Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта Вие се съгласяванте с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
Детско предаване
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Плюс това
Плюс това
Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката
Библиотеката
Предаване за литература и култура с водещи Андрей Захариев и Георги Ангелов
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Бразди
Бразди
Предаване за земеделие
13:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:30
Малки истории
Малки истории
Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:30
Семеен бизнес
Семеен бизнес
тв филм /11 епизод/
16:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
Предаване за религия и култура
17:00
Студио Футбол
Коментарно предаване
17:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Русия - Нова Зеландия
пряко предаване от Санкт Петербург
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
Развлекателно предаване
21:55
Световна лига по волейбол: България - Сърбия/мъже/
пряко предаване от Кордоба /Аржентина/
00:00
Футбол - Купа на Конфедерациите: Русия - Нова Зеландия
/п/
01:45
Шерлок 4
Шерлок 4
тв филм /3 епизод/п/
03:15
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /17 епизод/п/
04:00
Семеен бизнес
Семеен бизнес
тв филм /11 епизод/п/
04:25
Дивия Франк в Африка
документална поредица /4 епизод/п/
05:15
Бразди
Бразди
/п/
05:45
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Неделно евангелие
07:10
Зелената линейка /най-доброто/
Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
Публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Детски етно фестивал "Децата на Балканите - с духовност в Европа"
концерт/2 част/
14:00
Древни български хроники
Древни български хроники: Златният кървав век
пета хроника
14:55
Кибер пес
Кибер пес
детски игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Джордж Милър, в ролите: Джъд Нелсън, Райън Кули, Мишел Нолдън и др.
16:25
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: "Изгонен от рая"/1967г./, режисьор Тодор Динов "Алтернатива"/1978г./, режисьор Румен Петков "Февруари"/1978г./, режисьор Стоян Дуков "Фарс"/1981г./, режисьор Димитър Петков "Опитът се зачита"/1983г./, режисьор Николай Тодоров
17:00
Непозната земя
Непозната земя
17:30
Студио Футбол
коментарно предаване
17:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Португалия - Мексико
пряко предаване от Казан
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Господин Никой
Господин Никой
игрален филм/копродукция, 2009г./, режисьор Жако Ван Дормал, в ролите: Джаред Лето, Сара Поли, Даян Крюгер, Лин Дан Фам и др. (12)
23:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:45
Нощни птици
Нощни птици
Вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
00:55
Световна лига по волейбол: България - Аржентина/мъже/
пряко предаване от Кордоба /Аржентина/
03:00
Футбол - Купа на Конфедерациите: Камерун - Чили
/п/
04:50
Дойче Веле: Шифт
/п/
05:05
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /18 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3960 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки 2
анимационен филм /6 епизод/
13:40
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
14:40
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /4 епизод/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /9 епизод/
17:30
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
17:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Австралия - Германия
пряко предаване от Сочи
19:50
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
135г. от рождението на Георги Димитров /Димитровската конституция/
22:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /19 епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Глухаря
Глухаря
тв филм /35 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
01:45
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /9 епизод/п/
02:30
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /4 епизод/п/
03:35
Глухаря
Глухаря
тв филм /35 епизод/п/(12)
04:25
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3960 епизод/п/
04:50
Малки истории
Малки истории
/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3961 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Телепазарен прозорец
12:50
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /6 епизод/
13:15
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки 2
анимационен филм /7 епизод/
13:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
135г. от рождението на Георги Димитров /Димитровската конституция/п/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /5 епизод/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
документален слот
16:55
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /10 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Хотел "Музика"
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Дискусионно предаване
22:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /20 епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Глухаря
Глухаря
тв филм /36 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
01:45
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /10 епизод/п/
02:30
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /5 епизод/п/
03:25
Глухаря
Глухаря
тв филм /36 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3961 епизод/п/
