за техническа профилактика за периода 01.10 – 31.10.2019 г.

Споделете с приятели


Предстоящи технически профилактики на съоръженията излъчващи програмите на БНТ, за периода 01.10.-31.10.2019г.


График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване намесечнапрофилактикапрезмесец10. 2019 г.

ОБЕКТ

ПРОФИЛАКТИКА от-до

SFN

Дата месец X

Бяла, Вн

09.00 - 17.00

Варна

1

Бяла, Сл

09.00 - 17.00

Стара Загора

1

Габрово-Любово

09.00 - 17.00

Русе

1

Монтана

09.00 - 17.00

Видин

1

Пловдив РРС

09.00 - 17.00

Пловдив

1

Пресяка

09.00 - 17.00

Плевен

1

Брежани

09.00 - 17.00

Благоевград

2

Враца

09.00 - 17.00

Видин

2

Габрово-Лисец

09.00 - 17.00

Русе

2

Дъскотна

09.00 - 17.00

Бургас

2

Искър, Виваком

09.00 - 17.00

Плевен

2

Крушуна

09.00 - 17.00

Плевен

2

Ляска

09.00 - 17.00

Смолян

2

Провадия

09.00 - 17.00

Варна

2

Соколарци

09.00 - 17.00

Шумен

2

Бозвелийско

09.00 - 17.00

Варна

3

Боровец

09.00 - 17.00

София

3

Здравец

09.00 - 17.00

Пловдив

3

Кресна 1

09.00 - 17.00

Благоевград

3

Мухчал РРС

09.00 - 17.00

София

3

Папия

09.00 - 17.00

Бургас

3

Ряховците

09.00 - 17.00

Плевен

3

Шумен РРС

09.00 - 17.00

Шумен

3

Априлци

09.00 - 17.00

Плевен

4

Витоша КРТЦ

09.00 - 17.00

София

4

Войнягово

09.00 - 17.00

Пловдив

4

Кресна 2

09.00 - 17.00

Благоевград

4

Слънчев бряг

09.00 - 17.00

Бургас

4

Тича

09.00 - 17.00

Шумен

4

Долни Дъбник

09.00 - 17.00

Плевен

7

Златарица

09.00 - 17.00

Русе

7

Казанлък

09.00 - 17.00

Пловдив

7

Костенец - село

09.00 - 17.00

Благоевград

7

Мелник

09.00 - 17.00

Благоевград

7

Панагюрище

09.00 - 17.00

Пловдив

7

Търговище 2

09.00 - 17.00

Шумен

7

Горна Оряховица

09.00 - 17.00

Русе

8

Сандански

09.00 - 17.00

Благоевград

8

Свобода РРС

09.00 - 17.00

Стара Загора

8

Ставерци, Виваком

09.00 - 17.00

Плевен

8

Аида

09.00 - 17.00

Кърджали

9

Коджакус

09.00 - 17.00

Шумен

9

Нареченски бани

09.00 - 17.00

Смолян

9

Ореховица

09.00 - 17.00

Плевен

9

Оряхово

09.00 - 17.00

Видин

9

Деков

09.00 - 17.00

Плевен

10

Дивдядово

09.00 - 17.00

Шумен

10

Долно Осеново

09.00 - 17.00

Благоевград

10

Копривец

09.00 - 17.00

Русе

10

Стръмни рид

09.00 - 17.00

Кърджали

10

Трън

09.00 - 17.00

София

10

Устрем

09.00 - 17.00

Кърджали

10

Дервишка могила

09.00 - 17.00

Кърджали

11

Иванци

09.00 - 17.00

Кърджали

11

Мездрея

09.00 - 17.00

Видин

11

Опака

09.00 - 17.00

Русе

11

Рибен

09.00 - 17.00

Плевен

11

Бов гарата

09.00 - 17.00

София

14

Главник

09.00 - 17.00

Смолян

14

Дупница

09.00 - 17.00

Благоевград

14

Мечка, Пл

09.00 - 17.00

Плевен

