ролите: Славчо Пеев, Добринка Станкова, Ева Тупарова, Вълчо Камарашев, Хиндо Касимов, Анета Сотирова и др.
16:40
Национални съкровища на Чехия: Плечник
Национални съкровища на Чехия: Балнеоложкият триъгълник
документален филм
17:00
Вечната музика
Вечната музика
17:30
След милион години
След милион години
документален филм /3 епизод/
18:30
Извън играта
Извън играта
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Спортни новини
Спортни новини
20:30
Господин Селфридж 2
Господин Селфридж 2
тв филм /8 и 9 епизод/ (12)
22:05
По света и у нас
По света и у нас
22:20
Две легенди
Студио "Х": Две легенди
тв филм /2 епизод/ (12)
23:55
Скрийте усмивките си
Скрийте усмивките си
игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Даниъл Патрик Карбоун, в ролите: Райън Джоунс, Нейтън Варнсън, Кристина Старбък, Колм О Лиъри и др.
01:20
Другата жена
Другата жена
игрален филм /п/ (12)
03:00
Потомци на слънцето
Потомци на слънцето
тв филм /16, последен епизод/п/
04:00
Извън играта
Извън играта
/п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Пътеки
Пътеки
07:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Домът на вярата
Домът на вярата
Поморийски манастир "Св. Георги"
13:00
Библиотеката
Библиотеката
14:00
Сага за попилените възможности
Сага за попилените възможности
документален филм /България, 2018г./, режисьор Ралица Димитрова
15:00
Господин Селфридж 2
Господин Селфридж 2
тв филм /8 и 9 епизод/п/ (12)
16:30
Джаз фестивал в Монтрьо "Микстейп"
17:00
Как да правим изумителни снимки?
Как да правим изумителни снимки?
документална поредица
17:30
Арена спорт
Арена Спорт
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Спортни новини
Спортни новини
20:30
В кадър
В кадър
21:00
Дами канят
Дами канят
игрален филм /България, 1980г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Стефан Данаилов, Цветана Манева, Мариана Димитрова, Доротея Тончева, Георги Русев и др.
22:30
По света и у нас
По света и у нас
22:45
Здрач. Новолуние
Здрач Новолуние
игрален филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Крис Уайц, в ролите: Кристен Стюарт, Робърт Патинсън, Тейлър Лаутнър, Ашли Грийн и др. (12)
00:55
Две легенди
Студио "Х": Две легенди
тв филм /2 епизод/п/ (12)
02:25
Скрийте усмивките си
Скрийте усмивките си
игрален филм /п/
03:55
Пътеки
Пътеки
/п/
04:40
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
13:30
Културното наследство на България
Културното наследство на България
документален филм /6, последна част/
14:00
Малки истории
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Сребристият жребец
Сребристият жребец
39-сериен анимационен филм / Австралия, 1998г./, 1 епизод
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
13-сериен тв филм /Великобритания,2009г./, 1 епизод
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
17:05
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
54-сериен тв филм /Южна Корея, 2003г./, 1 епизод, режисьор И Бьонг-хун, в ролите: И Йонг-е, Чи Джин-и, Хонг Ни-на, Им-хо, Им Хьон-шик, Към Бо-ра, Янг Ми-гьонг и др.
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Студио Футбол
Студио Футбол
21:45
Футбол: България - Англия, квалификация за Европейско първенство 2020
пряко предаване от София
00:10
На живо по БНТ и онлайн световната квалификация България - Швеция
Обзор Футбол
00:40
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:40
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:40
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /1 епизод/п/
03:45
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт
04:00
Малки истории
Малки истории
/п/
05:00
Още от деня
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Островът на цар Самуил
Островът на цар Самуил
документален филм /България, 2003г./, режисьор Ралица Димитрова
13:30
Културното наследство на България 2
4-сериен документален филм /България, 2010г./, 1 серия, режисьор Бойчо Божиновски
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
17:05
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /2 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
22:00
БНТ на 60
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 3
тв филм /13, последен епизод/(12)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /2 епизод/п/
03:15
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
03:45
Извън играта
Извън играта
/п/
04:15
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 3
тв филм /13, последен епизод/п/(12)
05:00
Още от деня
Още от деня
/п/
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум
Референдум
/п/
13:30
Културното наследство на България 2
документален филм /2 серия/
14:00
Малки истории
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Местни избори 2019: Диспут
пряко предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /3 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Епидемията от африканска чума по свинете и бъдещето на свиневъдството
Бизнес.БГ
21:30
Джинс
Джинс
22:00
БНТ на 60
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /1 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /3 епизод/п/
03:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
04:15
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /1 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Бизнес.БГ
Бизнес.БГ
/п/
13:00
В кадър
В кадър
Краят на хартиената епоха/п/
13:30
Културното наследство на България 2
документален филм /3 серия/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Местни избори 2019: Диспут
пряко предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /4 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Какво правихме през ваканцията
Какво правихме през ваканцията
игрален филм /Великобритания, 2014г./, режисьори: Анди Хамилтън и Гай Дженкин, в ролите: Розамунд Пайк, Дейвид Тенант, Били Конъли, Бен Милър и др.
22:40
Национални съкровища на Чехия: Плечник
Национални съкровища на Чехия: Плечник
документален филм
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /2 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /4 епизод/п/
03:25
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт
03:40
Вечната музика
Вечната музика
/п/
04:10
Джинс
Джинс
/п/
04:40
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /2 епизод/п/(12)
05:25
Още от деня
Още от деня
/п/
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Династията Романови
Династията Романови
документална поредица /6 епизод/
13:30
Културното наследство на България 2
документален филм /4, последна серия/
14:00
Малки истории
Малки истории
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Разследването на Мун
Разследването на Мун
тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
17:00
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /5 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
22:00
БНТ на 60
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Концерт на Малина Мой /САЩ/
Международен джаз фестивал Банско 2019
00:30
В търсене на Грейсланд
В търсене на Грейсланд
игрален филм /САЩ, 1998г./, режисьор Дейвид Унклър, в ролите: Харви Кайтел, Бриджет Фонда, Гретхен Мол, Джонатан Шек и др.
02:10
