Лудогорец отпадна от Лига Европа

Милан победи Лудогорец с 1:0 в 1/16-финална среща реванш от турнира Лига Европа и разградчани отпадат от надпреварата. Единственото попадение в двубоя на "Сан Сиро" вкара Фабио Борини в 21-ата минута.Вижте повече ТУК!

00:07, 23.02.2018

Първият мач в Разград завърши с категорична победа с 3:0 за "росонерите" и така сблъсъкът изглежда предрешен.

Очаква се наставникът на Милан Дженаро Гатузо да даде почивка на по-голяма част от титулярите си и да ги съхрани за сблъсъка с Рома в края на седмицата.

От друга страна, Херо ще заложи с най-доброто, с което разполага. Той отново няма да може да разчита на нападателя Клаудиу Кешерю, но в състава се завръща левият бек Натанаел. С тима пътува и новото попълнение Цветомир Панов, но той няма да може да играе тази вечер.

"Колкото и да са нулеви нашите шансове, ние сме длъжни да играем сериозно и отговорно. Защитаваме честта не само на Лудогорец, но и на българския клубен футбол. Длъжни сме да дадем максимума от възможностите си", заяви преди Димитров.

Главен съдия на двубоя е испанецът Ундиано Майенко.