за техническа профилактика за периода 01.03 – 31.03.2020 г.

Споделете с приятели


Предстоящи технически профилактики на съоръженията излъчващи програмите на БНТ, за периода 01.03.-31.03.2020г.

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване на месечна профилактика през месец 3. 2020 г.

ОБЕКТ

SFN

ПРОФИЛАКТИКА от-до

Дата месец IІІ

Казанлък

09.00 - 17.00

Пловдив

2

Калофер

09.00 - 17.00

Пловдив

2

Костенец - община

09.00 - 17.00

София

2

Димитровград

09.00 - 17.00

Кърджали

4

Ихтиман

09.00 - 17.00

София

4

Капитан Димитриево

09.00 - 17.00

Смолян

4

Красен, Рс

09.00 - 17.00

Русе

4

Белоградчик

09.00 - 17.00

Видин

5

Гарваница РРС

09.00 - 17.00

София

5

Михалково

09.00 - 17.00

Смолян

5

Харманли

09.00 - 17.00

Кърджали

5

Асеновград

09.00 - 17.00

Смолян

6

Ковачевци

09.00 - 17.00

София

6

Полски Тръмбеш

09.00 - 17.00

Русе

6

Бобошево

09.00 - 17.00

София

9

Панагюрище

09.00 - 17.00

Пловдив

9

Белово

09.00 - 17.00

Пловдив

10

Бяла, Рс

09.00 - 17.00

Русе

10

Кресна 1

09.00 - 17.00

Благоевград

10

Кресна 2

09.00 - 17.00

Благоевград

10

Хасково

09.00 - 17.00

Кърджали

10

Видин-община

09.00 - 17.00

Видин

11

Нареченски бани

09.00 - 17.00

Смолян

11

Русе

09.00 - 17.00

Русе

11

Сандански

09.00 - 17.00

Благоевград

11

Тервел

09.00 - 17.00

Варна

11

Видин РРС

09.00 - 17.00

Видин

12

Еделвайс

09.00 - 17.00

Бургас

12

Илинденци

09.00 - 17.00

Благоевград

12

Старцево

09.00 - 17.00

Смолян

12

Шабла

09.00 - 17.00

Варна

12

Боженица

09.00 - 17.00

Плевен

13

Бургас РРС

09.00 - 17.00

Бургас

13

Константиново

09.00 - 17.00

Варна

13

Медовец

09.00 - 17.00

Варна

13

Славовица РРС

09.00 - 17.00

Пловдив

13

Бели брези

09.00 - 17.00

Смолян

16

Бозвелийско

09.00 - 17.00

Варна

16

Годеч

09.00 - 17.00

София

16

Добрич 1

09.00 - 17.00

Варна

16

Добрич

09.00 - 17.00

Варна

17

Долна баня

09.00 - 17.00

София

17

Ломци

09.00 - 17.00

Шумен

17

Новачене, Ябл

09.00 - 17.00

Плевен

17

Стоманци/Старово/

09.00 - 17.00

Смолян

17

Антоново

09.00 - 17.00

Русе

18

Бов гарата

09.00 - 17.00

София

18

Бургас-шилото

09.00 - 17.00

Бургас

18

Долен

09.00 - 17.00

Смолян

18

Монтана

09.00 - 17.00

Видин

18

Алфатар

09.00 - 17.00

Шумен

19

Враца

09.00 - 17.00

Видин

19

Горно Новково

09.00 - 17.00

Шумен

19

Провадия - Рояк

09.00 - 17.00

Варна

19

Слатина

09.00 - 17.00

Пловдив

19

Ямбол

09.00 - 17.00

Стара Загора

19

Голеш

09.00 - 17.00

Варна

20

Искра, колокация

09.00 - 17.00

Смолян

20

Шумен - общежитие

09.00 - 17.00

Шумен

20

Долно Осеново

09.00 - 17.00

Благоевград

23

Етрополе

09.00 - 17.00

Плевен

23

Калугерово, Пд

09.00 - 17.00

Пловдив

23

Нова Загора РРС

09.00 - 17.00

Стара Загора

23

Пловдив РРС

09.00 - 17.00

Пловдив

23

Бойка

09.00 - 17.00

Благоевград

24

Брацигово

09.00 - 17.00

Смолян

24

Бръшляница

09.00 - 17.00

Плевен

24

Ивански

09.00 - 17.00

Шумен

24

Светица

09.00 - 17.00

Благоевград

24

Тетевен 2

09.00 - 17.00

Плевен

24

Баните

09.00 - 17.00

Смолян

25

Добринище

09.00 - 17.00

Благоевград

25

Новачене, Пл

09.00 - 17.00

Плевен

25

Садина

09.00 - 17.00

Русе

25

Тополовград

09.00 - 17.00

Кърджали

25

Устрем

09.00 - 17.00

Кърджали

25

Хаджи Димитрово

09.00 - 17.00

Русе

25

Главник

09.00 - 17.00

Смолян

26

Дервишка могила

09.00 - 17.00

Кърджали

26

Елешница, Бл

09.00 - 17.00

Благоевград

26

Перник Е

09.00 - 17.00

София

26

Разград РРС

09.00 - 17.00

Шумен

26

Байкал

09.00 - 17.00

Плевен

27

Бутово

09.00 - 17.00

Русе

27

Пазарджик

09.00 - 17.00

Пловдив

27

Ляска

09.00 - 17.00

Смолян

30

ПрофесорИширково

09.00 - 17.00

Шумен

30

Ставерци, Виваком

09.00 - 17.00

Плевен

30

Ценово

09.00 - 17.00

Русе

30

Опака

09.00 - 17.00

Русе

31

Сомовит

09.00 - 17.00

Плевен

31

Стара Загора

09.00 - 17.00

Стара Загора

31

Чепеларе

09.00 - 17.00

Смолян

31