Предстоящи технически профилактики на съоръженията излъчващи програмите на БНТ, за периода 01.10.-31.10.2014 г. График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване на   месечна   ...

Споделете с приятели

Предстоящи технически профилактики на съоръженията излъчващи програмите на БНТ, за периода 01.10.-31.10.2014 г.

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване на   месечна    профилактика    през    месец     10. 2014 г.

ОБЕКТ

SFN

ПРОФИЛАКТИКА от-до

Дата месец IX

ХвойнаСмолян

09.00 - 17.00

1

Тетевен 1Плевен

09.00 - 17.00

1

ДушанциПловдив

09.00 - 17.00

1

ШейновецКърджали

09.00 - 17.00

1

Тетевен 2Плевен

09.00 - 17.00

1

ДорковоСмолян

09.00 - 17.00

1

ДавидковоСмолян

09.00 - 17.00

2

ВрацаВидин

09.00 - 17.00

2

ЕтрополеПлевен

09.00 - 17.00

2

ПровадияВарна

09.00 - 17.00

2

ТвърдицаСтара Загора

09.00 - 17.00

2

СмилянСмолян

09.00 - 17.00

3

ЕлховецСмолян

09.00 - 17.00

3

Кресна 2Благоевград

09.00 - 17.00

3

Шумен РРСШумен

09.00 - 17.00

3

ПапияБургас

09.00 - 17.00

3

БозвелийскоВарна

09.00 - 17.00

3

ДековПлевен

09.00 - 17.00

6

КовачевциСофия

09.00 - 17.00

7

Мечка, ПлПлевен

09.00 - 17.00

7

Търговище 2Шумен

09.00 - 17.00

7

Червен брягПлевен

09.00 - 17.00

7

ЗлатарицаРусе

09.00 - 17.00

7

ВойняговоПловдив

09.00 - 17.00

7

СлатинаПловдив

09.00 - 17.00

7

КопривецРусе

09.00 - 17.00

7

СоколарциШумен

09.00 - 17.00

7

Витоша КРТЦСофия

09.00 - 17.00

7

МуселиевоПлевен

09.00 - 17.00

8

Мадан 1Смолян

09.00 - 17.00

8

КоджакусШумен

09.00 - 17.00

8

ОряховоВидин

09.00 - 17.00

8

КопривленБлагоевград

09.00 - 17.00

8

Света ПеткаСмолян

09.00 - 17.00

8

ДъскотнаБургас

09.00 - 17.00

8

РяховцитеРусе

09.00 - 17.00

8

ДоленСмолян

09.00 - 17.00

8

Асеново, ПлПлевен

09.00 - 17.00

9

София - ТВ кулаСофия

09.00 - 17.00

9

КозловецРусе

09.00 - 17.00

9

ВелинградСмолян

09.00 - 17.00

9

МездреяВидин

09.00 - 17.00

10

ПазарджикПловдив

09.00 - 17.00

10

СтрелчаПловдив

09.00 - 17.00

10

Долно ОсеновоБлагоевград

09.00 - 17.00

10

ДивдядовоШумен

09.00 - 17.00

10

ДебовоПлевен

09.00 - 17.00

13

ОпакаРусе

09.00 - 17.00

13

Драгаш войводаПлевен

09.00 - 17.00

14

ПловдивциСмолян

09.00 - 17.00

14

КозлодуйВидин

09.00 - 17.00

14

Горна ОряховицаРусе

09.00 - 17.00

14

ДупницаБлагоевград

09.00 - 17.00

14

Цар КалоянРусе

09.00 - 17.00

14

УстремКърджали

09.00 - 17.00

14

Стръмни ридКърджали

09.00 - 17.00

14

ЖелезницаСофия

09.00 - 17.00

15

ЛозицаПлевен

09.00 - 17.00

15

СатовчаБлагоевград

09.00 - 17.00

15

Благоевград-БорБлагоевград

09.00 - 17.00

15

Малко ТърновоБургас

09.00 - 17.00

15

ИванциКърджали

09.00 - 17.00

15

КайнарджаВарна

09.00 - 17.00

15

Новачене, ПлПлевен

09.00 - 17.00

16

АнтоновоРусе

09.00 - 17.00

16

АидаКърджали

09.00 - 17.00

16

БоженицаПлевен

09.00 - 17.00

16

Света гораРусе

09.00 - 17.00

16

ГоведарциБлагоевград

09.00 - 17.00

17

Бяла, ВнВарна

09.00 - 17.00

17

ИхтиманСофия

09.00 - 17.00

20

ПетърницаПлевен

09.00 - 17.00

20

БръшляницаПлевен

09.00 - 17.00

21

ПлевенПлевен

09.00 - 17.00

21

КарандилаСтара Загора

09.00 - 17.00

21

МихалковоСмолян

09.00 - 17.00

21

Хаджи ДимитровоРусе

09.00 - 17.00

21

Дервишка могилаКърджали

09.00 - 17.00

21

Велико ТърновоРусе

09.00 - 17.00

21

НикополПлевен

09.00 - 17.00

22

ДряновоРусе

09.00 - 17.00

22

ПлачковциРусе

09.00 - 17.00

22

БатакСмолян

09.00 - 17.00

22

Сливен НТССтара Загора

09.00 - 17.00

22

БайкалПлевен

09.00 - 17.00

23

ЯмболСтара Загора

09.00 - 17.00

23

ОрешРусе

09.00 - 17.00

23

ЧолаковциРусе

09.00 - 17.00

23

Бяла, СлСтара Загора

09.00 - 17.00

23

ЗагражденСмолян

09.00 - 17.00

24

ОрлякВарна

09.00 - 17.00

24

МелникБлагоевград

09.00 - 17.00

24

ЗеменСофия

09.00 - 17.00

27

СтрупецПлевен

09.00 - 17.00

27

Професор ИширковоШумен

09.00 - 17.00

27

ЧепинциСмолян

09.00 - 17.00

28

Провадия - РоякВарна

09.00 - 17.00

28

ЛовечПлевен

09.00 - 17.00

28

СилистраШумен

09.00 - 17.00

28

ЕделвайсБургас

09.00 - 17.00

28

Доспат 1Смолян

09.00 - 17.00

29

ЯбланицаПлевен

09.00 - 17.00

29

ЕленаРусе

09.00 - 17.00

29

КричимСмолян

09.00 - 17.00

29

Бургас РРСБургас

09.00 - 17.00

29

ПравецПлевен

09.00 - 17.00

30

ПравдаРусе

09.00 - 17.00

30

Бургас-шилотоБургас

09.00 - 17.00

30

КотелШумен

09.00 - 17.00

30

СомовитПлевен

09.00 - 17.00

31

ИлинденциБлагоевград

09.00 - 17.00

31