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:10
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:15
Още от деня
Още от деня
/п/
04:55
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:00
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:25
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
07:10
Спилитим и Рашо
Спилитим и Рашо
тв филм
07:25
Патиланско царство
Патиланско царство
тв филм
07:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Как да правим изумителни снимки?
Как да правим изумителни снимки?
документалена поредица /п/
11:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Бразди
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
15:00
Дамата с кученцето
Дамата с кученцето /Мариус Куркински на 50 години /
моноспектакъл по разкази на А.Чехов /България, 1997г./, постановка Мариус Куркински, режисьор Дамян Петров
16:35
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера
документален филм
17:00
Вечната музика
Вечната музика
17:30
След милион години
След милион години
документален филм /4 епизод/
18:20
Частните музеи в Чехия: Музей на мелничарството
18:30
Извън играта
Извън играта
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Спортни новини
Спортни новини
20:30
Господин Селфридж 2
Господин Селфридж 2
тв филм /10, последен епизод/ (12)
21:20
Господин Селфридж 3
Господин Селфридж 3
10-сериен тв филм /1 епизод/ (12)
22:05
По света и у нас
По света и у нас
22:20
Две легенди
Студио "Х": Две легенди
тв филм /3 епизод/ (12)
23:50
Болката
Болката
игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Върнън Мортенсен, в ролите: Кърк Харис, Джон Савидж, Райън Балънс, Ивон Делароса, Майкъл Мадсън и др. (14)
01:25
Династията Романови
Династията Романови
документална поредица /6 епизод/ /п/
02:20
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /5 епизод/п/
03:30
Частните музеи в Чехия: Музей на мелничарството
03:40
След милион години
След милион години
документален филм /4 епизод/п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Пътеки
Пътеки
07:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:55
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Домът на вярата
Домът на вярата
13:00
Библиотеката
Библиотеката
14:00
Следваща спирка - кино "Одеон"
Следваща спирка - кино Одеон
документален филм /България, 2015г./, режисьор Екатерина Минкова
15:15
Господин Селфридж 2
Господин Селфридж 2
тв филм /10, последен епизод/п/ (12)
16:00
Господин Селфридж 3
Господин Селфридж 3
тв филм /1 епизод/п/ (12)
16:50
Частните музеи в Чехия: Музей на филмовото изкуство
17:00
Как да правим изумителни снимки?
Как да правим изумителни снимки?
документална поредица
17:30
Арена спорт
Арена Спорт
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Спортни новини
Спортни новини
20:30
България от край до край 9
21:00
Крадецът на праскови
Крадецът на праскови
игрален филм /България, 1964г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Невена Коканова, Раде Маркович, Михаил Михайлов, Наум Шопов, Иван Братанов и др.
22:25
По света и у нас
По света и у нас
22:40
Здрач Затъмнение
игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Дейвид Слейд, в ролите: Кристен Стюарт, Робърт Патинсън, Тейлър Лаутнър, Брайс Далас Хауърд и др. (12)
00:45
Две легенди
Студио "Х": Две легенди
тв филм /3 епизод/п/ (12)
02:15
В търсене на Грейсланд
В търсене на Грейсланд
игрален филм /п/
03:55
Пътеки
Пътеки
/п/
04:40
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
13:30
Кокиче в блатото
Кокиче в блатото
документален филм /България, 2010г./, режисьор Ралица Димитрова
14:00
Малки истории
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
17:05
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /6 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Реформите на Александър Стамболийски
22:00
БНТ на 60
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /3 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца тв филм /6 епизод/п/
03:15
Малки истории
Малки истории
/п/
04:15
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /3 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Реформите на Александър Стамболийски/п/
13:30
Огън и плам
Огън и плам
документален филм /България, 2003г./, режисьор Иван Трайков
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
17:05
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /7 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
22:00
БНТ на 60
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /4 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца тв филм /7 епизод/п/
03:15
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
03:45
Извън играта
Извън играта
/п/
04:15
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /4 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня
Още от деня
/п/
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум
Референдум
/п/
13:30
Кълна се - аз всичко бих повторил
документален филм /България, 2010г./, режисьор Йордан Йорданов
14:00
Малки истории
Малки истории
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Местни избори 2019: Диспут
пряко предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /8 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Епидемията от африканска чума по свинете и бъдещето на свиневъдството
Бизнес.БГ
21:30
Джинс
Джинс
22:00
БНТ на 60
БНТ на 60
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /5 епизод/(12)
00:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Съкровище в двореца
Съкровище в двореца
тв филм /8 епизод/п/
03:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
04:15
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /5 епизод/п/(12)
05:00
Още от деня
Още от деня
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:00
ВСС провежда избор за главен прокурор на Република България
пряко предаване
10:40
Днес и утре
Днес и утре
11:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
11:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Бизнес.БГ
Бизнес.БГ
/п/
13:00
България от край до край 9
/п/
13:30
Автопортрет с маска
Автопортрет с маска
документален филм /България, 2011г./, режисьор Атанас Киряков
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
14:45
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм
15:10
Разследването на Мун
Разследването на Мун
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Местни избори 2019: Диспут
пряко предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Какво ще се случи
Какво ще се случи 2
документална поредица
19:30
Студио Футбол
Студио Футбол
19:55
Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
пряко предаване от стадион "Арена Разград"
22:15
По света и у нас
По света и у нас
23:00
Спортни новини
Спортни новини
23:15
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /6 епизод/(12)
00:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:00
Болката
Болката
игрален филм /п/(14)
03:40
Вечната музика
Вечната музика
/п/
04:10
Джинс
Джинс
/п/
04:40
Законът на Дойл 4
Законът на Дойл 4
тв филм /6 епизод/п/(12)
05:25
Още от деня
Още от деня
/п/
05:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
​Пореден ден на протести в Барселона

