за техническа профилактика за периода 01.04 – 30.04.2019 г

Споделете с приятели


Предстоящи технически профилактики на съоръженията излъчващи програмите на БНТ, за периода 01.04.-30.04.2019г.


График за техническа профилактика на съоръженията излъчващи програмите на БНТ за периода 01.04.2019 – 30.04.2019 г.


График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване намесечнапрофилактикапрезмесец04. 2019 г.

ОБЕКТ

ПРОФИЛАКТИКА от-до

SFN

Дата месец IV

Дупница

09.00 - 17.00

Благоевград

1

Кацелово

09.00 - 17.00

Русе

1

Кнежа

09.00 - 17.00

Плевен

1

Бяла Слатина

09.00 - 17.00

Видин

2

Галата

09.00 - 17.00

Плевен

2

Горна Оряховица

09.00 - 17.00

Русе

2

Чепинци

09.00 - 17.00

Смолян

2

Аида

09.00 - 17.00

Кърджали

3

Благоевград-Бор

09.00 - 17.00

Благоевград

3

Лом

09.00 - 17.00

Видин

3

Муселиево

09.00 - 17.00

Плевен

3

Света гора

09.00 - 17.00

Русе

3

Света Петка

09.00 - 17.00

Смолян

3

Дряново

09.00 - 17.00

Русе

4

Зелен дол

09.00 - 17.00

Благоевград

4

Козлодуй

09.00 - 17.00

Видин

4

Никопол

09.00 - 17.00

Плевен

4

Ореховица

09.00 - 17.00

Плевен

4

Стръмни рид

09.00 - 17.00

Кърджали

4

Твърдица

09.00 - 17.00

Стара Загора

4

Янково

09.00 - 17.00

Шумен

4

Габаре

09.00 - 17.00

Плевен

5

Иванци

09.00 - 17.00

Кърджали

5

Каблешково

09.00 - 17.00

Бургас

5

Луковит

09.00 - 17.00

Плевен

5

Търговище 2

09.00 - 17.00

Шумен

5

Деков

09.00 - 17.00

Плевен

8

Козловец

09.00 - 17.00

Русе

8

Крушуна

09.00 - 17.00

Плевен

8

Мездрея

09.00 - 17.00

Видин

8

Обзор

09.00 - 17.00

Варна

8

Пловдивци

09.00 - 17.00

Смолян

8

Правец

09.00 - 17.00

Плевен

8

Боровец

09.00 - 17.00

София

9

Бяла, Вн

09.00 - 17.00

Варна

9

Загражден

09.00 - 17.00

Смолян

9

Коджакус

09.00 - 17.00

Шумен

9

Чипровци

09.00 - 17.00

Видин

9

Голямо Ново

09.00 - 17.00

Шумен

10

Елховец

09.00 - 17.00

Смолян

10

Казанлък

09.00 - 17.00

Пловдив

10

Лесидрен

09.00 - 17.00

Плевен

10

Мизия

09.00 - 17.00

Видин

10

Плачковци

09.00 - 17.00

Русе

10

Велико Търново

09.00 - 17.00

Русе

11

вр. Виден

09.00 - 17.00

София

11

Карандила

09.00 - 17.00

Стара Загора

11

Оряхово

09.00 - 17.00

Видин

11

Стрелча

09.00 - 17.00

Пловдив

11

Трявна

09.00 - 17.00

Русе

11

Долна Вереница

09.00 - 17.00

Видин

12

Дорково

09.00 - 17.00

Смолян

12

Петърница

09.00 - 17.00

Плевен

12

Сливен НТС

09.00 - 17.00

Стара Загора

12

Брежани

09.00 - 17.00

Благоевград

15

Малиново

09.00 - 17.00

Плевен

15

Плевен 1 РРС

09.00 - 17.00

Плевен

15

Правда

09.00 - 17.00

Русе

15

Старцево

09.00 - 17.00

Смолян

15

Тутракан

09.00 - 17.00

Шумен

15

Върбица

09.00 - 17.00

Шумен

16

Гоце Делчев

09.00 - 17.00

Благоевград

16

Долни Дъбник

09.00 - 17.00

Плевен

16

Златарица

09.00 - 17.00

Русе

16

Копривец

09.00 - 17.00

Русе

16

Мадан 1

09.00 - 17.00

Смолян

16

Плевен

09.00 - 17.00

Плевен

16

Ветово

09.00 - 17.00

Русе

17

Войнягово

09.00 - 17.00

Пловдив

17

Кочан

09.00 - 17.00

Благоевград

17

Преслав

09.00 - 17.00

Шумен

17

Свищов

09.00 - 17.00

Русе

17

Троян

09.00 - 17.00

Плевен

17

Каран Върбовка

09.00 - 17.00

Русе

18

Орешак

09.00 - 17.00

Плевен

18

Папия

09.00 - 17.00

Бургас

18

Сатовча

09.00 - 17.00

Благоевград

18

Смилян

09.00 - 17.00

Смолян

18

Торос

09.00 - 17.00

Плевен

18

Чолаковци

09.00 - 17.00

Русе

18

Априлци

09.00 - 17.00

Плевен

19

Батак

09.00 - 17.00

Смолян

19

Дебово

09.00 - 17.00

Плевен

19

Елена

09.00 - 17.00

Русе

19

Копривлен

09.00 - 17.00

Благоевград

19

Малко Търново

09.00 - 17.00

Бургас

19

София - ТВ кула

09.00 - 17.00

София

19

Барутин

09.00 - 17.00

Смолян

22

Карнобат 1

09.00 - 17.00

Бургас

22

Орляк

09.00 - 17.00

Варна

22

Пресяка

09.00 - 17.00

Плевен

22

цар Асен РРС

09.00 - 17.00

Шумен

22

Цар Калоян

09.00 - 17.00

Русе

22

Българско Сливово

09.00 - 17.00

Русе

23

Доспат 1

09.00 - 17.00

Смолян

23

Приморско

09.00 - 17.00

Бургас

23

Силистра

09.00 - 17.00

Шумен

23

Струпец

09.00 - 17.00

Плевен

23

Аврен

09.00 - 17.00

Варна

24

Айтос

09.00 - 17.00

Бургас

24

Давидково

09.00 - 17.00

Смолян

24

Добруджа

09.00 - 17.00

Варна

24

Рибен

09.00 - 17.00

Плевен

24

Дълбок дол

09.00 - 17.00

Плевен

25

Дългопол

09.00 - 17.00

Варна

25

Калиакра

09.00 - 17.00

Варна

25

Костенец - село

09.00 - 17.00

Благоевград

25

Ябланица

09.00 - 17.00

Плевен

25

Попово Паламарца РРС

09.00 - 17.00

Русе

30

Свобода РРС

09.00 - 17.00

Стара Загора

30

Славовица РРС

09.00 - 17.00

Пловдив

30