14

Плачковци

09.00 - 17.00

Русе

14

Цар Калоян

09.00 - 17.00

Русе

14

Благоевград-Бор

09.00 - 17.00

Благоевград

15

Дебово

09.00 - 17.00

Плевен

15

Козлодуй

09.00 - 17.00

Видин

15

Михалково

09.00 - 17.00

Смолян

15

Тополовград

09.00 - 17.00

Кърджали

15

Чолаковци

09.00 - 17.00

Русе

15

Антоново

09.00 - 17.00

Русе

16

Велико Търново

09.00 - 17.00

Русе

16

Добринище

09.00 - 17.00

Благоевград

16

Драгаш войвода

09.00 - 17.00

Плевен

16

Слатина

09.00 - 17.00

Пловдив

16

Сливен НТС

09.00 - 17.00

Стара Загора

16

Асеново, Пл

09.00 - 17.00

Плевен

17

Гарваница РРС

09.00 - 17.00

София

17

Ихтиман

09.00 - 17.00

София

17

Карандила

09.00 - 17.00

Стара Загора

17

Козловец

09.00 - 17.00

Русе

17

Копривлен

09.00 - 17.00

Благоевград

17

Мадан 1

09.00 - 17.00

Смолян

17

Плевен

09.00 - 17.00

Плевен

17

Света гора

09.00 - 17.00

Русе

17

Муселиево

09.00 - 17.00

Плевен

18

Плевен 1 РРС

09.00 - 17.00

Плевен

18

Разлог

09.00 - 17.00

Благоевград

18

Рудозем

09.00 - 17.00

Смолян

18

Батак

09.00 - 17.00

Смолян

21

Бръшляница

09.00 - 17.00

Плевен

21

Дряново

09.00 - 17.00

Русе

21

Силистра

09.00 - 17.00

Шумен

21

Байкал

09.00 - 17.00

Плевен

22

Велинград

09.00 - 17.00

Смолян

22

Лозица

09.00 - 17.00

Плевен

22

Професор Иширково

09.00 - 17.00

Шумен

22

Бургас-шилото

09.00 - 17.00

Бургас

23

Враня РРС

09.00 - 17.00

Благоевград

23

Доспат 1

09.00 - 17.00

Смолян

23

Новачене, Пл

09.00 - 17.00

Плевен

23

Орляк

09.00 - 17.00

Варна

23

Сомовит

09.00 - 17.00

Плевен

23

Девин

09.00 - 17.00

Смолян

24

Еделвайс

09.00 - 17.00

Бургас

24

Земен

09.00 - 17.00

София

24

Ловеч

09.00 - 17.00

Плевен

24

Ловеч РРС

09.00 - 17.00

Плевен

24

Никопол

09.00 - 17.00

Плевен

24

Ореш

09.00 - 17.00

Русе

24

Петърница

09.00 - 17.00

Плевен

24

Струпец

09.00 - 17.00

Плевен

24

Бургас РРС

09.00 - 17.00

Бургас

25

Давидково

09.00 - 17.00

Смолян

25

Провадия - Рояк

09.00 - 17.00

Варна

25

Хаджи Димитрово

09.00 - 17.00

Русе

25

Чипровци

09.00 - 17.00

Видин

25

Баните

09.00 - 17.00

Смолян

28

Годеч

09.00 - 17.00

София

28

Елена

09.00 - 17.00

Русе

28

Ябланица

09.00 - 17.00

Плевен

28

Илинденци

09.00 - 17.00

Благоевград

29

Кайнарджа

09.00 - 17.00

Варна

29

Правда

09.00 - 17.00

Русе

29

Правец

09.00 - 17.00

Плевен

29

Света Петка

09.00 - 17.00

Смолян

29

Борино

09.00 - 17.00

Смолян

30

Долна баня

09.00 - 17.00

София

30

Ямбол

09.00 - 17.00

Стара Загора

30

вр. Виден

09.00 - 17.00

София

31

Елховец

09.00 - 17.00

Смолян

31

Калиакра

09.00 - 17.00

Варна

31