Спиране на съоръжения излъчващи програмата на БНТ за техническа профилактика за периода 01.05 – 31.05.2019 г.

Споделете с приятели


Предстоящи технически профилактики на съоръженията излъчващи програмите на БНТ, за периода 01.05.-31.05.2019г.

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване намесечна профилактика през месец 05. 2019 г.

ОБЕКТ

ПРОФИЛАКТИКА от-до

SFN

Дата месец V

Брезник

09.00 - 17.00

София

2

Заветно Ашика

09.00 - 17.00

Шумен

2

Златоград

09.00 - 17.00

Смолян

2

Земен

09.00 - 17.00

София

3

ЗСКВ Плана

09.00 - 17.00

София

3

Калейца

09.00 - 17.00

Плевен

3

Неделино 1

09.00 - 17.00

Смолян

3

Трънчовица

09.00 - 17.00

Плевен

3

Велинград

09.00 - 17.00

Смолян

7

Трън

09.00 - 17.00

София

7

Борино

09.00 - 17.00

Смолян

8

Варна РРТС

09.00 - 17.00

Варна

8

Кирчево

09.00 - 17.00

Плевен

8

Ломница

09.00 - 17.00

София

8

Шейновец

09.00 - 17.00

Кърджали

8

Бъзовец

09.00 - 17.00

Русе

9

Варна РПС

09.00 - 17.00

Варна

9

Говедарци

09.00 - 17.00

Благоевград

9

Ивайловград

09.00 - 17.00

Кърджали

9

Ловеч

09.00 - 17.00

Плевен

9

Ловеч РРС

09.00 - 17.00

Плевен

9

Сърница

09.00 - 17.00

Смолян

9

Балчик

09.00 - 17.00

Варна

10

Долен

09.00 - 17.00

Смолян

10

Железница

09.00 - 17.00

София

10

Мухчал РРС

09.00 - 17.00

София

10

Сеново

09.00 - 17.00

Русе

10

Балканец

09.00 - 17.00

Плевен

13

Белослав

09.00 - 17.00

Варна

13

Драгаш войвода

09.00 - 17.00

Плевен

13

Искрец

09.00 - 17.00

София

13

Рудозем

09.00 - 17.00

Смолян

13

Венец

09.00 - 17.00

Шумен

14

Девин

09.00 - 17.00

Смолян

14

Мечка, Пл

09.00 - 17.00

Плевен

14

Тича

09.00 - 17.00

Шумен

14

Джулюница

09.00 - 17.00

Русе

15

Душанци

09.00 - 17.00

Пловдив

15

Зверино

09.00 - 17.00

Видин

15

Котел

09.00 - 17.00

Шумен Пловдив

15

Лозица

09.00 - 17.00

Плевен

15

Соколарци

09.00 - 17.00

Шумен

15

Алаборун /Пъстрец/

09.00 - 17.00

Благоевград

16

Габрово

09.00 - 17.00

Русе

16

Гложене

09.00 - 17.00

Плевен

16

Градец

09.00 - 17.00

Стара Загора

16

Здравец

09.00 - 17.00

Пловдив

16

Мездра

09.00 - 17.00

Видин

16

Ореш

09.00 - 17.00

Русе

16

Севлиево РРС

09.00 - 17.00

Плевен

16

Етъра 1

09.00 - 17.00

Русе

17

Кричим

09.00 - 17.00

Смолян

17

Лик

09.00 - 17.00

Плевен

17

Слънчев бряг

09.00 - 17.00

Бургас

17

Тетевен 1

09.00 - 17.00

Плевен

17

Петрохан

09.00 - 17.00

Видин

20

Разлог

09.00 - 17.00

Благоевград

20

Ряховците

09.00 - 17.00

Плевен

20

Хвойна

09.00 - 17.00

Смолян

20

Брестак

09.00 - 17.00

Варна

21

Бяла, Сл

09.00 - 17.00

Стара Загора

21

Кайнадина

09.00 - 17.00

Смолян

21

Камен

09.00 - 17.00

Русе

21

Мелник

09.00 - 17.00

Благоевград

21

Червен бряг

09.00 - 17.00

Плевен

21

Юпер

09.00 - 17.00

Шумен

21

Дивдядово

09.00 - 17.00

Шумен

22

Дъскотна

09.00 - 17.00

Бургас

22

Ореляк

09.00 - 17.00

Благоевград

22

Провадия

09.00 - 17.00

Варна

22

Снежанка

09.00 - 17.00

Смолян

22

Батово

09.00 - 17.00

Варна

23

Петровица

09.00 - 17.00

Смолян

23

Лъки

09.00 - 17.00

Смолян

27

Шумен РРС

09.00 - 17.00

Шумен

27

Бабешка чука

09.00 - 17.00

Благоевград

28

Своге

09.00 - 17.00

София

28

Асеново, Пл

09.00 - 17.00

Плевен

29

Български извор

09.00 - 17.00

Плевен

29

вр. Ботев

09.00 - 17.00

Плевен

29

Габрово-Любово

09.00 - 17.00

Русе

29

Главиница

09.00 - 17.00

Шумен

29

Гъмзово

09.00 - 17.00

Видин

29

Габрово-Лисец

09.00 - 17.00

Русе

30

Искър, Виваком

09.00 - 17.00

Плевен

30

Кайнарджа

09.00 - 17.00

Варна

30

Ягодина

09.00 - 17.00

Смолян

30

Буйново

09.00 - 17.00

Смолян

31