Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:05
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
информационно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
предаване за фолклор
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
предаване за религия и култура
15:00
Махарал. Тайната на талисмана
Махарал. Тайната на талисмана
игрален филм /Чехия, 2007г./, режисьор Павел Яндроурек, в ролите: Бара Сайдлова, Боживой Навратил, Марош Крамар и др.
16:50
Отрядът: Операция спасяване
документален филм
17:30
Джинс
Джинс
Родът на Богдана Вульпе
18:00
Извън играта
Извън играта
развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
18:45
В Белия дом на Обама
В Белия дом на Обама
документален филм /3 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Едната и другата
Едната и другата
игрален филм /Италия, 2012г./, режисьор Джанфранко Албано, в ролите: Барбара де Роси, Паола Перего, Кристоф Ламбер и др.(12)
22:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:45
МФФ "София Филм Фест"
церемония по връчване на наградите
23:30
Не убивай
Студио "Х": Не убивай
тв филм /7 и 8 епизод/(12)
01:15
11 септември - героите от 88 етаж
11 септември - героите от 88 етаж
документален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Джеймс Куин(12)
03:00
Открит път
Открит път
игрален филм /п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Инуяша
Инуяша
анимационен филм/п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаванес водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
развлекателно предаване с водеща Мира Добрева
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
# Европа
информационно предаване
13:00
Шоуто на ски учителите
на живо от Пампорово
14:30
Библиотеката
Библиотеката
предаване за литература и култура с водещ Николай Колев
15:30
Навътре в камъка
Навътре в камъка
документален филм /България, 2014г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова
16:25
Три сестри
Три сестри /По повод 85 години от рождението на проф.Крикор Азарян/
тв театър /България, 2012г./, режисьор проф.Крикор Азарян, тв адаптация Дамян Петров, в ролите: Яна Титова, Станка Калчева, Койна Русева, Малин Кръстев, Николай Урумов и др.
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Умно село: Коко /По повод 85 години от рождението на проф.Крикор Азарян/
/п/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
В кадър
В кадър
Българското пътуване в Европа: Границата Брекзит/п/
21:15
Срещу слънцето
Срещу слънцето
игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Брайън Фолк, в ролите: Гарет Дилахън, Том Фелтън, Джейк Ейбъл и др.(14)
22:55
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:10
Съвсем нов завет
Съвсем нов завет
игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Жако ван Дормел, в ролите: Пили Груан, Беноа Пулворд, Катрин Деньов и др.
01:05
Едната и другата
Едната и другата
игрален филм /п/(12)
02:50
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт
03:05
Не убивай
Студио "Х": Не убивай
тв филм /7 и 8 епизод/п/(12)
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменовa, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Как стигнахме дотук
Как стигнахме до тук
документален филм /11 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Стройковци
анимационен филм
14:35
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Как стигнахме дотук
Как стигнахме до тук
документален филм /12, последен епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Смъртта на средновековните владетели
22:00
Милиарди
Милиарди
тв филм /3 епизод/(16)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /9 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни
100% будни
/п/
02:20
Милиарди
Милиарди
тв филм /3 епизод/п/(16)
03:20
Малки истории
Малки истории
/п/
04:20
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /9 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Как стигнахме дотук
Как стигнахме до тук
документален филм /12, последен епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
10-сериен документален филм /1 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Милиарди
Милиарди
тв филм /4 епизод/(16)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /10 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни
100% будни
/п/
02:20
Милиарди
Милиарди
тв филм /4 епизод/п/(16)
03:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Смъртта на средновековните владетели/п/
04:20
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /10 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /1 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /2 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Достоевски
Достоевски
тв филм /2 епизод/ (14)
22:00
Милиарди
Милиарди
тв филм /5 епизод/(16)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /11 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни
100% будни
/п/
02:20
Милиарди
Милиарди
тв филм /5 епизод/п/(16)
03:25
Достоевски
Достоевски
тв филм /2 епизод/п/ (14)
04:20
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /11 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /2 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /3 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Комисар Монталбано: Любов
Комисар Монталбано: Любов
игрален филм /Италия, 2018г./, режисьор Алберто Сирони, в ролите: Лука Дзингарети, Чезаре Бочи, Пепино Мадзота и др. (12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Вечната музика
Вечната музика
00:00
Улови момента
Улови момента с Милен Атанасов
предаване за иновации и нови технологии/п/
00:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:30
100% будни
100% будни
/п/
02:30
Комисар Монталбано: Любов
Комисар Монталбано: Любов
игрален филм /п/ (12)
04:30
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
05:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Туберкулозата: Митове и реалност
документален филм
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /4 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Студио Футбол
Студио Футбол
19:00
УЕФА Европейски квалификации: България - Черна гора
пряко предаване от Националния стадион "Васил Левски"
21:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:15
Спортни новини
Спортни новини
22:30
Нощни птици
Нощни птици
вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:30
Жълто куче
Жълто куче
тв филм /България, 2012г./, режисьор Мария Николова, в ролите: Стефан Щерев, Красимир Доков, Силвия Петкова, Савако Мори и др.
00:10
УЕФА Европейски квалификации
обзор
00:40
Всекидневие
Всекидневие
игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Ричард Ливайн, в ролите: Лийв Шрайбър, Хелън Хънт, Карла Гуджино и др. (16)
02:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:15
100% будни
100% будни
/п/
04:20
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
04:35
Туристически маршрути
Туристически маршрути
05:00
В Белия дом на Обама
В Белия дом на Обама
документален филм /3 епизод/п/
06:05
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
информационно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
предаване за фолклор
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
предаване за религия и култура
15:00
И в Рая има Ад
И в Рая има Ад /80 години от рождението на Атанас Киряков/
документален филм /България, 2007г./, сценарист и режисьор Атанас Киряков
16:35
Шоуто на Греъм Нортън 4/22
