Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /17 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
1150 години Великоморавска мисия/п/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /16 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца: Бащи и синове
тв филм /3 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
тв филм /7 епизод/
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /18 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
тв филм /18 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /5 епизод/
21:55
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /2 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /17 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
1150 години Великоморавска мисия/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /2 епизод/п/(14)
03:05
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт
03:20
Скритият език на парите
документална поредица/п/
03:40
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /5 епизод/п/
04:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /17 епизод/п/(16)
05:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /18 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Симеон Велики - златен или кървав век/п/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /17 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца: Бащи и синове
тв филм /4 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
тв филм /8, последен епизод/
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /19 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
тв филм /19 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /6 епизод/
21:55
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /3 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /18 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Симеон Велики - златен или кървав век/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /3 епизод/п/(14)
03:05
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт
03:20
Днес и утре
Днес и утре
03:45
Скритият език на парите
документална поредица/п/
04:05
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /6 епизод/п/
04:55
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /18 епизод/п/(16)
05:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /19 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
1200 години от рождението на Методий/п/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /18 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Дом за нашите деца
Дом за нашите деца: Бащи и синове
тв филм /5, последна серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /20 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
тв филм /20 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
обзорно политическо предаване
22:00
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /4 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Концерт на Габриела Георгиева и Григор Паликаров
Празници на изкуствата - Аполония 2018
00:30
Ти, глупако
Ти, глупако
игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Брайън Бърнс, в ролите: Мила Йовович, Дениз Ричардс, Дейвид Крумхолц и др.(12)
02:05
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
03:05
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /4 епизод/(14)
03:55
Днес и утре
Днес и утре
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:25
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:15
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката 2
анимационен филм
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
Туризъм.бг /най-доброто/
информационон предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
предаване за религия и култура
15:00
Мъже в командировка
Мъже в командировка /95 години от рождението на Нейчо Попов/
игрален филм /България, 1968г./, режисьор Гриша Островски, в ролите: Жоржета Чакърова, Иван Андонов, Невена Коканова, Нейчо Попов, Бранимира Антонова, Георги Черкелов и др.
16:35
Английската кралица на 90
Националните съкровища на Чехия: Прага
документален филм
16:50
Шоуто на Греъм Нортън 15/22
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Антъни Джошуа, Том Ханкс, Мейзи Уилямс, музика "Фърст Ейд Кит"/п/ (12)
17:40
Джинс
Джинс
Родът на Кирил Маричков/п/
18:10
Извън играта
Извън играта
/п/
19:00
Перфекционистите в "Ролс Ройс"
Перфекционистите в "Ролс Ройс"
документален филм
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Да се влюбиш във Върмонт
Да се влюбиш във Върмонт
игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Дейвид Уининг, в ролите: Джули Гонзало, Питър Бенсън, Кристин Йорк и др.
22:15
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:30
Студио "Х": Умирай само в краен случай
игрален филм /2, последна част/
00:05
Нашествията на варварите
Нашествията на варварите
игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Дени Аркан, в ролите: Реми Жирар, Стефан Русо, Мари-Жозе Кроз и др.(14)
01:45
Перфекционистите в "Ролс Ройс"
Перфекционистите в "Ролс Ройс"
документален филм/п/
02:30
Ти, глупако
Ти, глупако
игрален филм /п/
04:05
Днес и утре
Днес и утре
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:25
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:15
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката 2
анимационен филм
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Фалшиви новини и ваксини
# Европа
информационно предаване
13:00
Полярни изследователи
Полярни изследователи
документален филм на Мария Чернева /България, 2019г./
13:45
Мон Сен Мишел
Най-големият музей в света: Мон Сен Мишел
документален филм
14:10
Библиотеката
Библиотеката
/п/
15:10
Астробой
Астробой
анимационен филм /САЩ, 2009г./, режисьор Дейвид Баурс
16:40
Кадифе 4
Кадифе 4
тв филм /3 епизод/
18:00
Джаз фестивал в Монтрьо "Микстейп"
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Тайните светове
Тайните светове
документален филм /3 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
България от край до край 8
публицистично предаване с водещ Йордан Димитров