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3962 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
13:10
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки 2
анимационен филм /8 епизод/
13:35
Референдум
/п/
14:40
Телепазарен прозорец
14:55
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /6 епизод/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /11 епизод/
17:30
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
17:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Русия - Португалия
пряко предаване от Москва
19:50
Студио Футбол
коментарно спортно предаване
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Шерлок 4
Шерлок 4
сериен тв филм /4, последен епизод/(12)
22:30
В кадър
В кадър
Аз, ти и приятели
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Глухаря
Глухаря
тв филм /37 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:30
Футбол - Купа на Конфедерациите: Мексико - Нова Зеландия
/запис/
02:15
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /11 епизод/п/
03:00
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /6 епизод/п/
04:10
Туристически маршрути
04:35
Глухаря
Глухаря
тв филм /37 епизод/п/(12)
05:25
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3962 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов
10:30
Здравето отблизо/най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3963 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
13:10
Телепазарен прозорец
13:25
Жените в музиката
концерт на "София Симфоникс" със солист Лиа Петрова и диригент Любка Биаджони
14:25
Дойче веле: Шифт
/п/
14:40
Телепазарен прозорец
14:55
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /7 епизод/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /12 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Случи с бърколини
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Германия - Чили
пряко предаване от Казан
22:50
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Глухаря
Глухаря
тв филм /38 епизод/(12)
00:20
Футбол - Купа на Конфедерациите: Камерун - Австралия
/запис/
02:05
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /12 епизод/п/
02:50
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /7 епизод/п/
03:55
Глухаря
Глухаря
тв филм /38 епизод/п/(12)
04:45
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3963 епизод/п/
05:10
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов
10:30
Здравето отблизо/най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3964 и 3965 епизод/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Цезар трябва да умре
Цезар трябва да умре
игрален филм /Италия, 2012г./, режисьори: Паоло и Виторио Тавиани, в ролите: Антонио Фраска, Хуан Дарио Бонети, Винченцо Гало и др.
13:50
Телепазарен прозорец
14:05
Днес и утре
14:30
Туристически маршрути
/п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Дивия Франк в Африка
документална поредица /5 епизод/
17:25
Светът е 7
Светът е 7
обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Хотел "Музика"
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
Обзорно политическо предаване
22:05
Запознайте се със семейство Тръмп
Виж БиБиСи: "Запознайте се със семейство Тръмп"
документален филм /Великобритания, 2016г./
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Концерт на Томи Смит /саксофон/ и Биг бенда на БНР - YES and NO
Фестивал "JAZZIT"
00:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
01:45
Шерлок 4
Шерлок 4
сериен тв филм /4, последен епизод/п/(12)
03:15
Запознайте се със семейство Тръмп
Виж БиБиСи: "Запознайте се със семейство Тръмп"
документален филм /п/
04:05
Дивия Франк в Африка
документална поредица /5 епизод/п/
04:50
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3964 и 3965 епизод/п/
05:35
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
Детско предаване
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Плюс това
Плюс това
Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката
Библиотеката
Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Бразди
Бразди
Предаване за земеделие
13:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
Предаване за фолклор с водещи Даниел спасов и Милен Иванов
14:30
Малки истории
Малки истории
Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
15:30
Спящата красавица
Спящата красавица
детски игрален филм /Чехия, 2006г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Марика Шопоска, Даниел Волни, Хана Вагнерова и др.
16:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
Предаване за религия и култура
17:30
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
17:50
Футбол: Купа на Конфедерациите: Мексико - Русия
пряко предаване от Казан
19:50
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
развлекателно предаване
21:45
Посещението на един инспектор
Посещението на един инспектор
игрален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Айлинг Уолш, в ролите: Дейвид Тюлис, Миранда Ричардсън, Кен Стот и др.
23:15
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Голямото рок междучасие
/1 брой/п/
00:55
Футбол - Купа на Конфедерациите: Нова Зеландия - Португалия
/запис/
02:40
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /19 епизод/п/
03:35
Дойче веле: Шифт
/п/
03:50
Туристически маршрути
/п/
04:15
Малки истории
Малки истории
/п/
05:15
Бразди
Бразди
/п/
05:45
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Неделно евангелие
07:10
Зелената линейка /най-доброто/
Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
Публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Древни български хроники
Древни български хроники: Героическа агония
шеста, последна хроника
14:00
Масово чудо
Масово чудо /Иван Павлов на 70 години/
игрален филм /България, 1981г./, режисьор Иван Павлов, в ролите: Димитър Ганев, Рут Спасова, Константин Димчев, Георги Стефанов, Стоян Стоев и др.
15:20
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: "Бадинера" /2002г./, режисьор Драгомир Шолев "Кръпка" /2012г./, режисьор Милена Симеонова "Весел Дрипльо" /2013г./, режисьор Йоана Александрова "Хабитат" /2013г./, режисьор Ина Георгиева "Инцидент" /2014г./, режисьор Димитър Велев "Само моя" /2015г./, режисьор Йоана Атанасова
15:50
Кой се страхува от Юлия Кръстева?
Кой се страхува от Юлия Кръстева?
документален филм на Искра Ангелова
17:15
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
17:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Германия - Камерун
пряко предаване от Сочи
19:50
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми
пряко предаване
22:35
По света и у нас
Информационно предаване
22:50
Нощни птици
Нощни птици
Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
23:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Чили - Австралия
/запис/
01:35
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /20 епизод/п/
02:20
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
03:35
Дойче Веле: Шифт
/п/
03:50
Плюс това
Плюс това
/п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3966 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Телепазарен прозорец
12:50
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /7 епизод/
13:15
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки 2
анимационен филм /9 епизод/
13:40
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
14:40
Телепазарен прозорец
14:55
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /8 епизод/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки компании със световно значение
16:55
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /13 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Хотел "Музика"
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /21 епизод/
21:50
Годишни награди на Българската филмова академия 2016
23:20
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Глухаря
Глухаря
тв филм /39 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
01:45
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /8 епизод/п/
02:45
Изкуството на 21 век
03:25
Глухаря
Глухаря
тв филм /39 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3966 епизод/п/
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3967 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /8 епизод/
13:20
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки 2
анимационен филм /10 епизод/
13:45
Резерват за розови пеликани
Резерват за розови пеликани
детски филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева и др.
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /9 епизод/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки компании със световно значение
16:55
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /14 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Дискусионно предаване
22:10
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /22 епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Глухаря
Глухаря
тв филм /40 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
01:45
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /13 епизод/п/
02:30
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /9 епизод/п/
03:25
Глухаря
Глухаря
тв филм /40 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3967 епизод/п/
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3968 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки 2
анимационен филм /11 епизод/
13:40
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум с Добрина Чешмеджиева
/п/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /10 епизод/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки компании със световно значение
16:55
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /15 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:40
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
20:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Първи полуфинал
пряко предаване от Казан
22:50
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Глухаря
Глухаря
тв филм /41 епизод/(12)
00:20
Футбол - Купа на Конфедерациите: Първи полуфинал
/п/
02:05
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /14 епизод/п/
02:50
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /10 епизод/п/
03:50
Да открием Германия
/п/
04:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3968 епизод/п/
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо/най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3969 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Днес на Купата на Конфедерациите
13:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
13:10
Телепазарен прозорец
13:25
Концерт на Софийската филхармония: Амадеус
диригент Светлин Русев, солисти: Светлин Русев/цигулка/, Евгени Божанов/пиано/ и Павел Златаров/цигулка/
14:25
Дойче веле: Шифт
/п/
14:40
Светът на Япония: Дегустатори на суши
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /11 епизод/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки компании със световно значение