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Хилари Клинтън, Джеф Голдблум, Джерар Бътлър, Джак Уайтхол, музика Грегъри Паркър/п/ (12)
17:30
Джинс
Джинс
Родът на Гуна Иванова
18:00
Извън играта
Извън играта
развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
18:45
В Белия дом на Обама
В Белия дом на Обама
сериен документален филм/4, последен епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Господин Селфридж
Господин Селфридж
10-сериен тв филм /Великобритания, 2013г./, 1 и 2 епизод, режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Джереми Пивън, Рон Кук, Том Гудман-Хил и др.(12)
22:45
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:00
Не убивай
Студио "Х": Не убивай
тв филм /9 и 10 епизод/(12)
00:45
Мононоке
Мононоке
12-сериен анимационен филм /Япония, 2007г./ (16)
01:30
В Белия дом на Обама
В Белия дом на Обама
сериен документален филм /4, последен епизод/п/
03:40
Господин Селфридж
Господин Селфридж
тв филм /1 и 2 епизод/п/(12)
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Инуяша
Инуяша
анимационен филм/п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
# Европа
информационно предаване
13:00
Небесният покровител на България
Небесният покровител на България
14:00
Библиотеката
Библиотеката
предаване за литература и култура
15:00
Малкият дракон Кокосчо
Малкият дракон Кокосчо
детски анимационен филм /Германия, 2015г./
16:20
Семейство Даръл
Семейство Даръл 2
6-сериен тв филм /Великобритания, 2018г./, 1 епизод, режисьор Роджър Голдби, в ролите: Кийли Хоос, Джош О'Конър, Майло Паркър и др.
17:10
Балканска хармония - истина или сън
документален филм /България, 2016г./, режисьор Атанас Киряков
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
През коридорите на времето 2
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
документален филм /2 епизод/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
В кадър
В кадър
Тревога "Въздух"/п/
21:15
Анна Каренина. Съдбата на Вронски
Анна Каренина. Съдбата на Вронски
игрален филм /Русия, 2017г./, режисьор Карен Шахназаров, Елисавета Боярская, Кирил Гребенашчиков, Макс Матвеев и др.(14)
23:35
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:50
Таблоид
Таблоид
игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Мери Макгакиан, в ролите: Рупърт Грейвс, Малкълм Макдауъл, Дженифър Джейсън Лий и др.(14)
01:50
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
документален филм /2 епизод/п/
02:35
Не убивай
Студио "Х": Не убивай
тв филм /9 и 10 епизод/п/(12)
04:20
Туристически маршрути
Туристически маршрути
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменовa, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /4 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Омагьосаният замък
тв филм /България, 1990г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Румен Иванов, Николай Бинев, Васил Димитров и др.
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /5 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Студио Футбол
Студио Футбол
21:45
УЕФА европейски квалификации: Косово - България
пряко предаване от Косово
00:10
УЕФА европейски квалификации
обзор
00:40
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:40
100% будни
100% будни
/п/
02:50
Анна Каренина. Съдбата на Вронски
Анна Каренина. Съдбата на Вронски
игрален филм /п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /5 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /6 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Милиарди
Милиарди
тв филм /6 епизод/(16)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /12 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни
100% будни
/п/
02:20
Милиарди
Милиарди
тв филм /6 епизод/п/(16)
03:20
Малки истории
Малки истории
/п/
04:20
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /12 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /6 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /7 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Достоевски
Достоевски
тв филм /3 епизод/ (14)
22:00
Национални награди "Икар" за постижения в областта на сценичните изкуства
церемония по връчването
23:30
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /13 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни
100% будни
/п/
02:20
Днес и утре
Днес и утре /п/
02:50
Джинс
Джинс
Родът на Гуна Иванова/п/
03:20
Достоевски
Достоевски
тв филм /3 епизод/п/(14)
04:15
Брат за брата 2
Брат за брата 2
тв филм /13 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /7 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
14:50
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /8 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Момичето от Брест
Момичето от Брест
игрален филм /Франция, 2016г./, режисьор Еманюел Берко, в ролите: Сидсе Бабет Кнудсен, Беноа Мажимел и др.(12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Вечната музика
Вечната музика
предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
00:10
Улови момента
Улови момента с Милен Атанасов
предаване за иновации и нови технологии/п/
00:40
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:40
100% будни
100% будни
/п/
02:40
Момичето от Брест
Момичето от Брест
игрален филм /п/(12)
04:45
Извън играта
Извън играта
/п/
05:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /8 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Какво ще се случи
Какво ще се случи
документален филм /9 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
"Новодомци" - кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици
Нощни птици
вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
"Биг бенд Нишвил" /Сърбия/ и "Ню квартет Балаж Бади" /Унгария/
Международен джаз фестивал "Банско 2018"
00:30
Американски срив
Американски срив
игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Джеремая Чечик, в ролите: Брус Грийнууд, Лесли Хоуп, Арнолд Восло и др.(14)
02:00
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:00
100% будни
100% будни
/п/
04:05
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:05
Внимание, роботика
анимационен филм /п/
06:30
Диноотряд "Кунг-фу"
Диноотряд "Кунг-фу"
анимационен филм/п/
06:55
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
информационно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
предаване за фолклор
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
предаване за религия и култура
15:00
Дубльорът /Ириней Константинов на 70 години/
игрален филм /България, 1978г./, режисьор Иля Велчев, в ролите: Ириней Константинов, Мадлен Чолакова, Досьо Досев и др.
16:45
Шоуто на Греъм Нортън 4/22
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Ема Томпсън, Клеър Фой, Кара Делавин, Адам Сандлър, музика Мориси/п/ (12)
17:30
Джинс
Джинс
Родът на Леа Коен
18:00
Извън играта
Извън играта
развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
18:45
Умно село
Умно село
Eлена и изгревът /Елена Панайотова - режисьор/
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Господин Селфридж
Господин Селфридж
тв филм /3 и 4 епизод/(12)
22:25
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:40
Не убивай
Студио "Х": Не убивай
тв филм /11 и 12 епизод/(12)
00:25
Мононоке
Мононоке
анимационен филм(16)
01:15
Джинс
Джинс
Родът на Леа Коен/п/
03:00
Американски срив
Американски срив
игрален филм /п/(14)
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Красимир Каракачанов беше преизбран за председател на ВМРО

