България претърпя загуба с 0:6 от Англия

Българският национален отбор по футбол допусна загуба с 0:6 от Англия в София. България няма победа от една година, а днешното поражение е най-тежкото като домакин в цялата ни футболна история.

23:42, 14.10.2019

Англичаните имаха пълно превъзходство на терена, като поведоха още в седмата минута чрез Маркъс Рашфорд. Рос Баркли удвои преднината на Англия в 20-ата минута.

В 32-ата минута Баркли вкара втория си гол след удар с глава. В добавеното време Стърлинг завърши бърза контраатака за 4:0.

Стърлинг съумя да вкара нов гол в 69-ата минута. Хари Кейн търсеше своя гол, удари и греда, но в 85-ата минута постигна целта си за 6:0.