16:55
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /16 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:30
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Случки с бърколини
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:40
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
20:50
Футбол - Купа на Конфедерациите: Втори полуфинал
пряко предаване от Сочи
22:50
Студио Футбол
Коментарно спортно предаване
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Глухаря
Глухаря
тв филм /42 епизод/(12)
00:20
Футбол - Купа на Конфедерациите: Втори полуфинал
/п/
02:05
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /15 епизод/п/
02:50
Едно голямо семейство
Едно голямо семейство 2
тв филм /11 епизод/п/
03:55
Глухаря
Глухаря
тв филм /41 епизод/п/(12)
04:45
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3969 епизод/п/
05:10
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо/най-доброто/
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3970 и 3971 епизод/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Не изчезвай
Не изчезвай
игрален филм/САЩ, 2010г./, режисьор Люк Каздан, в ролите: Бо Бриджис, Миша Бартън, Райън Квантен, Джа Руа и др.
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Япония днес
/п/
14:30
Световна купа по конен спорт: Прескачане на препятствия
пряко предаване от Божурище
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Малки компании със световно значение
16:40
Дивия Франк в Африка
документална поредица /6, последен епизод/
17:30
Светът е 7
Светът е 7
Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Сара и патето
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
Обзорно политическо предаване
22:05
 От щабквартирата на Третата световна война
Виж БиБиСи: "От щабквартирата на Третата световна война"
документален филм /Великобритания, 2016г./
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Рецитал на Петер Бенс /Унгария/
Фестивал "Пиано екстраваганца" 2016
00:20
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
01:35
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /21 епизод/п/
02:20
Спасителен отряд, Калифорния
Спасителен отряд, Калифорния
тв филм /16 епизод/п/
03:10
Япония днес
/п/
03:20
Глухаря
Глухаря
тв филм /42 епизод/п/(12)
04:10
Дивия Франк в Африка
документална поредица /6, последен епизод/п/
04:55
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /3970 и 3971 епизод/п/
05:40
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
Детско предаване /п/
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Плюс това
Плюс това
Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката
Библиотеката
Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев /п/
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов/п/
14:10
Сантиментална история
Сантиментална история
документален филм /България, 2017г./, режисьор Ралица Димитрова
15:05
Часът на вълка
Часът на вълка
игрален филм /Канада, 2002г./, режисьор Родерик Джей Прайди, в ролите: Бърт Рейнолдс, Марте Келър, Девин Дъглас Дрюиц и др.
16:35
Семеен бизнес
Семеен бизнес
тв филм /11 епизод/
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен
/п/
19:00
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: "Тъпанът"/1973г./, режисьор Тодор Динов "Ръчичка-ръкавичка"/1977г./, режисьор Иван Веселинов "Га!"/1979г./, режисьор Стоян Дуков "Гарсониера"/1979г./, режисьори: Анри Кулев и Николай Тодоров "Грандомания"/1979г./, режисьор Николай Тодоров "Маймуни"/1981г./, режисьор Румен Петков
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Случки с бърколини
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Последният замък
Последният замък
игрален филм /САЩ, 2001г./, режисьор Род Лури , в ролите: Робърт Редфорд, Джеймс Гандолфини, Марк Ръфало, Клифтън Колинс и др.(12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:15
Голямото рок междучасие
/1 брой/п/
00:50
Исус ме обича
Исус ме обича
игрален филм /Германия, 2012г./, режисьор Флориан Давид Фиц , в ролите: Флориан Давид Фиц, Хенри Хюбхен, Ханелоре Елснер и др.(16)
02:30
Не изчезвай
Не изчезвай
игрален филм/п/
04:10
 От щабквартирата на Третата световна война
Виж БиБиСи: "От щабквартирата на Третата световна война"
документален филм/п/
05:05
Бразди
Бразди
/п/
05:35
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Петима загинаха при жестока катастрофа край Бургас(обновена)

20:06

Петима загинаха при жестока катастрофа край Бургас(обновена)

Петима загинаха при жестока катастрофа край Бургас(обновена)
Шест отбора на финала на оссмия сезон на "Надиграй ме"

20:00

Шест отбора на финала на оссмия сезон на "Надиграй ме"

Шест отбора на финала на оссмия сезон на "Надиграй ме"
Цивилни полицаи дебнат джебчии край морето

19:53

Цивилни полицаи дебнат джебчии край морето

Цивилни полицаи дебнат джебчии край морето

Филми в програмата днес
Посещението на един инспектор

БНТ 1 | 24.06.2017 21:45

Посещението на един инспектор

Посещението на един инспектор
Циклопът

БНТ World | 24.06.2017 22:30

Циклопът

Циклопът
Масово чудо

БНТ 1 | 25.06.2017 14:00

Масово чудо

Масово чудо

Свалете програмите на БНТ

БНТ 1 Свали (Excel, 93 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 76.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 122.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 81 kb)

РЕКЛАМА

От новините До 20 000 лева глоба за подателя на фалшив сигнал за бомба на летище "София"