16:14

​Пореден ден на протести в Барселона

​Пореден ден на протести в Барселона
Фенове на "Локо Пловдив" отричат да са замесени в скандала на мача с Англия

16:09

Фенове на "Локо Пловдив" отричат да са замесени в скандала на мача с Англия

Фенове на "Локо Пловдив" отричат да са замесени в скандала на мача с Англия
ЕС и Великобритания се договориха за Брекзит

16:05

ЕС и Великобритания се договориха за Брекзит

ЕС и Великобритания се договориха за Брекзит

Филми в програмата днес
Сид - дете на науката 2

БНТ 2 | 17.10.2019 16:15

Сид - дете на науката 2

Сид - дете на науката 2
Войните на Наполеон: Войната на Шестата коалиция

БНТ 3 | 17.10.2019 16:20

Войните на Наполеон: Войната на Шестата коалиция

Войните на Наполеон: Войната на Шестата коалиция
Пътуване в миналото

БНТ 4 | 17.10.2019 17:05

Пътуване в миналото

Пътуване в миналото

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 24.1865234375 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 23.1513671875 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 67.5595703125 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 17.2548828125 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 23.6494140625 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 34.740234375 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 67.205078125 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 29.232421875 kb)

РЕКЛАМА

От новините Очаква се СЕМ да реши за предсрочното освобождаване на директора на БНР