16:55

Красимир Каракачанов беше преизбран за председател на ВМРО

Красимир Каракачанов беше преизбран за председател на ВМРО
Многохиляден протест в Лондон с искане за оставане в ЕС

16:42

Многохиляден протест в Лондон с искане за оставане в ЕС

Многохиляден протест в Лондон с искане за оставане в ЕС
Актьорът от "Осъдени души" Ян Енглерт стана Doctor honoris causa на НАТФИЗ

16:28

Актьорът от "Осъдени души" Ян Енглерт стана Doctor honoris causa на НАТФИЗ

Актьорът от "Осъдени души" Ян Енглерт стана Doctor honoris causa на НАТФИЗ

Филми в програмата днес
Златан Ибрахимович

БНТ HD | 23.03.2019 18:00

Златан Ибрахимович

Златан Ибрахимович
В Белия дом на Обама

БНТ 1 | 23.03.2019 18:45

В Белия дом на Обама

В Белия дом на Обама
Пиратите от Острова на съкровищата 00:00:31

БНТ 2 | 23.03.2019 20:30

Пиратите от Острова на съкровищата

Пиратите от Острова на съкровищата

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 56.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 52.5 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 98.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 42 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 57 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 70.5 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 96.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 62.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините И заместник-министърът Ваня Колева подава оставка