21:15
Здрач. Новолуние
Здрач. Новолуние
игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Крис Уайц, в ролите: Кристен Стюарт, Робърт Патисън, Тейлър Лаутнър, Ашли Грийн и др.(12)
23:25
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:40
Великият Бък Хауърд
Великият Бък Хауърд
игрален филм /Великобритания, 2008г./, режисьор Шон Макгинли, в ролите: Джон Малкович, Колин Ханкс, Емили Блънт, Том Ханкс и др.
01:10
Тайните светове
Тайните светове
документален филм /3 епизод/п/
02:00
Да се влюбиш във Върмонт
Да се влюбиш във Върмонт
игрален филм /п/
03:30
Английската кралица на 90
Националните съкровища на Чехия: Прага
документален филм/п/
03:45
Кадифе 4
Кадифе 4
тв филм /3 епизод/п/
04:55
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /20 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Цар Петър I Миротворецът/п/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /19 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Завръщане от Рим
Завръщане от Рим
5-сериен тв филм /България, 1977 г./, 1 серия, режисьор Иля Велчев, в ролите: Райна Василева, Милен Пенев, Юри Ангелов, Петър Слабаков и др.
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Мъже без мустаци
Мъже без мустаци
6-сериен тв филм /България, 1989 г./, 1 серия, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Славян Габровски, Константин Спасов, Иво Караджов, Нешо Топалов и др.
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /21 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
тв филм /21 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /7 епизод/
21:55
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /5 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /19 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Цар Петър I Миротворецът/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /5 епизод/п/(14)
03:05
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт
03:20
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица/п/
03:40
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /7 епизод/п/
04:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /19 епизод/п/(16)
05:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /21 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Първи епископ на българския език/п/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /20 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Завръщане от Рим
Завръщане от Рим
тв филм /2 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Мъже без мустаци
Мъже без мустаци
тв филм /2 серия/
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /22 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
тв филм /22, последен епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /8 епизод/
21:55
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /6 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /20 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Първи епископ на българския език/п/
01:25
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п?
02:25
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /6 епизод/п/(14)
03:20
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица/п/
03:40
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /8 епизод/
04:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /20 епизод/п/(16)
05:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /22 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Кой е храбрият монах? /п/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /21 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Завръщане от Рим
Завръщане от Рим
тв филм /3 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Мъже без мустаци
Мъже без мустаци
тв филм /3 серия/
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
В памет на режисьора Нушка Григорова Ретро следобед /2013г./
17:10
Национални съкровища на Чехия
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви 2
22-сериен тв филм /1 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /9 епизод/
21:55
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /7 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /21 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Кой е храбрият монах? /п/
01:25
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен лайфстайл/п/предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
02:25
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /7 епизод/п/(14)
03:15
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица/п/
03:35
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /9 епизод/
04:25
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /21 епизод/п/(16)
05:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви 2
тв филм /1 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
1000 години без цар Самуил/п/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /22 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Завръщане от Рим
Завръщане от Рим
тв филм /4 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Мъже без мустаци
Мъже без мустаци
тв филм /4 серия/
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /24 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви 2
тв филм /2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Тържествена заря по повод 182 години от рождението на Васил Левски
пряко предаване от Карлово
21:40
Песните на Левски
Песните на Левски
музикален филм
22:30
Слово за ползата от четенето: Живот докрай
Слово за ползата от четенето: Живот докрай
тв филм /България, 1999г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Руслан Курпенов, Тилко Петров, Димитър Борисов, Константин Джидров и Юлия Георгиева
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /22 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
1000 години без цар Самуил/п/
01:20
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
02:20
Здрач. Новолуние
Здрач. Новолуние
игрален филм /п/
04:30
Днес и утре
Днес и утре
04:55
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /22 епизод/п/(16)
05:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви 2
тв филм /2 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Йоан Владислав/п/
09:45
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /23 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Завръщане от Рим
Завръщане от Рим
тв филм /5, последна серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Капри
Капри
тв филм /25 епизод/
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
19:00
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви 2
тв филм /3 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
седмично обзорно политическо предаване с водещ Бойко Василев
22:00
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /8 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Концерт на Омар Хаким
Международен джаз фестивал - Банско 2018
00:30
В охранителния бизнес
В охранителния бизнес
игрален филм /САЩ, 2013 г./ режисьор: Адам Биймър, Ивън Биймър, в ролите: Итън Ембри, Майкъл Гладис, Клия Дювал, Адам Аркин и др. (12)
02:05
100% будни /най-доброто/
предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
03:05
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /8 епизод/п/(14)
03:55
Днес и утре
Днес и утре
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:25
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:15
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката 2
анимационен филм
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Думата на краля
Думата на краля
игрален филм /Чехия, 2001 г./, режисьор Крищов Ханзлик, в ролите: Мирош Крамар, Клара Исова, Луцие Вондрачкова и др.
10:30
Културното наследство на България
документална поредица /България, 2002г./
11:00
Туризъм.бг /най-доброто/
информационно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди /най-доброто/
предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
предаване за фолклор/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
предаване за религия и култура
15:00
Английската кралица на 90
Английската кралица на деветдесет
документален филм /Великобритания, 2016 г./, режисьор Ашли Гетинг
16:35
Шоуто на Греъм Нортън 15/22
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Том Круз, Ребека Фъргюсън, Саймън Пег, Хенри Кавил, музика Палома Фейт/п/ (12)
17:25
В кадър
В кадър
Българинът, който докосна луната/п/
17:55
Извън играта
Извън играта
/п/
18:40
Кеймбридж
Кеймбридж
документален филм /България, 2015 г./, режисьор Елдора Трайкова
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Игри на любовта
Игри на любовта
игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Фархад Ман, в ролите: Хедър Локлиър, Локлин Мънроу, Том Стивънс, Емили Тетант и др.
22:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
22:45
Реквием за една мръсница
Студио "Х": Реквием за една мръсница
игрален филм /България, 1976 г./ режисьор Милен Гетов, в ролите: Коста Цонев, Йосиф Сърчаджиев, Сашка Братанова, Росица Данаилова и др.
00:00
Мръсен малък номер
Мръсен малък номер
игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Браян Скиба, в ролите: Дийн Кейн, Кристи Бърсън, Майкъл Мадсън, Джо Джоунс и др.(14)
01:30
Английската кралица на 90
Английската кралица на деветдесет
документален филм /п/
03:00
В охранителния бизнес
В охранителния бизнес
игрален филм /п/ (12)
04:30
Бразди /най-доброто/
/п/предаване за земеделие
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/предаване за фолклор
06:00
Инуяша
Инуяша
анимационен филм /п/
06:25
Сребристият жребец
Сребристият жребец
анимационен филм/п/
07:15
Сид - дете на науката 2
Сид - дете на науката 2
анимационен филм
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
/п/информационно предаване
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Петсън и Финдъс
Петсън и Финдъс
анимационен филм /Германия, 2014 г./
10:30
Културното наследство на България
Културното наследство на България
документална поредица
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
# Европа
13:00
Клокотница - битката за клокочещата вода
Клокотница - битката за клокочещата вода
документален филм /България, 2019г./, режисьор Степан Поляков
13:35
Български архитектурни награди 2019
14:05
Библиотеката
Библиотеката
/п/предаване за литература и култура
15:05
Пук
Пук /70 години от рождението на Анри Кулев/
детски анимационен филм /България, 2015г./, режисьор Анри Кулев
16:20
Кадифе 4
Кадифе 4
тв филм /4 пизод/
17:40
Национални съкровища на Чехия: Прага
Националните съкровища на Чехия: Прага
/2 част/
18:00
Джаз фестивал в Монтрьо "Микстейп"
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Тайните светове
Тайните светове
документален филм /4 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
В кадър
В кадър
Зона за мечти
21:15
Здрач. Затъмнение
Здрач. Затъмнение
игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Дейвид Слейд, в ролите: Кристен Стюарт, Робърт Патинсън, Тейлър Лаутнър и др. (12)
23:20
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:35
Горящата равнина
Горящата равнина
игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Гилермо Ариага, в ролите: Чарлийз Терон, Ким Бейсингър, Хоаким де Алмейда, Джон Корбет и др. (14)
01:20
Тайните светове
Тайните светове
документален филм /4 епизод/п/
02:10
Мръсен малък номер
Мръсен малък номер
игрален филм /п/(14)
03:45
Кадифе 4
Кадифе 4
тв филм /4 епизод/п/
04:55
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/предаване за религия и култура
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви 2
сериен тв филм /3 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските походи към Константинопол/п/
09:40
Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл
Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл
документален филм /САЩ, 2010г./
10:45
Капри
Капри
тв филм /24 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Златният век
Златният век
11-сериен тв филм /България, 1984г./, 1 серия, режисьор Любен Морчев, в ролите: Мариус Донкин, Румян Лазов, Васил Михайлов и др.
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
