График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване на месечна профилактика през месец 3. 2017 г.

ОБЕКТ

SFN

ПРОФИЛАКТИКА...

Споделете с приятели

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване на месечна профилактика през месец 3. 2017 г.
ОБЕКТSFNПРОФИЛАКТИКА от-доДата месец IІІ
Костенец - общинаСофия09.00 - 17.001
БанитеСмолян09.00 - 17.001
СеновоРусе09.00 - 17.001
ТополовградКърджали09.00 - 17.001
Долна баняСофия09.00 - 17.002
МихалковоСмолян09.00 - 17.002
ХарманлиКърджали09.00 - 17.002
Провадия - РоякВарна09.00 - 17.002
Полски ТръмбешРусе09.00 - 17.006
КалоферПловдив09.00 - 17.006
ИхтиманСофия09.00 - 17.007
ПанагюрищеПловдив09.00 - 17.007
КовачевциСофия09.00 - 17.008
Ставерци, ВивакомПлевен09.00 - 17.008
ЛяскаСмолян09.00 - 17.008
Професор ИширковоШумен09.00 - 17.008
Видин-общинаВидин09.00 - 17.008
ГодечСофия09.00 - 17.009
ТервелВарна09.00 - 17.009
Видин РРСВидин09.00 - 17.009
БеловоПловдив09.00 - 17.009
ХасковоКърджали09.00 - 17.009
РусеРусе09.00 - 17.009
Бов гаратаСофия09.00 - 17.0010
Капитан ДимитриевоСмолян09.00 - 17.0010
Бяла, РсРусе09.00 - 17.0010
ДимитровградКърджали09.00 - 17.0010
ШаблаВарна09.00 - 17.0010
СвищовРусе09.00 - 17.0013
Нареченски баниСмолян09.00 - 17.0014
БоженицаПлевен09.00 - 17.0014
БелоградчикВидин09.00 - 17.0014
БобошевоСофия09.00 - 17.0014
ЦеновоРусе09.00 - 17.0014
КаблешковоБургас09.00 - 17.0014
МедовецВарна09.00 - 17.0014
ДобричВарна09.00 - 17.0015
Кресна 1Благоевград09.00 - 17.0015
БозвелийскоВарна09.00 - 17.0015
ЛомциШумен09.00 - 17.0016
Добрич 1Варна09.00 - 17.0016
Новачене, ЯблПлевен09.00 - 17.0016
КонстантиновоВарна09.00 - 17.0016
Стоманци/Старово/Смолян09.00 - 17.0016
ЕделвайсБургас09.00 - 17.0016
Кресна 2Благоевград09.00 - 17.0016
АнтоновоРусе09.00 - 17.0017
МонтанаВидин09.00 - 17.0017
СанданскиБлагоевград09.00 - 17.0017
Бургас РРСБургас09.00 - 17.0017
Бели брезиСмолян09.00 - 17.0017
БрежаниБлагоевград09.00 - 17.0020
Горно НовковоШумен09.00 - 17.0020
Витоша КРТЦСофия09.00 - 17.0020
ВрацаВидин09.00 - 17.0021
ДобринищеБлагоевград09.00 - 17.0021
СлатинаПловдив09.00 - 17.0021
Шумен - общежитиеШумен09.00 - 17.0021
Бургас-шилотоБургас09.00 - 17.0021
ГолешВарна09.00 - 17.0021
Български изворПлевен09.00 - 17.0022
Елешница, БлБлагоевград09.00 - 17.0022
Разград РРСШумен09.00 - 17.0022
ЯмболСтара Загора09.00 - 17.0022
Искра, колокацияСмолян09.00 - 17.0022
БръшляницаПлевен09.00 - 17.0023
КарандилаСтара Загора09.00 - 17.0023
Тетевен 2Плевен09.00 - 17.0023
БойкаБлагоевград09.00 - 17.0023
Калугерово, ПдПловдив09.00 - 17.0023
ИванскиШумен09.00 - 17.0023
Новачене, ПлПлевен09.00 - 17.0024
Хаджи ДимитровоРусе09.00 - 17.0024
СветицаБлагоевград09.00 - 17.0024
БрациговоСмолян09.00 - 17.0024
СадинаРусе09.00 - 17.0024
АлфатарШумен09.00 - 17.0024
Перник ЕСофия09.00 - 17.0027
БутовоРусе09.00 - 17.0028
ПазарджикПловдив09.00 - 17.0028
ИлинденциБлагоевград09.00 - 17.0028
Дервишка могилаКърджали09.00 - 17.0028
ГлавникСмолян09.00 - 17.0029
Долно ОсеновоБлагоевград09.00 - 17.0029
ОпакаРусе09.00 - 17.0029
УстремКърджали09.00 - 17.0029
ДавидковоСмолян09.00 - 17.0030
Горна ОряховицаРусе09.00 - 17.0030
МелникБлагоевград09.00 - 17.0030
ДупницаБлагоевград09.00 - 17.0030
КацеловоРусе09.00 - 17.0030
Стара ЗагораСтара Загора09.00 - 17.0030
ЕлховецСмолян09.00 - 17.0031
ГалатаПлевен09.00 - 17.0031
ЗлатарицаРусе09.00 - 17.0031
Сливен НТССтара Загора09.00 - 17.0031