за техническа профилактика за периода 01.09 – 30.09.2019 г.

Споделете с приятели


Предстоящи технически профилактики на съоръженията излъчващи програмите на БНТ, за периода 01.09.-30.09.2019г.

График за спиране на излъчватели в интервала 9:00ч. – 17:00 ч.

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване намесечнапрофилактикапрезмесец 09. 2019 г.

ОБЕКТ

ПРОФИЛАКТИКА от-до

SFN

Дата месец IX

Балканец

09.00 - 17.00

Плевен

2

Гложене

09.00 - 17.00

Плевен

2

Говедарци

09.00 - 17.00

Благоевград

2

Дорково

09.00 - 17.00

Смолян

2

Лик

09.00 - 17.00

Плевен

2

Ломница

09.00 - 17.00

София

2

Тервел

09.00 - 17.00

Варна

2

Бяла, Рс

09.00 - 17.00

Русе

3

Дългопол

09.00 - 17.00

Варна

3

Тетевен 1

09.00 - 17.00

Плевен

3

Батово

09.00 - 17.00

Варна

4

Български извор

09.00 - 17.00

Плевен

4

вр. Ботев

09.00 - 17.00

Плевен

4

Каблешково

09.00 - 17.00

Бургас

4

Медовец

09.00 - 17.00

Варна

4

Русе

09.00 - 17.00

Русе

4

Белово

09.00 - 17.00

Пловдив

5

Бобошево

09.00 - 17.00

София

5

Боженица

09.00 - 17.00

Плевен

5

Главиница

09.00 - 17.00

Шумен

5

Константиново

09.00 - 17.00

Варна

5

Лом

09.00 - 17.00

Видин

5

Преслав

09.00 - 17.00

Шумен

5

Ценово

09.00 - 17.00

Русе

5

Джулюница

09.00 - 17.00

Русе

9

Кирчево

09.00 - 17.00

Плевен

9

Копривщица

09.00 - 17.00

Пловдив

9

Шабла

09.00 - 17.00

Варна

9

Галата

09.00 - 17.00

Плевен

10

Хвойна

09.00 - 17.00

Смолян

10

Алаборун /Пъстрец/

09.00 - 17.00

Благоевград

11

Бъзовец

09.00 - 17.00

Русе

11

Българско Сливово

09.00 - 17.00

Русе

11

Добрич

09.00 - 17.00

Варна

11

Лъки

09.00 - 17.00

Смолян

11

Нова Загора РРС

09.00 - 17.00

Стара Загора

11

Червен бряг

09.00 - 17.00

Плевен

11

Добрич 1

09.00 - 17.00

Варна

12

Елешница, Бл

09.00 - 17.00

Благоевград

12

Кнежа

09.00 - 17.00

Плевен

12

Лесидрен

09.00 - 17.00

Плевен

12

Ореляк

09.00 - 17.00

Благоевград

12

Чепинци

09.00 - 17.00

Смолян

12

Шейновец

09.00 - 17.00

Кърджали

12

Барутин

09.00 - 17.00

Смолян

13

Белоградчик

09.00 - 17.00

Видин

13

Габаре

09.00 - 17.00

Плевен

13

Ивайловград

09.00 - 17.00

Кърджали

13

Новачене, Ябл

09.00 - 17.00

Плевен

13

Сеново

09.00 - 17.00

Русе

13

Шумен - общежитие

09.00 - 17.00

Шумен

13

Брезник

09.00 - 17.00

София

16

Заветно Ашика

09.00 - 17.00

Шумен

16

Петрохан

09.00 - 17.00

Видин

16

Светица

09.00 - 17.00

Благоевград

16

Стрелча

09.00 - 17.00

Пловдив

16

Тетевен 2

09.00 - 17.00

Плевен

16

Трънчовица

09.00 - 17.00

Плевен

16

Бойка

09.00 - 17.00

Благоевград

17

Венец

09.00 - 17.00

Шумен

17

Горно Новково

09.00 - 17.00

Шумен

17

Душанци

09.00 - 17.00

Пловдив

17

Зверино

09.00 - 17.00

Видин

17

Твърдица

09.00 - 17.00

Стара Загора

17

Троян

09.00 - 17.00

Плевен

17

Бяла Слатина

09.00 - 17.00

Видин

18

Гоце Делчев

09.00 - 17.00

Благоевград

18

Градец

09.00 - 17.00

Стара Загора

18

Дълбок дол

09.00 - 17.00

Плевен

18

Кайнадина

09.00 - 17.00

Смолян

18

Садина

09.00 - 17.00

Русе

18

Тутракан

09.00 - 17.00

Шумен

18

Бабешка чука

09.00 - 17.00

Благоевград

19

Искрец

09.00 - 17.00

София

19

Калейца

09.00 - 17.00

Плевен

19

Котел

09.00 - 17.00

Шумен Пловдив

19

Полски Тръмбеш

09.00 - 17.00

Русе

19

Разград РРС

09.00 - 17.00

Шумен

19

Сатовча

09.00 - 17.00

Благоевград

19

Снежанка

09.00 - 17.00

Смолян

19

Кацелово

09.00 - 17.00

Русе

20

Кочан

09.00 - 17.00

Благоевград

20

Мизия

09.00 - 17.00

Видин

20

Орешак

09.00 - 17.00

Плевен

20

Петровица

09.00 - 17.00

Смолян

20

Габрово

09.00 - 17.00

Русе

24

Ивански

09.00 - 17.00

Шумен

24

Смилян

09.00 - 17.00

Смолян

24

Буйново

09.00 - 17.00

Смолян

25

Видин РРС

09.00 - 17.00

Видин

25

Етъра 1

09.00 - 17.00

Русе

25

Своге

09.00 - 17.00

София

25

Янково

09.00 - 17.00

Шумен

25

Айтос

09.00 - 17.00

Бургас

26

Видин-община

09.00 - 17.00

Видин

26

Долна Вереница

09.00 - 17.00

Видин

26

Свищов

09.00 - 17.00

Русе

26

Сърница

09.00 - 17.00

Смолян

26

Върбица

09.00 - 17.00

Шумен

27

Каран Върбовка

09.00 - 17.00

Русе

27

Карнобат 1

09.00 - 17.00

Бургас

27

Мездра

09.00 - 17.00

Видин

27

Трявна

09.00 - 17.00

Русе

27

Ягодина

09.00 - 17.00

Смолян

27

Малиново

09.00 - 17.00

Плевен

30

Обзор

09.00 - 17.00

Варна

30

Славовица РРС

09.00 - 17.00

Пловдив

30

Стара Загора

09.00 - 17.00

Стара Загора

30