Кулинарно предаване /п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Мъже без мустаци
Мъже без мустаци
тв филм /5 серия/
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Капри
Капри тв филм /26 епизод/
17:20
Япония днес
Япония днес
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
Кулинарно предаване /п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви 2
тв филм /4 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /10, последен епизод/
21:55
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /9 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /23 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските походи към Константинопол/п/
01:20
Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл
Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл
документален филм /п/
02:25
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /9 епизод/п/(14)
03:20
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица/п/
03:40
Анна Герман
Анна Герман
тв филм /10, последен епизод/п/
04:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /23 епизод/п/(16)
05:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви 2
сериен тв филм /4 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Византия vs. България/п/
09:45
Кеймбридж
Кеймбридж
документален филм /България, 2015г./
10:50
Капри
Капри
тв филм /25 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Златният век
Златният век тв филм /2 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
Кулинарно предаване /п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Мъже без мустаци
Мъже без мустаци
тв филм /6, последна серия/
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Капри
Капри тв филм /27 епизод/
17:20
Япония днес
Япония днес
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
Кулинарно предаване /п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви 2
тв филм /5 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Раят на дамите
10-сериен тв филм /Италия, 2015г./, 1 епизод, режисьор Моника Вуло, в ролите: Джузепе Дзено, Джуди бошеми, Алесандър Терсини, Лорена Качаторе и др.
21:55
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /10 епизод/(14)
22:40
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /24 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Византия vs. България/п/
01:25
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
02:25
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /10 епизод/п/(14)
03:20
Скритият език на парите
Скритият език на парите
документална поредица
03:40
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
04:05
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
04:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /24 епизод/п/(16)
05:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:10
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви 2
сериен тв филм /5 епизод/п/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Двама братя, едно въстание, второ българско царство/п/
09:45
Раят на дамите
тв филм /1 епизод/п/
10:45
Капри
Капри
тв филм /26 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Златният век
Златният век тв филм /3 серия/
13:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
Кулинарно предаване /п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Слънце на детството
Слънце на детството
2-сериен тв филм /България, 1981г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Невена Коканова, Георги Кишкилов, Домна Ганева и др.
15:25
Приключенията на горските мечоци
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Капри
Капри тв филм /28 епизод/
17:20
Япония днес
Япония днес
17:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
Кулинарно предаване /п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Търсачи на реликви 2
тв филм /6 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Раят на дамите
тв филм /2 епизод/
22:00
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /11 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /25 епизод/(16)
00:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Двама братя, едно въстание, второ българско царство/п/
01:20
Библиотеката
Библиотеката
/п/
02:20
Госпожо Държавен секретар 2
Госпожо Държавен секретар 2
тв филм /11 епизод/п/(14)
03:15
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт /п/
03:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
04:00
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
04:25
Брат за брата 3
Брат за брата 3
тв филм /25 епизод/п/(16)
05:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Комисиите по отбрана и финанси гласуваха договорите за F-16(обзор)

20:20

Комисиите по отбрана и финанси гласуваха договорите за F-16(обзор)

Комисиите по отбрана и финанси гласуваха договорите за F-16(обзор)
Полиция, армия и жандармерия се включват в борбата с чумата по свинете

20:11

Полиция, армия и жандармерия се включват в борбата с чумата по свинете

Полиция, армия и жандармерия се включват в борбата с чумата по свинете
Срив на Фейсбук в десетки държави

20:06

Срив на Фейсбук в десетки държави

Срив на Фейсбук в десетки държави

Филми в програмата днес
Отдел "Фалшива самоличност"

БНТ 3 | 17.07.2019 20:00

Отдел "Фалшива самоличност"

Отдел "Фалшива самоличност"
Търсачи на реликви

БНТ 2 | 17.07.2019 20:20

Търсачи на реликви

Търсачи на реликви
Нощният управител

БНТ 3 | 17.07.2019 21:00

Нощният управител

Нощният управител

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 25.77734375 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 32.52734375 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 98.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 28.181640625 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 26.3564453125 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 33.8642578125 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 19.86328125 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 32.291015625 kb)

РЕКЛАМА

От новините Росен Бъчваров: Отстранена е слабостта в системата, довела до хакерската атака