Гледайте по БНТ мачовете на българските национали от квалификациите за УЕФА Евро 2020

Споделете с приятели

През юни и юли БНТ ще излъчи футболните срещи от турнира на УЕФА Лига на нациите, мачовете от Световното първенство по футбол за младежи до 20 г. и Световното първенство по футбол за жени.

Подробна информация за футболната програма в каналите на БНТ до 16 юни:

07 юни (петък)


16:20 – 18:25 ч.

Световно първенство по футбол за младежи (20г.)
Четвъртфинал 1, пряко предаване от Лодз, Полша



19:20 – 21:25 ч.
Световно първенство по футбол за младежи (20г.)
Четвъртфинал 2, пряко предаване от Тихи, Полша


21:00 – 00:10 ч.
УЕФА Европейски квалификации: Чехия – България
пряко предаване от Прага, Чехия
Коментарното студио на БНТ започва в 21:00 часа
начало мача - 21:45 часа

21:35 – 23:40 ч.
УЕФА Европейски квалификации: Черна гора – Косово
пряко предаване от Подгорица, Черна гора

21:40 - 23:55 ч.
Световно първенство по футбол за жени: Франция - Реп. Корея
пряко предаване от Париж, Франция


00:10 – 00:40 ч.

УЕФА Европейски квалификации - обзор


00:10 - 00:40 ч.

УЕФА Европейски квалификации - обзор



08 юни (събота)

15:50 – 17:55 ч.
УЕФА Европейски квалификации: Хърватия – Уелс
пряко предаване от Осиек, Хърватия

18:50 – 20:55 ч.
УЕФА Европейски квалификации: Финландия – Босна и Херцеговина
пряко предаване от Тампере, Финландия


21:35 – 23:40 ч.
УЕФА Европейски квалификации: Турция – Франция
пряко предаване от Коня, Турция


00:10 – 00:40 ч.
УЕФА Европейски квалификации - обзор



9 юни (неделя)

15:50 – 17:55 ч.
УЕФА Лига на нациите: Мач за 3-то място
пряко предаване от Гимараеш, Португалия



15:50 - 17:55 ч.

УЕФА Лига на нациите: Мач за 3-то място
пряко предаване от Гимараеш, Португалия

21:00 – 00:15 ч.

УЕФА Лига на нациите: Финал
пряко предаване от Порто, Португалия


21:00 - 00:15 ч.
УЕФА Лига на нациите: Финал
пряко предаване от Порто, Португалия
Коментарното студио на БНТ започва в 21:00 часа
начало мача - 21:45 часа


00:15 – 00:45 ч.
УЕФА Лига на нациите - обзор





10 юни (понеделник)

21:00 – 00:10 ч.

УЕФА Европейски квалификации: България – Косово

пряко предаване от Нац. стадион „Васил Левски“, София

Коментарното студио на БНТ започва в 21:00 часа

начало мача - 21:45 часа


21:35 – 23:40 ч.

УЕФА Европейски квалификации: Испания – Швеция

пряко предаване от Мадрид, Испания


00:10 – 00:40 ч.

УЕФА Европейски квалификации - обзор

11 юни (вторник)

18:20 – 20:25 ч.

Световно първенство по футбол за младежи (20г.)

Полуфинал 1, пряко предаване от Гдиня, Полша

21:20 – 23:25 ч.

Световно първенство по футбол за младежи (20г.)

Полуфинал 2, пряко предаване от Люблин, Полша

21:35 – 23:40 ч.

УЕФА Европейски квалификации: Италия – Босна и Херцеговина

пряко предаване от Торино, Италия

00:10 – 00:40 ч.

УЕФА Европейски квалификации - обзор

12 юни (сряда)

21:50 - 23:55 ч.

Световно първенство по футбол за жени: Франция – Норвегия

пряко предаване от Ница, Франция

14 юни (петък)

21:20 – 23:25 ч.

Световно първенство по футбол за младежи (20г.)

Мач за 3-то място, пряко предаване от Гдиня, Полша

15 юни (събота)

18:50 – 21:15 ч.

Световно първенство по футбол за младежи (20г.)

Финал, пряко предаване от Лодз, Полша

16 юни (неделя)

21:50 – 23:55 ч.

Европейско първенство по футбол за младежи (21г.)

Италия – Испания, пряко предаване от Болоня, Италия

Подробна информация за футболните срещи в програмите на БНТ за периода 17 – 24 юни ще бъде изпратена в петък (14 юни).